2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bak onu bile yanlış hatrlıyorum:1closedeyes: :roflol:
evet bazen beynim fazla dolu oluyor
kendi kendime dalıyorum metrobüste boş düşünyorum
unutkanlık oluyor hafıza dolu olduğu için kafamçokkarıştı
herhalde 35-40 yaşlarında kuş beyinli kalırım herhalde

selam kızlar..
utku paşam uyuyor bende size bi bakim dedim..

julii rüyamda seni gördüm..çok komik bi rüyaydı..

saol canim evet guzel kilo aldi cok sukru 3-4 aydir aldigi max. kilo burak zayif bir beebk cunku hep corbasina bagliyorum ben bu durumu beril de almistir yani sen de corbasini severek iciyor diyorsun
insallah canim ama burak zayifti ancak biraz kendine geldi senin oglusunun kilosuna yetisemedi daha bile karisik sebze corbasi yap canim ne bulursan kat sogan sarimsak tum yesillikelr kepekli pirinc pure gibi kivamli olsun onu ver her oglen alir senin oglus da canim merak etme
usutmemistir canim merak etme yien de her ihtimale karsi bugun ihlamur ver bi suurp ver atlatir inslaalh canim
maşallah burağa..

yok yok çorbası nasıl canım...

banada söylede bende şu minik oğlumu büyüteyim...

senin oğlun kaç kiloydu canım?
canim buharda evdeki tum sebzeleri pisiriyorum kiymayla birlikte pataes havuc hep var yanina kirmizi biber semizotu fasulye maydanoz dereotu sogan sarimsak atiyorum ayri bri yerde kepekli pirinc pisiriyorum istersen irmik mercimek bulgur da katabilrisin pisince onu da sebzelere katip 1 tatli kasigi da zeytinyagi ekleyip blendardan geciriyorum ama sulu degil pure gibi kivamli olacak bunu cok severek iciyor burak
burak ancak bu aya aldigi grala 7860 gr oldu canim cok kilolu degil yani aralarda cok sik emdi bu arada corbasini icsede 1 saatt sonra emdi uyudu bri de aksamlari gece muhallebiis tahil bazli olanlardan beeblac ve milupa armutlu mucludan yedirdim ama ondan 50 cc yiyordu yogurt ve meyveye alistiramadim henuz zamanla dedi doktor dun yogurda hippin bebe biskuvisini kirrdim oyel yedirdim onu sevdi biraz yedi hem cok fazla emip hem de bu ek gidlaari yiyince aldi sanirim cunku zorla yiyen bir bebk burak binbir saklabanlikla corba disindakielri yediriyorum kahvaltiya bugun basladik ilk defa tahilli kahvalti muhallebisi icine pekmez tereyagi ve labne katarak basladik bugun sevdi onu da cok sukur yumurtaya baslatmadi bizim doktorumzu daha ama ben 15 gun sonra falana sicaklar gecsin 1/4 yumurta sarisi ile baslayacagim
oh ne tatli olmustur trasli bri de bayramliklarini giyer tam seker olur ben de buraka papyon gomlek ve minik adam ceketi aldim bayramin 3. gunu kuzenimin dugunu var minik adam gibi giyindirmeyi dusunuyorum buraki
esmer nerde ayaz nasıl oldu acaba ben bi msnden yazıyım
dun aksam mesajlasmistik bzi hastanedeelrdi cok zor geciyromus facede yazdim ben haber vermek icin sizlere insallah iyilseir bir an once ayazim yavrum helak olmus buhardan
dün oto koltuğumuz geldi,sabah oto koltuğuna oturttuk berili,
hiç sesini çıkarmadı,kucak istemedi çok şükür,inş. böyle devam eder..
gule gule kullanin canim genelde kuzucuklar oto koltugunda oturmayi cok seviyolar bakina bakina etrafa hem guzel de uyuyorlar orda hem de cok guvenli
herkeseee günaydın a.s.
sabah bi kahvaltı kavgası sonra yıkanma kavgası.
ana kız şimdiden basladık
bıdıe ıdır söyleniyo bana yaa
ooo annesi daha ne kavgalarinzi olacak dur daha kokos anennin elbiselri ayakkabilari rujlari ojeleri kavgasi :)
canım ben anadolu yakasında oturuyorm pendikte...

ibbde çalışıyorum zabıtayım....

