2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

saten çarşafım neyim yokki,aman boşver iki gönül bir olduktan sonra samanlık seyran olur,
zaten nevresime neyim bakmaz bizim ki,üzerim de hoş kıyafetler olsun yeter ona,makyaja da bakmaz,

benimki ona da bakmaz canım.
hatta mümkün olduğunca kolay ve çabuk çıkacak şeyler olursa daha bir makbul olur :roflol:

mehlıka kız boslama kocayı...gıyın suslen puslen bakım..uyuma sakın bu gece!

cıksss...yezem bu sefer...epeyce zaman oldu valla...

zavallı kocem yaaa...benim gibi frijdere denk geldi...gidem de akşam kaçmayam bari...püffff...

ölede olcek bölede.

barimm fantestik olsun nazlanma ...bayanssulusmile

ayaz uyurken al kucağına aç memeyi ver ağzına çek yavrucuuum .....

yerimsenibenyerimsenibenyerimseniben

hadi bakalım sen bi süslen bakiimmbayanssulusmile
benimki havasını alır hem reglim ehmde ona sinirliyım 10 gün daha yok ana :dilcikar:

bende regldim bitti yıkaniimde güzel güzel kokiiimm...
bayanssulusmile

canımsınnn
yumuşak karnım benimde bu işte betişim ne ediyim.
sırf emzirmek için bi tene daha mı doğursam ne etsem :bbo:

yaa makine tamirdeydi geldi. içinde çook dolmuş fotolar. pc'ye bağlayıp silleyim dedim tek tek silmektense. topluca silerken o da gitti işte :gitme:
o fotoğrafı pc'ye atmıyordum çünkü fazla bakamıyordum. neyse artık hiç bakamayacam

kaçta yatar gözdecim, iki de bir telefon açiim size :KK1:

iyi fikir kızz saat 11den sonra başlayak bi sen bi ben bi sen bi ben sempatiksalakcinni

günaydın

Ayaz'ın kuvözden çıkıp eve geldiği ilk gece banyo yaptırıken çektiğim videoyu buldum. bugün yükleyeyim face'e bi seyredin silicim sonra :KK1:
esmer hemen silme bizim burda face yasaklı eve gidince izleyebilirim ben,
mehlıka kız boslama kocayı...gıyın suslen puslen bakım..uyuma sakın bu gece!

koce bu gece yok sonraki gece hatta daha sonraki daha sonraki sadece haftaya çarşamba evde ondan sonra bir süre yine yok,
napıp edip şu çarşambayı değerlendirmek lazım,
jartiyerimi mi giysem netsemaklinialirimsmile
bi de tartışıyormuşuz,bizim işimiz belli olmaz tartışabiliriz de,
neyse tartışma ihtimalini göze alıp sakin davranayım,alttan alayım günleeer sonra birlikte bir gece geçirecez zehir olmasınvereliniortak

Son düzenleyen: Moderatör:
ha kızlar dün demiştim ya eşim kızımız ve benim için bierr video yapmış yazılar yazmış diye,
bana yaptığı videodaki yazılar alıntıymış kendi yazmamış,ama olsun o kadar uğraşıp yapmış ya o da yeter,düşünmesi bile yeter,
kızımıza yaptığı videodaki yazıları o yazmış sadece onda da hatalar yapmış bazı cümleler hatalı olmuş,
ama düzeltemiyormuş,

saten çarşafım neyim yokki,aman boşver iki gönül bir olduktan sonra samanlık seyran olur,
zaten nevresime neyim bakmaz bizim ki,üzerimde hoş kıyafetler olsun yeter ona,makyaja da bakmaz,

kız bizimkide baktığın değilya fentezi olsunnn...:kedi:

kızııım ramazan başladıından beri herifi görmiiim dimmmm yordun diiim
sempatiksalakcinni
ahaaan aynı biz
daha siftah yapmadık :KK1:
herif sabah 4 te cıkıyı akşam 7 de geliyyiii zaten ac suzuz bide eşek gibim çalısıyıı
akşamsam zorlan gezdirttim kendimi biraz yoksa adamın kolunu kaldırma hali yok

günaydın herkese..

