2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

slm juli sen ver küçük küçük parçalarla
eline verirsen büyük ısırır
ben o fileden almadım yaa
alıyım iyi aklımagtrdim meyvelei veriyım yesin

juli tickerin çok güzel olmuş,
2 kilo vermişsin bile hadi bakalım lopez olmaya az kaldı..

günaydınlar :kedi:
ben yine damdan düşer gibi yazıcam sonra da sanki sizi rahatsız etmiş gbi hissedicem bilmiyorumkismile

oferta sürekli bir şeyler söyleniyor belki bunaldın bile artık ama benim de ekleyeceğim bir iki şey var. kızımın da yemeklerle pek arası yok ne yazık ki. bu yüzden migrenim azdı haftalardır. ve migrenim kötüleştikçe fark ettim ki kızımla geçirdiğim zamanın kalitesi de düşmeye başladı. çünkü oyun oynarken bile az sonra yemek vakti, yine yemeyeck vs. diye kafaya takar olmuştum. aladım ki böyle yaparak on haksızlık ediyorum. evet beslenmeye de ihtiyacı var ama annesiyle kliteli vakit geçirmek de yemek kadar büyük bir ihtiyaç, kendimi bu şekilde telkin ede ede, olumsuz düşünceleri biraz daha attım kafamdan. şu anda durum eskiye nazaran daha iyi. en azından yediği miktar biraz olsun arttı ve ben inanıyorum ki zaman içinde düzene girmeye başlayacak.

mehlika allah kazasız belasız kullanmayı nasip eder inşallah.

juli mamalardan birinin numunelerle gönderdiği bir kitapçık vardı (milupa sanırım) orada mamaların 1 saat içinde tüketilmesi gerektiğini yazıyordu. ben 1-2 kez geçirip vermiştim çok şükür bir şey olmadı ama bağırsaklarını bozabilir diye düşünüyorum uzun süre bekleyen mamaların.

bu arada yoğurdu nasıl verdiğinizden bahsetmişsiniz ben ya 1 saat önceden dolaptan çıkrıyorum (2 saat falan olursa ekşiybiliyor) ya da çıkardıtan sonra kavanozu sıcak suya oturtuyorum.

şimdi radyoda candan erçetinin bi şarkısı çalıyor "kaynanamım dırdırından bezdim" vs diye bu şarkı da bu dertten muzdrip tüm ocak analarının olsun...

Son düzenleme:
maşaallah buğleme,
beril şekerli şeyleri pek sevmiyor,
ben ekmeği pekmeze reçele bandırıp vermeye çalıştım yemedi,
ilk sefer de alıyor sonra açmıyor ağzını,

benim kızım da sevmiyor hiç şekerli şeyleri. bebe bisküvili sütü vs. ağzına sürmüyor. pütürlü de yemiyor, onu da yeni yeni huy edindi, ilk başlarda yiyordu, artık çıkarıyor mafoldumben

hadi gözün aydın canım kurtuldun eziyetten inşallah sende öğrenirsin ehliyet alırsında daha rahat olur...

canım ye senin kız maşallah çorbayı seviyor banada ver şu çorbanın tafifini kaan çorbayı ağzına sürmüyor napcam bilmiyorum ya...:bbo:

bende bende eve gidince ay oferta naaptı? mehlika bu akşam yalnız? sinemisin kayınvalidesi nasıl oldu? ayaz düzeldimi? ecrinin misafiri var.... pöffffffffffff.............

bizimkide her iftar sofrasında babasına ve bana iftar yaptırmıyo illa kucakta sofrayı karıştıracak ve anası o arada ağzına salata suyu çorba ekmek ve menüde ne varsa yedirecek....

aynen canım...

bende bu arada dolaptan yoğurtu ve meyveyi çıkardıktan sonra bekletiyorum ama çorbayı ılıtıyorum muhakkak riske atamam....

