2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar bebişlere gün içinde neler yediriyosunuz biz ek gıdayı biraz zor yiyoruz kahvaltıyı hiç sevmiyo bende karıştırmadan tek tek yedirmeye çalışıyorum onun haricinde çorba ve yoğurt dışında neler veriyosunuz ben bazen ne yapıcağımı şaşırıyorum varmı değişik şeyler yapan acaba :uhm:

Ben çalışmıyor olsam erken alıştırmaya çalışırdım tuvalet işine.
Her yemekten 20 dk sonra tuvalete tutmak falan.
Zaten bence bebeklere tuvaletini beze yapmaya alıştıran da biziz. Yeni doğduklarında herr altı açıldığında etrafı batırması bez olduğu için yapmamasından kaynaklanıyor.

kimse görmemiş beni...selamımı alan olmamış...
sinemis valla postayı koymuşsun koceye..
julii ne güzel şeyler buluyorsun ya melisaya yemesi için....aferin tombişime ne güzel yiyor...
ecrin hediye için çok teşekkür ederim cnm bnm...çok beğendim inan...
ESMER allahım sana güç kuvvet direnç versin ayazda hemen iyi olsun inşallah...

ayçacım rica ederim güle güle kullansın ece hanım bayagı hızlı çıktı bu kargo:)

juli tarifmi verdi ben niye göremiyorum

önceki sayfalarda kahvaltı tarifi verdicanım..
çarşı pazar yaptım geldim çok bi değişikşik olmamış sessiz bugün burası..

rtacy hogg tuvalet alışkanlığını 9 yada 10. aylarda başlanması gerektiğini söylüyor bende katılıyorum..inşallah başarırız oğlumla

önceki sayfalarda kahvaltı tarifi verdicanım..
çarşı pazar yaptım geldim çok bi değişikşik olmamış sessiz bugün burası..

rtacy hogg tuvalet alışkanlığını 9 yada 10. aylarda başlanması gerektiğini söylüyor bende katılıyorum..inşallah başarırız oğlumla

hımm bakim canım gerçi benimki kahvaltıyı hiç sevmiyo ama

merhaba kizlar, simdi kimse yok ama gelince cevap yazar msiiniz? cok moralim bozuk

yusufa saat 16.30da bir kavanoz sebze vermistim ama dolaptan cikarmistim sonra uyudu uyandi 18.30 da banyo yaptirdim 19.da da meyve yedirdim ve baktim yiyor birazda peynir veriyim dedim peynirleri de yiyordu sanirim cok kuru olsa gerek ögggg yapti önce peynirler cikti, sonra meyve en son da sabah yedirdigim sebzeler cikti.ilk defa kustu ve boyu kadar kustu bütün midesini bosaltti.

simdi kustuktan 30 dakka sonra uyku saati oldugu icin ayagmda sallarken 150ml süt verdim ac yatmamsin diye ( normalde sabaha karsi bilincsizken icer sütünü diger zamanlar asla iciremem) salladim ama uyumadi uyutmaya calisinca agladi

acaba üsüttü mü? atesi normal.yatarken kustuktan 30 dakka sonra süt vermem kötü mü oldu acaba ?

Son düzenleme:
posi bence korkulacak birşey yoktur.uyumamasını hastalık olarak algılama..geçen gün minicik havuç takılmış ayrisin bogazına eşim görmüş gözleri kıpkırmızı hemen ters çevirdi bende elimia agzına soktum halı üst baş bir ton çıkardı:)

ins. bisey yoktur ecrin, en son peynir yedirirken agzi kuru oldu galiba bogazina yapismisti peynir biraz krem kivamindaydi. ondan ögg yaptiysa arkadan sabah yedikleride cikmistir

oglen bi suru alinti yapmistim sonra burak uyandi onu yedir derken kayinvalidem ve kayinpederim geldi cat kapi istanbula gelmisler ugradilar yarim saatligine donerken onlar cikti bend e buraki hazirlaidm kardesime gittik annemle az once geldik buraki uyuttum bi bakayim dedim
bu arada kizlar bugun burcu gibi bizim de evlilik yildonumumuzdu ama uzaktik mamlesef esimel allah baska ayriliklar veremsin gerci ne yapalim is icabi ama cok guzel bir jest yapip harika bir cicek aranjmani gondermis ebyaz zambaklar gulelrden olusan kocaman vazoda uzerinde ugur bocekelriyle falan bayildim cok duygulandirdi beni

