2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ben de ehliyet istiyorum......... ehliyet kursuna gitmek istiyorum..

ben de ay beklemiyorum artik ne bulduysam agzina vermeye calisiyorum ama yemiyor tabi

bende veriyorum ne yapayım doktorun dediği hiçbirşeyi yediremiyorum
ben yemek yerken uzatıyorum bir parça onada ağzını açıyor tıkıyorum 1 lokma 1 lokmadır 1 kase yese yani yediğim yemek yağlı tuzlu demiycem yediricem
bende bağırıyorum çok sinirleniyorum bir keresinde öğlen baya kızdım ağlattım akşamına babası gelince bir ağlamaya başladı durduramadık eşim sordu tabi ne oldu buna diye dedim şikayet ediyor beni

herkese günaydın.....
sildim süpürdüm geldim
birazdan uyanır zilli....

canım doktor kaka ve idrar tahlili yaptımı hiç :uhm:
10 saat aclıkta cok yani acıkması lazım...

idrar yaptık iki kere normal çıktı kaka hiç yapmadık ama

slm juli sen ver küçük küçük parçalarla
eline verirsen büyük ısırır
ben o fileden almadım yaa
alıyım iyi aklımagtrdim meyvelei veriyım yesin

çok güzel bişey özellikle kavunu karpuzu çok güzel yiyor Kuzey

kızlar sizin kaç kilonuz kaldı doğumdan...

ben hamile kalmadan önce 58 dim....

ramazana kadar 65tim şu an 63üm....

boyum 1,60

canım senle çok benzermiş ölçülerimiz doğumdan önce 60 dım ama aslında normal kilom 50 -52 filandı tedaviyle 60 a kadar çıkmıştım doğum sonrası şimdi 65 kiloyum boyda 1.55 kafamçokkarıştı

GÜNAYDINLAR,

sinemis rüyan hayır olsun birgün olmazsa bırakayım size Uras ı annem dinlensin :))

vallaha canım urası gördüm ya diyorum neden habersiz bıraktı rüylar hep saçma olur ya çok garipti yaa
bırak canım ne olcak sevinirim benim kızla oyanarlar

julicim o zaman hiç heveslenmeyelim biz canbebeye...primaya devam..zaten ben çok memnunum da eşim ucuz diye can bebeyi deneyelim diyo...
canım inan benim bebeğim de aynı..iştah 0..zorla binbir şaklabanlıkla ediriyoruz yemeğini..üstüne üstlük bi de kusma huyu var benimkinin..o kadar uğraş yedir yediğinin yarısını kussun..ama alıştım artık ...böyle böyle büyüyecekler ....öğün aralarını açsam çocuk gıdasızlıktan hasta olur heralde...o yüzden ben de açmıyorum az yesin sık yesin benim mantığım bu..bi de öğünlerimizin çeşitli olmasına özen gösteriyorum ben ..meyve çorba yoğurt bunlar vazgeçilmezlerimiz....

sivri bende 58 ile hamile kaldım şu anda 61 im
boyumda 1.60

benim senden 2 kilo fazlam dışında boy ve kilolar aynı

akannehir

GÜNAYDIN MİLLET

ya kızlar şu yemeyen bebelere bişiy vermeyin bırakın aç kalsınlar ben artık braktım 2 kere uzatıyom kaşığı almazsa eyvallah canımı yoldamı buldum ayol hasta olmasında yemezse yemesin abisine çekcek hıyar demekki yemicek bişiy dün çağan bütün gün 2 kaşık yoğurt yarım biberon cicibeb içti onla sabahladık az az emdi işte bi o bide bolbo su içti

bez meselesini sormuş birisi canbebe ucuz ama çok adi bence ben prima kullanıyom önceden molfix kullandım ama molfix soralarda gece hep dışarı kaçırmaya başladı sora primaya döndüm keşke baştan prima kullansaymışım dedim çocuk çiş yapınca sabah molfix iğrenç kokuyodu ama prima ne kadar dolarsa dolsun öle iğrenç kokmuyo hem bi ayrıntı daha var primada 4 kez bez değiştirirsin canbebede 7 kez hemen ıslanır bebenin teni semeriyle aynı hesabı bulur yani ben primada 4+ kullanıyorum evde 2 paket 5 numara var ama daha ona geçmedim

