2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

rapunzel2 gün temizlik yapmıyorum 3. gün yapıyorum, ev çok kirlenirse de bir süpürge yapıyorum arada..
yeşil yapraklıları her zaman koymuyordum ama artık hiç koymayayım o zaman,
günlük yaptığımda koyarım,bilgi için tşka.s.opuyorumnanaktan

rapunzelben de uzuun zamandır süpürüp silmek, toz almak ve wc temizlemekten başkasını yapamıyorum,
buz dolabımın,mutfak dolabımın temizliğe ihtiyacı var,
camlarım da çok kirli,uff ya gözümde o kadar büyüyor ki,
halılar da kirlendi,

Son düzenleyen: Moderatör:

bu arada Nazım Hikmet RAN süpermiş :lepi: bayıldım

en iyisi kadın almak sabah evden çıkarken vereceksin anahtarı akşam seni karşılayacak gireceksin eve ohh MİSSSSSSSS

ben primanin premium careini kullaniyorum aktif bebk gibi parfumlu degil ve yumusacik ve acaip memnunum hic pisik olamdi simdiye kadar ve de aksam 8de altini aliyorum sabah 8e kadar almiyorum bir daha hci sizdirmiyor hic rahatsiz bir durum olusturmuyor pisik falan da yapmiyor gercekten 12 saat dayaniyor
ben yesil sebze de katiyorum iki gun de yediriyorum doktorumzu hic oyle hsiey demdi ama buharda pisiriyorum zaten ve 2. gununkini dolaptan cikarinca benmari usulu isitiyorum tekrar tavade isitmiyorum yien de sorun olur muki cok sukru ki bir sebze corbasi i seviyor burak evde ne sebze varsa patates havuc kabak hep koyuyorum yanina semiz otu maydanoz dereotu kirmizi biber faulye sogan sarimsak karistiriyorum 1 tatli kasigi kepekli pirinc pistikten sonra da zeytinyagi ekleyip blenderliyorum 4 gundur de kiyma koymaya basladim hepsi pisince blenderliyorum bunu sevdi ama pure gibi bayagi koyu kivamli olacak sulu degil dene istersen canim
en iyisi kadın almak sabah evden çıkarken vereceksin anahtarı akşam seni karşılayacak gireceksin eve ohh MİSSSSSSSS
30unda pazartesi bulusmaya gelebileevckmisin canim

bu arada kizlar buraka 2 gun once chicconun portatif mama sandalyesini aldim bayramda memlekete gidecegiz kayinvalidmelerde gecen sefer zor oldu yedirmek o yzuden aldim tatile falan giderken de gotururum diye evde de denemek amacli kullandim cok memnun kaldim ihtiyaci olanlara tavsiye ederim mothercareinkine de baktim o cok kullanisli gelmedi bana bunun onunde tepsisi falan da var yerken oyalanmasi icin bakin linki bu
Chicco Mr Party Mama Sandalyesi - E-Bebek.com Bebeğiniz ve Sizin için Herşey!

banada patlıcan ve bakla hariç tüm sebzelerden değiştirip değiştirip koyabilirsin dedi
ay valla şimdiden yoruldum dün 3 paket mamayı çöpe attım, bugün bir sürü çorba yine dökülecek katıda yaptım yasemin yemiyor valla çok keçi öyle oyuna kandırmaya gelmiyor bu oğlan

buluşmadan haberim yok canım p.tesi çalışmıyorum evdeyim nerede olacak program?

