2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kurumda soğuk yarma çorbası çıkmıştı bir kepçe çorbanın yarıdan fazlasını yedi beril,
biraz da patates yemeğinin patatesini ezip verdim çok az yedi ama olsun,
beni de emdi uyuttum geldim..
çorba yoğurtlu olduğundan yoğurtta yemiş oldu,
keşke niyetlenseymişim,kurumda çıkan yemekler berile göreydi tuzsuz ,salçasız..

juli hotelde yatak veriyorlarsa yazlıkta da yerde yatırırsın,bence hiç taşıma park yatağı..

kızlar kocikte bayramdan sonra şehir dışına çıkalım mı diyor,gezecekmişiz,
şehir için de çok güzel sürüyor ya arabayı şehir dışına çıkmayı planlıyor:KK1:
onun senelik izni tümden duruyor benim de 5 gün iznim var,
ayy güzel bir şekilde değerlendirsek tatilimizi:eek:

scedcedu insallah gonlune gore bir bakicidri ve prenses de cok sever senin de icin rahat eder

kizlar dunku harika bulusmanin resimlerini facee yukluyorum isteyenelr bakabilir

biz de saat 3.30 da doktorumuza gidecegiz burakin son asisi var bugun pnemekok bakalim ek gidadan sonra yemedigi ek gida diyelim ne kadar buyumus burak beyimiz
beril dün gün boyu bir kavanoz çorba yedi sadece,
onu da zorla yedirdim burnunu sıka sıka,
ne yoğurt yedirebildim ne meyve..
gece boyu da 5-6 kere emdi,
ee günboyu bişey yemeyince gece habire emdi,
ben de dinlenemediğim için çok az süt birikiyordu
beril de süt gelsin diye her seferinde yarım saat bekledi memede
dün niyetliydim korktuğum gibi zor olmadı,sütümü gündüz etkilemedi,
gece dinlenememenin de etkisiyle birikmedi sütüm,
bugün de tutacaktım oruç,beril benim sahura kalkacağım saatte kalktı emzirdim yatırdım imaska 25 dk vardı hızlı hızlı atıştırdım,
ama niyetlenmedim,sabahki süt durumuma göre niyetleneyim dedim,
sahurdan sonra gene emmeye kalkınca ve sabahın da 6,5 unda kesin uyanış yapınca süt birikmedi yine
bir de çorbayı ve yoğurdu unuttum ,sadece beni emecek o yüzden niyetlenmedim:çok üzgünüm:
Ramazanın son 10 gününü oruçlu geçirecektim yaa,yarın tekrar denicem umarım sütümü etkilemez:Saruboceq:
canim tutma ya kizin hzir emerken bana oruc tutunca bebelrin rizkini kesiyomusuz gibi geliyro sonucta bol su cimek lazim en onemlisi emziriken ki bugunelrde hepimizin sutelri azalmaya basladigindan bol bol yiyp icmek gerekirken sonucta daha sonra telafisi mumkun olan bisey hoclaar bile emziren ve hamile kadinlar icin zorunlu degil diyorken emzirmeyi ekstiginde tutamadigin gunelri tutarsin daha sonra sutum azaliyro diyorsun sadece uyku ile alakali olmaz su icmezsen de azalir tabi bu benim fikrim ama ben olsam tutmam ki tutmuyorum yeterki sutum olsun diye

merhaba kızlar.
hediye alacağı kişinin adresi ulaşmayan varmı kızlar?
yarından itibaren alıp gönderiyoruzki bayramdan önce elinde olsun...limit 20-ile 50 lira arası...hadi kolay gelsin:)

scedcedu insallah gonlune gore bir bakicidri ve prenses de cok sever senin de icin rahat eder

kizlar dunku harika bulusmanin resimlerini facee yukluyorum isteyenelr bakabilir

biz de saat 3.30 da doktorumuza gidecegiz burakin son asisi var bugun pnemekok bakalim ek gidadan sonra yemedigi ek gida diyelim ne kadar buyumus burak beyimiz

canim tutma ya kizin hzir emerken bana oruc tutunca bebelrin rizkini kesiyomusuz gibi geliyro sonucta bol su cimek lazim en onemlisi emziriken ki bugunelrde hepimizin sutelri azalmaya basladigindan bol bol yiyp icmek gerekirken sonucta daha sonra telafisi mumkun olan bisey hoclaar bile emziren ve hamile kadinlar icin zorunlu degil diyorken emzirmeyi ekstiginde tutamadigin gunelri tutarsin daha sonra sutum azaliyro diyorsun sadece uyku ile alakali olmaz su icmezsen de azalir tabi bu benim fikrim ama ben olsam tutmam ki tutmuyorum yeterki sutum olsun diye

cnm inş. güzel haberlerle gelirsin kontrolden..
süt konusunda senin düşündüğün gibi düşünerek bu güne kadar oruç tutmadım ,kızımı düşündüğüm için,
ama tanıdığım 2 kişi 5 ve 7 aylık çocukları var oruç tutuyorlarmış ve sütleri etkilenmemiş ben de bir deniyeyim dedim,
ptesi tuttum gündüz sütüm gayet iyiydi,
beril gün boyu hiç ek gıda almadı sayılır sadece çorbasını yedi zorlayarak,
günboyu beni emdi,gece de hiç dinlenemedim,ilk uyku tutmadı sonra da beril sık sık kalktı uyuyamadım ondandır diye düşündüm,
iftar ile sahur arasında yani iftardan imsaka kadar 4 lt su içtim,hatta daha da içecektim midemde yer kalmamıştı:1shok:
yarın yine bir denicem eğer sütüm etkilenmesse tutmaya devam edecem sütüm etkilenirse diğer günler tutmucama.s

kızlar feyza nerde?
esmerde ayazı götürecekti ne oldu o da yok...

mehlika canim etkilenemzse sen bilrsin de herkesin durumu belli olmaz onlarin belki daha coktur sutleri bzi ek gidaya gectik diye artik zaten azalmaya basladi ya iyi su icmissin ama aferin sana
ogretmenim ne demek guzle fotolar gercekten hepsi cok dogal

mehlika sen bu oruç işini bidaha düşün canım arkadaşımın bebeği sadece gece emiyodu nasıl olsa gündüz emmiyo diye 2 gün oruç tuttu süt diye bişey kalmadı kızda şimdi gecede emziremiyo

X