2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

jasmin ben hep çok içiyorum suyu mesela işyerindeyken 2 lt içiyorum,
1 lt akşam evde 1 lt de gece içiyorum hatta daha fazla da olabiliyor günde en az 3-4 lt içiyorum..
dün iftar vakti beril emiyordu,onu emzirmeye giderken yanımda iki tane yarımşar ltlik şişe götürdüm,
ezan okunur okunmaz birini içtim,biraz bekledim diğerini de içtim,
yemek yerken bir yarım lt daha içtim yemekten sonra yine beril emzirmeye kalktığımda yine derken imsaka kadar 4 lt içmiş olduma.s

mehlika sen bu oruç işini bidaha düşün canım arkadaşımın bebeği sadece gece emiyodu nasıl olsa gündüz emmiyo diye 2 gün oruç tuttu süt diye bişey kalmadı kızda şimdi gecede emziremiyo

cnm yarın da denicem eğer yine gece sütüm azalırsa diğer günler devam etmicem,
yani süt durumuma göre şekillenecem,
illaki tutacam demiyorum ki,kızım daha önemli,ben nasıl olsa telafi ederim sonra,
önemli olan kızımın anne sütünü alabildiği kadar alması,bunu herkesten çok ben istiyorum,
yavrumu bile bile anne sütünden mahrum bırakır mıyım...

şeymacım ben allah kabul ederse orucumu tutuyorum...lakin sütümde hiç bir azalma olmadı....sadece gündüz mümkün olduğunca hep meme veriyorum vicdan yapıpta birde gece daha fazla emziriyorum...bu yüzden sütüm bile daha çok gelmeye başladı diyebilirim...=)sen bilirsin canım=)olumunekankayizsmileha şunuda ekliyim zaten günde2,5 litre süt içerdim şimdi 4 litreye filan çıktı=)

Son düzenleme:
rylai bu arada arkadaşına yazık olmuş,nasıl gitmiş 2 günde yaa,acaba sütü çok mu azdı,2 günde sadece oruç tutmaktan süt gider mi,AllahallahCADIARZU

ben de 1 gün tuttum cnm,gündüz sütümde hiçbir azalma olmadı hatta beril daha çok emdi gündüz,
gece azalma oldu ama sırf oruçtan değildir diye düşünüyorum,uykusuzluktan ve yorgunluktan olabilir diye düşünüyorum,
çonkü oruç tutmadığım zamanlarda da dönem dönem böyle azalmalar oluyordu,
yarın yine denicem kısmetse,tabi beril sahur yapmama izin verirse,
aksilik bu ya tam benim imsağa kalkacağım vakitte kalkıyor,
bu gece emip yatalı 1,5 saat olmasına rağmen kalktı,normalde 3 saatte bir emer,
pazar günü de aynını yapmıştı tutacaktım ama sahur yapamadığım için tutmadım..
eğer yarın sütüm etkilenmesse devam edecem etkilenirse diğer günler tutmucam,
bakalım Allah'tan hayırlısı..

rylai bu arada arkadaşına yazık olmuş,nasıl gitmiş 2 günde yaa,acaba sütü çok mu azdı,2 günde sadece oruç tutmaktan süt gider mi,AllahallahCADIARZU

valla gitti canım çok üzgün şimdi öyle azda deyildi sütü çocuğun ağzından taşıyodu nerdeyse bizde anlamadık bünye işi bence bu ben oruç tutmuyorum ama doğru düzgün bişey yediğim içtiğimde yok çok şükür azalmadı pek sütüm ama arkadaşımı öyle görünce sanada söyliyim dedim tabiki evladını herkesten çok düşünürsün azalmıyosa tut tabi allah kabul etsin

arkadaşına üzüldüm cnm,inş. sütüm gitmez,gerçi 1 gün denedim öyle tamamen gitmedi gece azaldı sadece,şuan iyi çok şükür,
1 gün daha deniyeyim eğer yine gece azalırsa tutmam,zaten dinimizde emzirenler için mecburiyet yok,
günlerin kısa oldu kış mevsiminde tutmak çok daha kolay olur,tutamadığım günleri kışın telafi ederim inş..

benim mesai bitii,
öff gene koce yok,saat 6 da işe gidecek biz yine berille başbaşa kalacaz,
bu durumdan çok sıkılmaya başladım,
yarın çalışmıcak diye hayal ediyordum ama yarın çalışacakmış,
perşembe çalışmıcakmış,bir gün daha berille başbaşa geçireceğiz geceyi..

benim mesai bitii,
öff gene koce yok,saat 6 da işe gidecek biz yine berille başbaşa kalacaz,
bu durumdan çok sıkılmaya başladım,
yarın çalışmıcak diye hayal ediyordum ama yarın çalışacakmış,
perşembe çalışmıcakmış,iki gün daha berille başbaşa geçireceğiz geceyi..

ecrin nerden yolladın canım hediye alacağımız kişinin adını ben kaçırdım o kısmı

buluşma resimlerine baktım şimdi çok kıskandım çokkkkkk
bizim avrupa tarafında hiççç iş yokkk banane bende istiyorum buluşma avrupa tarafı huuuu hadi bizde yapalımmm bir buluşmaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…