2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

hayatım,

benim oğlumda zayıf bi bebek şu anda 7 ay 10 günlük 7,800 gram

sebze çorbasını ve yoğurdu sevmiyor bu çorbayı yapacağım umarım severek yer...

buluşmaya ramazanda oruç tuttuğumdan gelemedim canım ama gelmeyi bende çok istiyorum sen nerede oturuyosun?

ceyce bayramdan önce elinde olsun istedik o nedenle hemen yaptık..
juli niye pişman oldun kötükedihüso
suprise ayrisin beşigi asansörlübende kaldırdım artık kalkıp geziyor hatta sırf beşikte gezmek ugruna uyumuyor..yere minder falan atsan dicem o da olmaz.

kızlar ya bebişlerimiz nasılda büyüyorlar ya maşallah
çok tatlılar yaa maşallah maşallah hepsine...

selam kızlar...

offfff offfff gögüslerimin ucu zaten ısırılmaktan yara birde zorla sağdığım 50cc sütü her zamanki sakarlığımı kullanarak yere yuvarladım hepsi boşaldı üzüntümü anlatamammmm:sinifsinif:

suprise canım bizimkide kalkıyor halen bişey yapmadım bende sadece yere koltuğun minderlerini koyuyorum düşerse Allah korusun yumuşak yere düşsün diye ((

jasmin bu sebzelerin hepsini tek seferde karıştırıyosun dimi? ben bizim doktora uyamadım çalışınca çok zor oluyor 4 günde bir 1 sebze ekle demişti yavaş yavaş ekletiyordu ben patates+havuç+kabak da kaldım bir adım gidemedim bu arada bizede irmik yada bulgur koyabilrsin demişti 1 çay kaşığıda z.yağı tarifler hemn hemen aynı oluyor demekki...

küçük müdürüm yok 2 günür o nedenle arada onunbilgisayardan facebook a bakabiliyorum ihihihih

valla ecrin yer yatağını düşünmedik değil kendi karyolamı çıkarıp yere yatağı sereyim diyorum bu sefer hem bizimle yatmaya alışacak hemde kalorifer peteği ne her an çarpabilir yerde kablolar falan uffffffffffffffffff.......

sürprise ozaman asansörlü beşige geçmeniz gerekecek yeni bir beşik alın.yada park yatak al onlar ucuz alt kademesinde yatırırsın..ebebekte 85 liraya vardı bi ara..

selam kızlar. hava nasıl soğudu böyle birden, mevsimmler değişecek diyolardı, al işte dün yazdı bugün kış... dün zeynebi atlele yatırmıştım,hava bozunca da üşendim alt kata inip kıyafet almaya üstünü örteyim dedim, ama cadı hiç üstünü örtmek istemiyo. bir kalktım sırtı buz gibi olmuş. ben örtüyorum o ayaklarıya itekliyor. inşallah hasta olmaz.

kızlar bayramda hava nasıl olacakmış bilen var mı? bizimde küçük bir tatil planımız vardı inşallah gümbürtüye gitmez...

teşekkür ederim canım, tas kebabı yaptım güzel bir gece oldu.

ceyce doğum günün kutlu olsun :))

kaan artık yatağında tutunup kalkmayı geçti tırmanmaya başladı yere bakıyor ayak parmaklarının ucuna basıp yere basıyor ve düşecek diye ödüm kopuyor benim....

cnm ben lcw dan aldım kalıptan kalıba değişir ama sen denemeden alma.ben utkuya çok zorlanıyorum ayakkabı bulmakta..her ayakkabu oturmuyo ayağına

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bende bakayım lcwaya bende istiyorum oğluşumu ayakkabı.

ecrin sana bilgileri gönderdim aldın mı? bir eksiklik yok değil mi?

bi de beni de face e ekler misin?

bugün internette sorun var ya çok yavaş,açılmıyo hiç bişey..

selam canım..valla hava inşallah iyi olur..bende eşim olmadan tatile gidicem..bide hava muhalefetiyle uğraşmayalım

günaydın kızlar
kızlar bebeklerin ateşini nasıl ölçüyorsunuz poposundanmı yoksa koltuk altındanmı?

bebeklerine ayakkabı giydiren arkadaşlar acaba kaç numara giyiyorlar biri fikir verebilir mi?

canım ben zeynebe almadım ama zeynebin arkadaşı :)) 1 yaşına girdi ona geçenlerde doğum günü hediyesi aldım. adidastan 18 numara küçük gelmiş.

hemşire aldım bilgileri tamamdır.
face ben degil meltem abla ekliyor yada pamuk..onlara msj atarsan eklerler..

bugün internette sorun var ya çok yavaş,açılmıyo hiç bişey..

selam canım..valla hava inşallah iyi olur..bende eşim olmadan tatile gidicem..bide hava muhalefetiyle uğraşmayalım

ben yaz tatilimi eşimden ayrı yaptım çok keyifli geçti valla. inşallah senin tatilinde çok güzel geçer, hava güneşli, bebişin neşeli olur kaydirigubbakcemile3

ben yaz tatilimi eşimden ayrı yaptım çok keyifli geçti valla. inşallah senin tatilinde çok güzel geçer, hava güneşli, bebişin neşeli olur kaydirigubbakcemile3

aslında çok kararsızım adam gece gündüz çalışıyo hiç tatil yapamadı..suçluluk hissediyorum..bi yandan bayram sonrası pazartesi yada salı döncem referanduma katılamıcam..bi de hava soğuk olursa tam olur..alsanaalsanasmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…