maşaallah buğleme,

ya bu beler niye tatlı şeyleri sevmez anlmam kaanda nefret ediyor tatlıdan limon verdim geçen eline nasıl yaladıakannehirakannehir

naber juli görüşemiyoruz heç...

melisa nasıl?

bencede başlamalısın mehlika

slm juli sen ver küçük küçük parçalarla
eline verirsen büyük ısırır
ben o fileden almadım yaa
alıyım iyi aklımagtrdim meyvelei veriyım yesin

ya bende alamadım o fileden nerden bulacağım bilemedim benneyaptımki

kızlar kızımın yanına gidiyorum,
sivri gelince yazarım cnm çorbanın tarifini,

kızlar sizin kaç kilonuz kaldı doğumdan...

ben hamile kalmadan önce 58 dim....

ramazana kadar 65tim şu an 63üm....

boyum 1,60

bu meyve filesinden bende var ama 2-3 kez anca kullandım
her yer batıyo onu eline verince ben de vermiyorum artık
kötü yapıyorum ama ne yapalım

sivricim merhaba
ben hamileliiğe 51-52 ile girdim
doğuma 72
doğum sonrası şuan 58 im
boyum 1,68

sivri benim 1-2 kilom kaldı
ama vücudum eskisi gibi değil
sıkılaşmaya ihtiyacım var
hamilelik öncesi 48
doğuma 67 ile gittim
boyum 1.65
şu anki kilom 49-50

sivricim merhaba
ben hamileliiğe 51-52 ile girdim
doğuma 72
doğum sonrası şuan 58 im
boyum 1,68

hım yani 6-7 kilo kaldı benimde öyle canım... doğuma bende 72yle girdim..

sivri benim 1-2 kilom kaldı
ama vücudum eskisi gibi değil
sıkılaşmaya ihtiyacım var
hamilelik öncesi 48
doğuma 67 ile gittim
boyum 1.65
şu anki kilom 49-50

spora ihtiyacımız var ramazandan sonra başlayacağım bende...

çalıştığım işyerinde öğle aralarında kullanmamız için süer bi spor salonu var....

ne istersen var inşallah bu kış vereceğim hepsini..
bayanssulusmilebayanssulusmile

SİVRİ SEN NE İŞ YAPUYOSUN CANIMM
SPOR ALETLERİ FELAN FİLAN bayanssulusmile

GÜNAYDINLAR,

sinemis rüyan hayır olsun birgün olmazsa bırakayım size Uras ı annem dinlensin :))

bizim de böyle yemiyor hicbirsey yeni yeni ev yemegi yedirmeye calisiyorum istemiyor, napicam bilmiyorum
zorlamamak lazim dogru diyorsun sen zorladikca iyice inada biniyor ben de kiziyorum beni ugrastiriyor diye bagiriyorum yazik sonra d aüzülüyorum

birakiyim ac kalsin diyorum ama o zaman da icime dert oluyor
hmmm hep ayni yemegi verirsen sonunda yer diyorsun yani
ben mama yemediginde yogurdu sevdigini biliyorum kasiga mamayi alip ucuna yogurt sürüyorum o da yogurt zannedip agzini aciyor ama bir iki kasiktan sonra anliyor onu da yemiyor
hehehe ben de bazen sarki söyleye söyleye yediriyorum o zamanlar daha cok yiyor

hayirli olsun aman dikket edin yeni arabaya elinizin alismasi gerek tabi,
araba rahatlik gercekten de

ben de ehliyet istiyorum......... ehliyet kursuna gitmek istiyorum..

ben de ay beklemiyorum artik ne bulduysam agzina vermeye calisiyorum ama yemiyor tabi

maşaallah buğleme,
benimki de pekmezi hic sevmiyor cok tatli oldugu icin heralde

kızlar sizin kaç kilonuz kaldı doğumdan...

ben hamile kalmadan önce 58 dim....

ramazana kadar 65tim şu an 63üm....

boyum 1,60

ben 61.8 oldum bile, kilo veriyorum ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…