şimdi kendimi methediyim sabahtan beri kanepe ve halı sildim mutfağımı döktüm şimdi kapılarımı silcem sorada camlarımı tüllerimi yapabilirsem yapıcam yetiştiremezsem eşimle yapıcam yarın cumaretside abbas yolcu anama gidicem şimdilik benden bu kadar hee bu arada açağana çoksevdiğim bi ablam var apartmanda aslında çalışıyo ama şimdi yıllık izninde benim için bulunmaz nimet çağana o bakıyo ilgileniyo bende rahat rahat iş yapıyorum geçmişe az bakabildim havadis laf varsa anlatın bana

mehlikacım arabanız hayırlı olsun güle güle kazasız belasız kullanın klimayıda çok açmayın berile dokunurzemuszemus

ayy kilodan bahsedip beni germeyin sırf basenin yaa bide döttt boyum 1.72 kilom 65 66 o aralarda ayy ben naapcam çok kilo aldım çokk bi ara ne güzel 62ye düştüdüm pöhhhhhh

ayy kilodan bahsedip beni germeyin sırf basenin yaa bide döttt boyum 1.72 kilom 65 66 o aralarda ayy ben naapcam çok kilo aldım çokk bi ara ne güzel 62ye düştüdüm pöhhhhhh

caaaaaddddddddddddııııııııııııııııı

bana baksana sen...klava:

kızım boy 1.72 diyosun kilomda 65 diyosun öldürürürüm seni o boyla konuşuyosun....

biz bodur gibim 1,60lardayız kilo 63 sen ne diyon yolarım gı seni....

bide 2 çocuğun var büyük oğlun kaç yaşında bakem senin bide kaç senelik evlisin?

cadi kalite acisindan haklisindir da, ben primanin o parfümünden nefret ediyorum midem bulaniyor. burda da prima kullaniyorum ama burdakiler kokulu degil. türkiyeye geldigimde prima aliyorum parfümllü, bi de icine cis yapinca igrenc bir koku cikiyor midme bulaniyor..

sağol cnm,
çorbanın tarifi,
sebzeleri haşlayıp blenderden geçiriyorum,
içine biraz irmik katıp biraz daha kaynatıyorum,
piştikten sonra biraz zeytinyağı koyuyorum,
ben patates,havuç,kabak,biber(bazen kırmızı,bazen yeşil)
küçük bir soğan,bir diş sarımsak,bazen ıspanak ya da maydonoz,
orta boy domatesin 1/4 'i,veya küçük ise yarısı...
bu sebzeler ile yapıyorum,farklı sebzeler de kullanılabilir..
bir de içine çifte çekilmiş dana kıyması eklemeye başlıcam..

Son düzenleyen: Moderatör:
slm kızlar neler yapıosunuz? ben fzla giremiyorum artık nette problem var.

şuna bak sen,büyümüşte şikayet etmeyi de öğrenmişkaydirigubbakcemile3

KIZLAR GEÇMİŞİ OKUYORUMDA BENİM ÇOCUĞUMDA ÇOK İŞTAHSIZ HATTA ÇORBA ağzına sürmez ama un çorbası sevio deneyin sizde bi belki yer.

cadı hızını alamassan bize de beklerim canım,camlar kapılar silinecek dolaplar boşaltıp silinip yerleştirilecek,banyonun fayanslar temizlenecek pöfff
klimayı açmadık cnm,hava serindi,giderken bekli açaruk:teytey:

haftanın 5 günü annemdeyim hafta sonu bi gidiyorum toz pis içinde ben unuttum zati artık dolap-fayans cam silmeyi ...çocukla ne kadar yapabilirsem silme süpürme toz alma o kadar haa birde cuma akşamı başlıyorum çam.makinası açmaya 3-4 kere çalışıor birde onları c.tesi as-topla-katla-ütülekafamçokkarıştınevrim dönüyoo

canım bize doktorumuz sebze çorbasına yeşil sebze eklersen sadece o gün yedir ertesi güne bırakma dedi... ahh ahh 4 günde bir farklı sebze ekle de demişti ne güzel anlatmıştı yemiyor diye yapamadım hiç birini

ortasından dalayım konuya ya...
güzel anneler, bu iştah kilo yemek olayına çok takılıyorsunuz ya...sağlıklı olsunlar yeter canlarım ya...ama size yine de bir keşfimi söyleyebilirim...
ben sabah gözdenin kahvaltısına ceviz ve kuru üzüm ilave ediyorum, annem çok sık yedirirdi bize üzüm kurusunu, alışsın istiyorum...
geçenlerde arkadaşım kara üzüm getirmiş, organik Ank. ünv. çiftliğinden...komposto yaptım Gözdeye...çok az şeker, hatta biberona koyduktan sonra bir de su ilave ettim şekerli daha da azaltmak için...
acaip iştah açıyor...ben zaten farkındayım da ütülü de dünden beri aynı şeyi söylüyor, baktım netten şimdi acaip faydaları var...isterseniz deneyin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…