2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

fatma gayet ii kilosu
bizimde dün kontrol vardı bu ay maşallah çook ii kilo alımı ve boyu
uyumadığını söledik demirini veriomusun dedi hayır vermiyoum bu ara dedim
demiri düşükse bebekte uykusuzluk ve iştahsızlık yapar
devam et aksatma dedi
tekrar başladım
doğruluk payı yüksek çünki demirimiz yine düşük bu ara
ilacı kullanıp demiri yüksek olduğu zaman gayet ii uyuyordu bebem
bakalım inş düzelir

cevap yazan bana teseeli vermeye çalışanlar arkadaşlarım saolasınız bende facce bi resmimi koysam herkez bana git hastaneye yat der gözlerimin altı çöktü gene hem uykusuz herm huysuz bebe haftasonu olsada anneme gitsem azcık uyusam

esmercim resmi silmene üzüldüm ama ben 2 çocuğumuda emzirdim hiç resmim yok takma bu kadar neticede sen kesmedin sütü ayazdan boşverrrr gidern resim olsun sana bişiy olmasın

kız julli yazımın özeti bunalımdayım çağan çok huysuz ve uyumuyor :KK43:

mehlika seninde eşin çok az evde oluyomuş canım yaa üzüldüm şimdii çarşambayı kaçırma barii

sinemis sana yollıyım çağanı buğlemle arabayla gezsinler

oferta az değil çağan onu bile yemiyo dün bütün gün yediği 2 kaşık çorba bi kaşık yoğurt yarısı üstündedi zaten bi 50 cclik cicibebeli süt başka hiçbişiy yemedi emdi sadece onuda günüz az gece çok

yok cnm biz d viti keseli aylaar oldu bıngıldağımız kapandı bu ay
ferro cnm demir genelde tahlilden sonra verilir bi bakıma kan ilacı da diyebiliriz

oferta bizde taha ya o şekilde veriyoruz muhallebi hariç akşam gittiğimde yatana kadar sürekli emiyo
yapışık şekilde dolaşıyoruz sevmeme fırsat vermiyo :KK43: uyuya kalıyo sonra

cssa kan ilacını veremiyorum ben almıyo hiçbir şekilde d vitaminine agzını açıyo ama kan ilacını asla almıyo yani ben düzenli veremiyorum aksatıyoruz.

cssa kan ilacını veremiyorum ben almıyo hiçbir şekilde d vitaminine agzını açıyo ama kan ilacını asla almıyo yani ben düzenli veremiyorum aksatıyoruz.

canım ona bırakırsan tabi almaz
ben sabah uykusunda ağzını açıp
tıkıyorum mecburen yutuyo
bu arada kan ilacını verirken
damağına gelmemesine dikkat edin
dişlerde siyahlık yapıyo tartar gibi

fatma; elmaya ya da portakala karıştırabilirsin kan ilacını. tadı gerçekten acı çünkü, içmemesi normal.
ben elma suyuyla veriyorum.

eyvahedigeldismile

hee çok az aç kalcek bebenm.
doktor aslında çaktırmıyor ama senin bebene garezi var.

ayy bi git bacım yaa :eek:

kızma ya ne yapayım eyvahedigeldismile sempatiksalakcinni

fatma aralarda emziriyorum diosun kuzeyin menüsünde arada emzirmek yok cnm
kaç saatte emziriyosun

sütte kalmadıki emzireyim geceye birikecek bakalım hayırlısıyla

julicim 7 aylığız işte 8350 gramız..

canım Kuzeyde 8200 kilosuna bişey demedi doktor iyi buldu ama 3 aydır hiç almaması sorun olabilir dedi.

oferta bizde taha ya o şekilde veriyoruz muhallebi hariç akşam gittiğimde yatana kadar sürekli emiyo
yapışık şekilde dolaşıyoruz sevmeme fırsat vermiyo :KK43: uyuya kalıyo sonra

bakalım birde bu menuyü deneyelim ne olacak.senin sütün yetiyormu akşamları.gündüz sağıyormusun hala.

ben 2 kere verdm kan ılacını ikısınde de kustu..bıdaha vermedm tadı ıgrenctı bende baktm.. Dvıt ılk basta duzenlı verıyordm artık onuda aklıma geldkce verıyrm unutuyrm ya

hemşire bana aç karnına ver 1 saat sonra emzir
ve metal kaşıkla verme dedi
bende baktım tadına çook kötü tadı

ben formül süt verirken formül süte karıştıyordum ama şimdi inek-keçi sütüne geçince onlara karıştırmam sakıncalıymış. demir emilini azaltırmış.
doktorumuz asit bazlı gıdalara karıştırıp, bebek tam tok değilken verebilirsin dedi.
asit bazlı olanlarda portakal, elma suyu vb..

oferta gündüz 2 kere sağıyorum eksisi gibi değil tabi
ama çok su içiyorum komposta ve vazgeçilmezim rezene
bunlar işe yarıyo bende yorgunluk çok etkili benim sütümu

cssa bende agzını açıp tıktım bir kere bebek tıkandı nefes alamadı kustu ondan beri korktum zorla vermıyorum kaşıga koyup akıtmayı denıyorum.

X