güle güle kullanın mama sandalyenizi biz chicco polly aldık ama anneme taşımak zor geliyor arka tarafında var tekerlek önde yok çok şikayetçi

valla bilsem böyle bişey var bunu aldırırdım hafiftir ne güzel

güzel birseye benziyor güle güle kullan canim

jasmin merhaba canım
gülerek kullanın
benimde çok hoşuma gitti
eimede linki verdim hafta sonu bakmayı planlıyorum
heryer götüreblr gb geldi

canim bende de chicco poly magic var normalde bunu annemde kayinvalidemde kardesimde falan kullanmak icin aldim ihtiyaci olasnlara tavsiye olsun diye yazdim normal mama sandalyesi daha rahat da bu da fonksiyonel kisa sureli kullanimlarda

canim bende de chicco poly magic var normalde bunu annemde kayinvalidemde kardesimde falan kullanmak icin aldim ihtiyaci olasnlara tavsiye olsun diye yazdim normal mama sandalyesi daha rahat da bu da fonksiyonel kisa sureli kullanimlarda

ben normal mama sandalyesi almadım
çünkü bayram sonrası ananeye gitcek eve gelcek derken
taşımam çok zor 2 tane birden alamam
porttaif olsun önemli olan o
şimdi kucağımda yediryoum zor oluyor
normal alıyım ne dersin

evet poly magic den çok memnun kaldığını daha öncede yazmıştın hatırlıyorum ben görmeden aldırdım biliyorsun bende hafta içi annemde hafta sonu kendi evimde oluyorum kocaman geldi bana o nedenle h.sonları almıyorum yanıma annemde kalıyor
bunu bilsem bununla idare ederdik yani :)) zaten bizimki mama sandalyesinde durmayı hiç sevmiyor 2 akşamdır ağlıyor sıpa alıyorum kucağımda oturtuyorum masada alsanaalsanasmile

ya ben ne dikkats,z ne kötü bi anneyim :gitme:
masanın üstüne bardak koymusum melisada örtüyü cek görmemle koşmam bir oldu tam kafasına düşüyordu kenara cektim ama cam kırıkları sıcradı üstüne ve cok korktu
ya görmeseydim ya kafasına düşseydi :gitme:

rapunzel canim bulsumayla ilgili detaylari faceden takip edebilirsin yeri belli degil sanirim daha ben uyarim hereksin soyeldigine dedim kizlar ortak bi yer dusunecekelr
canim portatif tasinabilen bisey olsun diyosan chicconun bu soyeldigim modelini tavsiye ederim hem katlanip tasimasi kolay heryere evde de kullanabilirsin emniyet klemerleriyle guzelce sandalyeye baglaniyor onunda tepsisi de var oyun icin bence bir bak derim chicco magazasinda ama daha uzun vadeli bisey istersen chicco poly magic de guzel kendi evinde kullanim icin ama maam sandalyesi al mutlaka cocuklarin yemek yeme aliskanligina cok buyuk faydasi var kucakta olmaz benim kardesim onuen koyuyordu oglunun yiyecekelrini catalini kasigini kendi kendine oynaya oynaya doke saca ogrendi ama simdi 2.5 yasina bir guzel yiyor kendi yemegini o acidan cok faydali

olur mu oyle sey hic canim boyle gorunmez kazalar olabilir her dakika baslarind adikilemeyiz ki yapilacak islerimzi var uykusuzlugumuz var uzme kendini ucuz atlatmissiniz neyseki tombik yanaklima bisye olmamis cok sukur

kizlar yuppi ilk defa burak baby mix yogurdun dortte ucunu yedi biraz parmakla biraz mama kasigiyla biraz cay kasigiyla arada suyla kandirarak cok mutluyum

jullietcim bunun kötü annelikle ne alakası var üzme kendini pek çok şey yaşayacağızda tek dileğim Allah her zaman korusun onları ufak tefek şeylerle atlatalım

jullietcim bunun kötü annelikle ne alakası var üzme kendini pek çok şey yaşayacağızda tek dileğim Allah her zaman korusun onları ufak tefek şeylerle atlatalım

cok korktum yaa benim yüzümden bişi olabilirdi kızıma:2:
ya allah korudu baska bişi değil....

julicim gecmis olsun dikkat et ya, Allah korumus

ben de yusufu yürütece bindirdigimde masanin altina gidip örtüyü cekerken yakaladim koca bir sekerlik vardi tam da kafasinin üstüne denk gelen yerde. ben de son anda yetismistim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…