2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

melisanın resmini dünki buluşmada grdüm çok şeker anne sütü almıyor ama kilosu iyi
yaramazlığa gelince sorma çok beter oldular ne yapcam ben bilmyorum babannede çok şımarttı bizim o gidnce bi sıkıya girer buğlem o çok ilgilenyor
müzik açıyor oynatıyor
bendende aynsını bekleyecek :eek:lmaz:
emme konusuna gelince bu kadr emdilerya ne yapalım juli
elimdne geleni yapacağım içim rahat olsun die ama bakalım boshayallersmile
devam sütüne ilgide azaldı daha çok yemek tarzını seviyor
kilo sorunumuz yok ama anne stü de biraz daha alsaydı iyi olurdu.bak nasıl anne sütünü bıraktı 2 kere boğaz bir kere bağırsak enfeksyonu gecirdi..
anne sütü antibiyotik gibi

günaydın teyzoşlar biz yine gececiydik de yeni kalktık sayılır benneyaptımkibenneyaptımki

günaydın size niye uyumadı fıstık

kızlar bana bi akıl verin şimcik....
tatile gidicez bayramda ama melisa yatağından baska yerde zor uyuyo
zor uyuyo derken hep dolandığı için yataktan düşme riski cok 2 gecedir halayız düzgün uyku uyumadım...
bagaj zaten esyalar arası derken dolu olacak park yatak almam imkansız yanıma
hani şişme cocuk havuzları varya öyle bişi aldam içine carsaf falan koysam nasıl olur.hiç yakından görmedim ama bitek bu aklıma geldi...

7288_buyuk_2_zoom.jpg

Son düzenleme:
gunaydinnn kızlar...
biz de gece surekli kalktik
yedigi sutlaci emdikleri ile kuusnca bisey kalmadi tabi:KK43:(

neyse hiç şikayet etmimmm,ayazdan bir haber yok sanarim dun aksamdan beri bugun kendi doktoru gorecekti merak ediyorum sonucu...

juli

aslinda havuz iyi fikir otelded kalacaksaniz.altida sisme oldugundan yumusakta olur.ustelik çıksa bile yerde olacagindan tehlikelide olmaz.yalnız bende havuz var ama kuçuk yani sığmaz alacaksan buyuk al.
biz evde kaldik gerçi bu son tatilde orda yere haliya çok amaçli ortu serdik etrafinida yumusak minderler koyduk duvara ve dolaba çarpmasin diye.eger evde kalacaksaniz bu da işe yaradi

Ne güzel odasını ayırmışsın canım
benim ev zaten kötü 2+1 oda yok bnde istıyorum bi odası olsun bu sene ev alamasamda çıkamk istıyorum allah izin veririse oda yapacağım buğlemi aklı sarmadan bi odası olsun istyorum alışsın
maşalh kuzeye yerim onu ben çok şeker
ya

canım benim evde minnacık görsen 75 m2 2+1 ne yapalım oğlumuza feda olsun dedik bir sürü eşyayı atarak ki 2 senelik evliyim hepsi yeniydi sayılır kuzeye oda yaptık.ama ilk başlarda boş yere gibi gelmişti şimdi bakıyorum da odasında çok mutlu orda vakit geçirmek çok hoşuna gidiyor.bu arada bizde yeni ev almak istiyoruz ama çok para biriktirmek lazım çokkkkk
bencede Buğleme bir oda yap sen evdeki fazlalıklardanda kurtulmuş olursuın bahaneyle. sempatiksalakcinni

kilo sorunumuz yok ama anne stü de biraz daha alsaydı iyi olurdu.bak nasıl anne sütünü bıraktı 2 kere boğaz bir kere bağırsak enfeksyonu gecirdi..

zor uyuyo derken hep dolandığı için yataktan düşme riski cok 2 gecedir halayız düzgün uyku uyumadım...
hani şişme cocuk havuzları varya öyle bişi aldam içine carsaf falan koysam nasıl olur.hiç yakından görmedim ama bitek bu aklıma geldi...

