2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar merhaba şimdi doktordan geldik bizim ufaklık 3 aydır hiç kilo almıyordu birde bu ara ağzını kesinlikle açmıyor zorla soktumuda ağzında bekletip bekletip tükürüyordu bizde ne olacak bu bebenin hali diye götürelim dedik.sonuç olarak öğün aralarını açacakmışız 4-6 saat arayla besşeyecekmişiz size beslenme düzenimizi yazayımda yorumlayın sizde
sabah-kahvaltı
ara öğün-yoğurt yada meyve püresi
öğlen-çorba
ara öğün-anne sütü yada devam sütü
akşam-muhallebi
gecede isterse anne sütü yada devam sütü

bundan sonra gündüzleri süt sağma bırak akşama biriksin dedi.zaten anne sütünün besleyici eğeri kalmadı dedi idrar tahlili yaptı temiz çıktı .şimdi 15 gün bu düzende yedireceğiz sonra tekrar kontrol edilecek.o zaman hala kilo alımı olmadıysa ileri tetkiklere başlayacağım dedi.çocuğu yemek için zorlamayacakmışız ve alternatif yemekler sunmayacakmışız eğer o öğünde çorba yiyecekse ve yemiyorsa sırf yesin diye ona alternatif başka bişey hazırlamayackmışız yani bizi yönetmesine izin vermeyecekmişiz öyle dedi.gerekirse aç kalmasına göz yumun başka türlü sizinle oynar dedi.birde benim sütüm azaldığı için ve yeterince ememediği için beni protesto edipte yemiyor olabilirmiş bu nedenle sütümün birikmesini beklemeliymişim.adam onu sütten kesiyorum diye bana trip atıyormuş yani.birde Kuzeyin inmememiş testis sendromu vardı.2-3 aya kadar inmezse ameliyat olacak o arada sünnetide yaptırırsınız dedi.
şimdi benim anlamadığım bu çocuk az yerse kilo alacak doktorun demesine göre .biz nerdeyse 2-3 saate bir beslemeye çalışıyorduk tabi yemek istemiyordu orası ayrıda.demekki acıkmasını beklemeliyiz ben doğru anlamışmıyım.

evt canım 9 senedir burdayım. veriyorlar şükür de ben de kaç senedir zam almiyimm isticcimmmbana ne

deme hacı yaa
moral var bağaaaa
ayy olmıcak en iyisi test alıyım garii

geçmiş olsun bacimlaelaelaelaelae

evet oferta doğru anlamışsınız. açlıktan kıvrandırıp bu şekilde yedireceksin.
bence gayet iyi düşünmüş doktorun. güzel fikirler bence.
inmemiş testis duruma varsa da canını sıkma, çook basit bir operasyon. sünnetle birlikte olur çıkar aradan.

hee sen bi tane daha yap da MAzhar Osman'dan toplayalım seni bacım he mi

aman aman bana Kuzey yeterrrrrrr ayyy adam kıpır kıpır zaten yordu beni.birde doktor aç bırakın dedi ya yazık değilmi yaa.ama bu kadar beslenmesi az değilmi nasıl buldun sen yeme listesini

oferta bence az benim oğluşuma göre ama seninki zaten hiç yemiyormuş bunları yesede yeter başlangıçta

aman aman bana Kuzey yeterrrrrrr ayyy adam kıpır kıpır zaten yordu beni.birde doktor aç bırakın dedi ya yazık değilmi yaa.ama bu kadar beslenmesi az değilmi nasıl buldun sen yeme listesini

normale göre az ama seninkinin ara öğünlerini kaldırıp aç bırakıp yemesini sağlamk için oluşturulmuş bir program bu.

oferta bence az benim oğluşuma göre ama seninki zaten hiç yemiyormuş bunları yesede yeter başlangıçta

aslında normalde yiyordu ama son 10 gündür acayip bir tepki yapıyor

normale göre az ama seninkinin ara öğünlerini kaldırıp aç bırakıp yemesini sağlamk için oluşturulmuş bir program bu.

çokmu az bak şimdi kafam karıştı

hee sen bi tane daha yap da MAzhar Osman'dan toplayalım seni bacım he mi

:roflol:sempatiksalakcinni

kız biizm bu normal beslenmemiz bence az değil daha ne olsun
juli merakla bekliyorum bende sonucu bugün hastanede hamilleler vardı ay çok tatlılardı benim bile bir kere daha yapasım geldi. sempatiksalakcinni
ohaoldumsmileohaoldumsmileohaoldumsmile
evt canım 9 senedir burdayım. veriyorlar şükür de ben de kaç senedir zam almiyimm isticcimmmbana ne

geçmiş olsun bacimlaelaelaelaelae

deme kız üleeee

günaydın kızlar
oferta bende kızıma iyi yedirdiğimi düşünüyordum ama doktorunun listesini görünce demekki bende zehrayı aç bırakıyorum çünkü bende aynı şekilde besliyorum .sabah kahvaltı arada meyve öğlen çorba akşam üzeri yoğurt yatarken çorba yada muhallebi.aralardada emziriyorum şimdi ben azmı besliyorum acaba:uhm:

fatnacım bence her cocuğun midesi br değil kimi iştahlı kimi değil...
kilo alımı nasıl zehranın

julıı gecms olsun valla cabuk gdp test yap cabuk..ıhmale gelmez kız mazallahsempatiksalakcinni oferta bır de bu sekılde dene cnm..bence ne az ne cok bu menu..her bebıs farklı sonucta..yerimseniben

fatma aralarda emziriyorum diosun kuzeyin menüsünde arada emzirmek yok cnm
kaç saatte emziriyosun

ya bu huyum çok kötü..9 aydır ben bu çocuğu hiç ağlatmadım..mızırdansa koştum yanına..çocuk ağlamayı bilmiyo şimdi..ağlarken didi diyo

benimki ona da bakmaz canım.
hatta mümkün olduğunca kolay ve çabuk çıkacak şeyler olursa daha bir makbul olur :roflol:

ahahah alemsin ya..
üzülme canım ya..:teselli::teselli:
senin işinde zor canım..allah yardımcın olsun..benim bebe usluda ben zorla huylandırıyom çocuğu..yalnız kalmaya tahammülü yok hiç
eşim 7 de geliyo aç oluyo..yemek falan derken saat geçiyo temizlik olmuyo..
kadın tutmayıda düşünmedim hiç..çok zorlanırsam tutcam mecbur artık

utkuda memede uyuyodu değiştirdim neyseki..baş edelmiyo yoksa
benim reglim baya gecikti yaa
hemde melisadaki gibi sol kasığım sızlıyor..
acaba kocemin sipiremleri kelek mi yaptı bize akannehir
geçen hafta bende aynı korkuları yaşadım..
test al için rahatlasın..
psikolojikti sanırım testi yaptıktan sonra aynı akşam regl oldum

cnm normalde de zaten 4 saatte yemeleri gerek.normal bence..aç kalınca yer mezcbur kuzey bey..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…