chileck tamam canim valal akilma gelemdi facedenm yazmak burakla ilgilenirken ben de sairiyorum bazen demek 8 disinzi cikti hayirli olsun bizde daha hic yok

posi merak etme midesi bulandigi icin cikarmistri hepsini burak da yapiyro bazen oyle aksam ta oglen yedigi corbasini cikariyor korkulacak bisey yoktur canim

tesekkür ederim jasmincim, uyuyor simdi elh. galiba bugün biraz daha erken acikir ve daha erken uyanir.

tebrik ederim canim evlilik yildönümüzü, ins. diger yildönümlerinde birlikte olursunuz, hem ne güze bir cicek yollamis özendim

bizim yildönümüde haftaya persembe yani bayramin ilk günü.

tesekkür ederim jasmincim, uyuyor simdi elh. galiba bugün biraz daha erken acikir ve daha erken uyanir.

tebrik ederim canim evlilik yildönümüzü, ins. diger yildönümlerinde birlikte olursunuz, hem ne güze bir cicek yollamis özendim

bizim yildönümüde haftaya persembe yani bayramin ilk günü.

olsun sen de sut verirsin acikip kalkinca yeterki iyi olsun
tesekkur ederim canim evet guzle bir supriz yapti mutlu etti beni gerci en guzel hediyemiz benim yanimdaydi bugun abbasinin yerine o optu anneisni bu sabah cok duygulandim anneannesi getirmsi sabah beni operek uyandirdi
ben de sizi tebrik ediyorum canim simdiden amlum bayramda giremem buraya

iyi geceler hanımlar. bugün zeynep bilgisayarıma saldırdı ve nereye bastıysa ekranı ters döndü. hadiiiiiiiiiiiiiiiii. iki saat uğraştım yapamadım. mausu sağa götürüyorum o sola gidiyor aşağı götürüyorum o yukarı gidiyor. neyse, hadi kızım bozduğun gibi düzelt bakalım dedim, bu sefer de aşağı ok tuşunu yerinden sökmüş, bir neşeli, bir neşeli, iyi bir iş yapmış sanki :))) eski işyerimden ı t departmanından destek alarak hallettim sonunda, kavuştum bilgisayarıma.

bir dolu alıntı yapmıştım ama olmadı

yarın kuru meyveli kahvaltıyı ben de deniycem bakalım. ben bugün ilk defa un, irmik kavurdum ssuyla kıvamını verdim yedirdim. mis gibi koktu zeynepte severek yedi. annem beni bebekken öyle beslermiş, tarif ondan...

bi de ben hiç devam sütü kullanmıyorum arkadaşlar, bende mi bir tuhaflık var? emziriyorum sadece.

tuvalet eğitimi konuşulmuş, bencede 9. ay çok erken ama en azından anne örnek model olmaya başlayabilir.

başkaaaaaaaa
evlilik yıl dönümü olan arkadaşlrımı kutluyorum, bebişlerle nice mutlu senelere.

esmer, allah yardımcınız olsun dualarım seninle..

hepinize iyi geceler. yarın görüşürüüüüüüüüüük.. :teytey:

günaydın arkidişlerim
dün 3de çıktım işten buğlem ateşlenmiş fitil vermiş geçmmeiş ateşi
kayınvalidem aradıki gel die gittim
hemn sağlık ocağına gittik
1 antibiyotik ,1 öksürük şurubu 4gündürde ishal olduğu için bi şurup verdi
dişlerden olablr dedi ama diş belrtsis çıkcak gb değil dedi
dün çok huysuzdu hep ağladı
engi bembeyaz sabah gelirken bana dönüp dönüp bakıyor odadan çıkacammı diye çıkamadım onu hasta
bırakıp gelmek çok zoruma gidyor
galiba geçen akşam üşüttm hafif esiyordu
bilmyorum kabus gibiydi yaaa
moralim bozuk

X