7288_buyuk_2_zoom.jpg

juli bu resimdeki çok güzel bişey benziyor içinemi koymayı düşündün yatağı.? eğer dar değilse güzel yatak olur bence.kaçamazda içinden Melisa.

kızlar hedıye ıcın adresı nerey yazıcaz?bılen var mı

ecrine canım

juli

aslinda havuz iyi fikir otelded kalacaksaniz.altida sisme oldugundan yumusakta olur.ustelik çıksa bile yerde olacagindan tehlikelide olmaz.yalnız bende havuz var ama kuçuk yani sığmaz alacaksan buyuk al.
biz evde kaldik gerçi bu son tatilde orda yere haliya çok amaçli ortu serdik etrafinida yumusak minderler koyduk duvara ve dolaba çarpmasin diye.eger evde kalacaksaniz bu da işe yaradi

canım benim evde minnacık görsen 75 m2 2+1 ne yapalım oğlumuza feda olsun dedik bir sürü eşyayı atarak ki 2 senelik evliyim hepsi yeniydi sayılır kuzeye oda yaptık.ama ilk başlarda boş yere gibi gelmişti şimdi bakıyorum da odasında çok mutlu orda vakit geçirmek çok hoşuna gidiyor.bu arada bizde yeni ev almak istiyoruz ama çok para biriktirmek lazım çokkkkk
bencede Buğleme bir oda yap sen evdeki fazlalıklardanda kurtulmuş olursuın bahaneyle. sempatiksalakcinni

juli bu resimdeki çok güzel bişey benziyor içinemi koymayı düşündün yatağı.? eğer dar değilse güzel yatak olur bence.kaçamazda içinden Melisa.

ecrine canım

şişirilmiş hali 117 x 117 cm sanırım dar gelir
biraz daha bakınayım ben

evet anne sütü gerçekten koruyor .buğlemde şükür hastalanmamıştı değin gb haziranda hastalandı

juli

GÜNAYDINLAR

bende yer yatak yapın dicektim otelse bebek için yatak veriyor olmaları lazım arayıp sorsana Juliet...
biz bu sene devre mülke park yatağı taşıdık meğerse park yatak veriyorlarmış
ne sinir olmuştuk baya külfetli olmuştu bizim için

rapunzel yarı hotlde yarı yazlıkta kalıcaz..belki otelde verirlerde yazlığa gecincede lazım edecek

günaydın kızlar

julii ne güzel bayramda tatil yapacaksın. benım burda kımsem yok eşimde bayram süresince çalışacak yani bana bayram gelmiş neyime durumu yine evde yanlız olacaz kızımla. bizde kurban bayramına gideriz inşallah allah nasip ederse.

kızlar bu kandamlası ne biçim bişey ya dökülen yerde lekesi kalıyo zehraya içirirken çarşafa damlamış kocaman kahverengi bi leke oldu nasıl çıkarabilirim bir fikir verin..

günaydın kızlar

julii ne güzel bayramda tatil yapacaksın. benım burda kımsem yok eşimde bayram süresince çalışacak yani bana bayram gelmiş neyime durumu yine evde yanlız olacaz kızımla. bizde kurban bayramına gideriz inşallah allah nasip ederse.

kızlar bu kandamlası ne biçim bişey ya dökülen yerde lekesi kalıyo zehraya içirirken çarşafa damlamış kocaman kahverengi bi leke oldu nasıl çıkarabilirim bir fikir verin..
senin iyi carsaf benim tezgaha dökülde leke leke oldu hersey cıkmıyoda...
birde ağırlığı ne acaba çocuk içeriden kuvvetle düşürebilirmi acep??

bilmiyom ki bak aklıma gelmedi
bide bunu buldum
ST05100BR.GIF

cok mu büyük :uhm:

juli, bana kalırsa ne yap et park yatağı götür.biz çook rahat ettik. park yatak katlandığında ufak bir çanta oluyor zaten.

bende götürmek istiyorum ama nasıl sığdırcaz bagaja bilmiyorum..arabası koto koltuğu ee esyalar falan
off en iyii gitmemek galiba :KK1:

günaydın kızlar

çıkmıyor canım çıkmıyor bizimde evde heryer battı bu demir ilacı yüzünden.

juli, bana kalırsa ne yap et park yatağı götür.biz çook rahat ettik. park yatak katlandığında ufak bir çanta oluyor zaten.

julı bencede park yatağı götür sen en iyisi kafanda rahat eder

ecrine canım

ama benim oturma odasında 2 kanepe var
misafrm gelince kayınvalidem o odada yatıyor
ben 3+1 bi ev bulup çıkmam lazım banyosu-yerleri mutfağı güzel değil o yüzden çıkmayı düşünyorum
odası olsun istıyorum inş bu sene halledicem

günaydın size niye uyumadı fıstık [/QUOTE]

7288_buyuk_2_zoom.jpg

canım park yatak rahat oluyo gerçekten ama şişme havuzda iyi fikir hem tatilde havuzu deniz suyuyla doldurup güneş altında biraz ısıtırsın sonra hafif gölgede bırakırsın melisayı içine doya doya oynar kuzu

X