Ayaz'ı emzirirken tek bir fotoğrafım vardı o da silindi yanlışlıkla.
Elimde hiçbirşey kalmadı. Sütüm 2 saat içinde kesildiğinde nasıl üzüldüysem o kadar üzüldüm belkide. Çok ağladım dün. mafoldumben
bumu şimdi bunamı ağlıyon :mymeka:
sağlık olsun sen iyisin ayazın iyi sağlıklı ne istiyon baska...
bi foto için mi ağlıyorsun hacı....
ayaz bi mucize biliyon dimi....parmak kadan dı büyüdü dana oldu şükret
emi hacı :1hug:

ceycecim seni atlamışım çok geçmiş olsun şimdi nasıl yavrumun durumu rabbim iyiylik versin

bu arada herkeze günaydın sabah okurum bakarım neler konuşmunuz arkamdan şimdi başlar esmer sinemis melenk gibi çağaan iftira atıyon ordan delf bakamıyosan bana yolla der ordan julli anam çağana laf dii anası der mehlika aşna fişna verr esmer hemen atlarkonuy dayanamaz böle konulara muhahahahaha neyse yeter bu kadan laff acuk yatamm kocem salrkene sahurakadan uyuyım 1 saat yarın ben tutmıcam gerçi tutamıyom dünde tutmadım çok sarsıldım cumaretsi hem çağan hem oruç olmadı yaa hep mızmız hep mızmız yidi beni bu evlatt

bak oferta gece gece seni taktım şimdi kafaya canını sıkma bacım yaa benimde saçım dökiliii sütün olmazsada mama diye bişiy var zaten kocaman oldular bak bana ben kendim eksecem diyom canımı yidi kullanii resmen benii yitrrr yiterrr asıl benim psikoloğa ihtiyacım varr çocukmu azmanmı anlamadım ben kime ne eetim bilemedim ay neyse gene depresyona giriyom acuk yatam uykusuzluktan kafayı yicem
bu mesajı tercüme etcek birileri varmı
hacı neyce yazıyon alaa sen

kızlar haklısınızda mecbur alıyorum zaten bana bağımlı bi çocuk anne manyağı..hep kucak kucağa dip dibeyiz..benim belde iflas eder yakındaakannehir
:mymeka: buda sana tutku..
ohaa diyim sana koy beşine bırak ağlasın 15 dklık iş bişi olmaz ağlamakla koy oyuncak falan oyalansın ama böyle alıstırma lütfen..senin sağlığında önemli biliyorsun dimi

evet ben soyuyorum domatesi...

juli, bence sarı da yakışır sana güle güle kullan...

juli merak ettik lo bir resim koyuver hele,

JULİİİİ resim isteriz resim isterizzhihoyyyt

uff ben hep sinir halindeyim görümce sayesinde..seninki ne güzel melek gibi..benim bile görünce abla diyesim geldi kaydirigubbakcemile3

saçını bende çok merak ettim..

yok canım diyemiyo zaten..afra tafra içindeler o yüzden iki kardeş..aman takmıyom onları dahada girmem zaten aynı ortama..yasakkelime

hadi ne yaptın röfle felanmı ?
resim isteriz merak ettim

resim isterizzzz alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

saolun kızlar..hee hiç aklıma gelmedi yeni saclarımlan cekilmek aslında dün cekildim ama belli olmuyor dur cekilem bari :KK1:

cıksss...aramayın olm...kafaya koydum adamceezi şaşırtcam bu akşam...yazuhh gariban kocem...
nasılsa zayıfladık giyelim eski cicilerimizi...
ayyy ama ömre bedel bitsin ondan sonra...

bumu şimdi bunamı ağlıyon :mymeka:
sağlık olsun sen iyisin ayazın iyi sağlıklı ne istiyon baska...
bi foto için mi ağlıyorsun hacı....
ayaz bi mucize biliyon dimi....parmak kadan dı büyüdü dana oldu şükret
emi hacı :1hug:

biliyorum canım bilemz miyim.
ama çok üzüldüm işte silinince, kafamdan aşağı kaynar su döküldü resmen :gitme:

betişş beline kuvvet dinirimm
yarın skor bildirimi yaparsın bize :roflol:

ha kızlar dün demiştim ya eşim kızımız ve benim için bierr video yapmış yazılar yazmış diye,
bana yaptığı videodaki yazılar alıntıymış kendi yazmamış,ama olsun o kadar uğraşıp yapmış ya o da yeter,düşünmesi bile yeter,
kızımıza yaptığı videodaki yazıları o yazmış sadece onda da hatalar yapmış bazı cümleler hatalı olmuş,
ama düzeltemiyormuş,

savaşmayın....:mymeka:

sevişin....:teselli:

cıksss...aramayın olm...kafaya koydum adamceezi şaşırtcam bu akşam...yazuhh gariban kocem...
nasılsa zayıfladık giyelim eski cicilerimizi...
ayyy ama ömre bedel bitsin ondan sonra...

nasıda izliyon şu sıfatsız karıyı...

accık geç ossun temiz ossun

gamyoncuiremsu

Son düzenleme:
benim reglim baya gecikti yaa
hemde melisadaki gibi sol kasığım sızlıyor..
acaba kocemin sipiremleri kelek mi yaptı bize akannehir

X