sen muhasebiciydin demi?
eee o zaman niye hic bri bulsumaya gelmiyrosun canim bak hayriye pendikten geliyor her bulusmaya hem de sana yakin yerlerde bulusuyrouz hep maltepe gibi
su kocelerde kötü huyları bize iyileri kendilerine benzetiyorlar sempatiksalakcinni

hayir hayir tum iyi huylari guzel yanlari bzie benziyorr :)

günaydın kızlar...hava ne kadar sogumuş gece üşüdüm yaw:)buugn çıkıp hediyemizi alalım bizde:))

slm canımmm
nasılsın utkum ne yapıyorrr
maşllh buluşmadaki resimlerde gördüm çok şeker
boyu uzun maşllh

canım utku ne yapsın annesi üzmeden büyüyo..çok şükür uykularıdadaha iyi 2 gecedir..
boyu uzun evet babaya çekti allahtan o konuda..bana çekmesin diye çok dua ettimkaydirigubbakcemile3
yalnız belimi ağrıtıyo dombili gücüm yetmiyo bazen:kedi:

siz nasılsınız buğlem prenses napıyo..
kavga ediyomuş senle..
utku öyle çok konuşmayo ya..buluşmada bütün bebeler şakıyodu utkuöyle oturdu..
geç konuşmaz inşallah..
bayılıyorum öyle bıdr bııdr konuşanlara

yasemin maşallah burağa ne güzel kilo almış..azmin elinden kurtulamamış bu sefer..
babasınada selamımı söyle ağır bebe iyimi oluyomuş sanki..bel falan kalmıyo

hayır olsun tutku nası gördün
yasemin katılıyorum :lepi:

of cok canım sıkılıyo.melisayla bi odaya tıkılıp kaldık

buarada maşallah buraka canım. sorma yakışıklı adam oldu oğluşum ayy bende istiyorum aslında öyle papyonlu bişeyler almak keşke bizimde düğün fln olsa.olmadı bende bayrama alacağım bulabilirsem.

herkeseee günaydın a.s.
sabah bi kahvaltı kavgası sonra yıkanma kavgası.
ana kız şimdiden basladık
bıdıe ıdır söyleniyo bana yaa

artık melisa yemek yemek istemiomu kız juli

yaa çekilişmi vardı ben gene kaçırdım bitttimi süresi?

Utku çok şeker maşllh
belli olmaz birden dillenir
benmki çok çenesiz
sabh aradım babannesi benle kavga ediyor diyor kahkaha atıyor
onunda çok hoşuna gidyor yaptığı hareketler
anne olmak ne kadr güzel bi duygu ne kadr kolunda .belinde ağrısa bi tebessüm herşeyi unutturyor
buğlem iyi henüz 1 tane bile diş yok ne zman çıkacak bilmyorum :roflol:

bebeklerine ayakkabı giydiren arkadaşlar acaba kaç numara giyiyorlar biri fikir verebilir mi?

bebeklerine ayakkabı giydiren arkadaşlar acaba kaç numara giyiyorlar biri fikir verebilir mi?

utkunun ayaklar benimki gibi büyük..2ayönce 21 numara aldımhiç giydiremedim şimdi olmuyo..

julii ablanın evine gidiyorum senle bişey konuşmek için..ev çok kalabalık her odadan insanlar çıkıyo yaşlı adamlar falan..
garip muhabbetler geçiyo aramızda..

o arada uyanıyorum bakıyorum hemen yanımdaki cam açık ve üşümüşüm kaydirigubbakcemile3yani mıçım açıkta kalmış

sinemis sağol canım buğlemde çok tatlı..fıkır fıkır bi kız olcak büyüyünce..
utkuda bilmem bu tembellikle konuşabilirmi.keyfi çok yerindeyse konuşuyo .
biizm dişler 5 oldu..

ceycem nasılsın..
bu cekilişe fazla rağbet yoktu aten bende girdiğime pişman oldun

utkunun ayaklar benimki gibi büyük..2ayönce 21 numara aldımhiç giydiremedim şimdi olmuyo..
hadi ya internetten sip vereyim diyordum 19 numara olur mu diyordum ay bir de olmaz filan. gerçi çok büyük değil ayakları ama arada ne kadar fark olabilir ki. 21 bile olmuyor diyrosan kıllandım şimdi. almayayaım bari. bayramda giydireyim diyordum

ceycem nasılsın..
bu cekilişe fazla rağbet yoktu aten bende girdiğime pişman oldun

sağol canım iyiyiz siz nasılsınız melisam neyapıo? niye yoktu yaa ben üzüldüm şahsen hep girmek istiyorum çekilişe ya denk gelmio yada böyle kaçırıyorum.

kızlar slm nasıl bakalım canavarlar
benim sıpa beşiğe tutunup ayağa kalkmaya başladı sallanan büyüyen karyola tipi çok yüksek korkuyorum ne tür önlemler alabilirim kara kara düşünüyorum akşamdan beri asansörlü değil içindeki yatağı çıkarsam yerine yumuşak ve alçak boyda bişey düşünemiyorum ızgaraları çıkarsam uykumuz çok ağır ordan yuvarlanırsa duymayabilirim
siz ne tür önlemler aldınız fikirlerinize ihtiyacım var
tamda bayramdan sonra odasını ayıracaktım artık nasıl ayıracaksam........

cnm ben lcw dan aldım kalıptan kalıba değişir ama sen denemeden alma.ben utkuya çok zorlanıyorum ayakkabı bulmakta..her ayakkabu oturmuyo ayağına
tutkuuu :roflol: :roflol:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…