2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın herkese...opuyorumnanaktan

duygusala bağlama bugün olm, zati başım çatlıyor...
millet koca diir ben akşam kaçacam diye kendimi paraladım be yawww...ama bugün kim kurtarır bilemiiciimmm...

kızııım ramazan başladıından beri herifi görmiiim dimmmm yordun diiim
sempatiksalakcinni

Burcu,lütfen...ne sıkıntılar yaşadın, biz de seninle yaşadık, şükürler olsun oğlun sağlıklı, varsın emmesin...lütfen artık bunu dert edinme...öldü diye yatağın üstüne bıraktım kaçtım dedin sen...hala hatırladıkça gözüm dolar o geceyi...neler çektin, ne gözyaşları döktün...lütfen...
Ayrıca Ayazın şu an göğsünü almaması emmeyi bilmemesinden değil, benimki biliyor ne olmuş, geçen gün birden süt doldu göğsüm, denedim asla almıyor...memeyi bırakan bebe bidaha almaz zaten...
Artık bunu kafana takmayı bırak, birsürü güzel fotoğrafın var oğlunla...

seni çok iyi anlıyorum canım
ben bile o kadr emzrdim bua ra nazlı emiyoru
hatta dün gece yine emmedi zoruma gitti vallaha
tek resminde gitmesi züer tabi ama canın sağolsun
ayazın yanında sağlıklı sen iyisn allaha şükür

evet makineden sildim yanlışlıkla.
pc'de de yoktu foto, makinede duruyordu. :gitme:

aslında sen pcye atardın ama nasıl yaptın şaşrdım :uhm:
her fotoya çok düşkünsün hele öyle bir fotoyu silmen garip neyse canım arkadaşım üzülme ne olur
o uyurken çekin sizde kucağında uyutr gibi yap sonra göğsünü ver

anamm esmer göğüs dedinde benimde süt gidince yine küçücük kaldı yaww eskiden daha büyüktü .doğumdan sonra sevindim biraz büyüdü die yine küçüldü

Son düzenleme:

gunaydın kızlar..ESMER uzulme YAA..uyurken al kucagna tık gogsunu agzına olsun bıtsn..benım sıpa da zaten oyle emmedı..bnmde resmım yok..

canımsınnn
yumuşak karnım benimde bu işte betişim ne ediyim.
sırf emzirmek için bi tene daha mı doğursam ne etsem :bbo:

yaa makine tamirdeydi geldi. içinde çook dolmuş fotolar. pc'ye bağlayıp silleyim dedim tek tek silmektense. topluca silerken o da gitti işte :gitme:
o fotoğrafı pc'ye atmıyordum çünkü fazla bakamıyordum. neyse artık hiç bakamayacam

cıksss...yezem bu sefer...epeyce zaman oldu valla...

zavallı kocem yaaa...benim gibi frijdere denk geldi...gidem de akşam kaçmayam bari...püffff...

kaçta yatar gözdecim, iki de bir telefon açiim size

maşaallah cnm,aferim saa,inş. böyle böyle yemeyi sever kızçen,burnunu sıkmana gerek kalmadan yemeye başlar..

ben de tunayı yeni uyuttum , zor uyudu, hep emmek istiyor, emerek
uyuyacakmış, bütün işler kalıyor o zaman, şimdi Allah'tan babasının
göğsünde uyuma huyu çıktı, biraz rahatladım...
beril de genellikle memede uyuyor,ben belli bir süre sonra çekiyorum memeyi,yoksa onun bırakacağı yok..

Ayaz'ın kuvözden çıkıp eve geldiği ilk gece banyo yaptırıken çektiğim videoyu buldum. bugün yükleyeyim face'e bi seyredin silicim sonra

cadı valla üzülüyorum sana,Allah kolaylık versin,inş. çağanın uykusu düzene girer bir an önce..
ben de bu gece uykusuz kaldım,seni çok iyi anlıyorum,
kız koceyi göremiyorum ki,falan filan olmuyor zaten gördüğüm zamanlarda da olmuyordu,
zaten gördüğüm zaman da ben uykusuz kaldığım için bana kıyamıyor,
biz de kardeş gibi geçinip gidiyoruz,
zaten ben koceyi göremiyorum derken oturup iki çift laf edemediğimizden yakınıyorum,
yoksa sadece sarılsakta yeter bana,varlığını hissedeyim,herşey üzerimde gibi kendimi çok yalnız hissediyorum yoksa..

Son düzenleyen: Moderatör:
maşaallah cnm,memur gibi saatleri,hafta sonu da tatil ne güzel,hayırlı olsun cnm..
beril saat 8-8,5 civarı emiyor ezan okunurken memede oluyor koce oruç olduğu için yemeğini yer beraber sofraya oturamayız,oruç olmasa bekliyordu yoksa..
beril uyuduktan sonra ben yemeğimi yerim,sonra mutfağı topla derken saat 9,5-10 u bulur geçmesse tabi..
o saatten sonra da uyku bastırıp yorgun olmassam bir güzellik yaparım garisempatiksalakcinni

bilgisayardan mı silindi makinadan mı,geri getirme imkanı yok mu acaba,
yoksa da üzülme cnm:teselli::teselli:

saten çarşafım neyim yokki,aman boşver iki gönül bir olduktan sonra samanlık seyran olur,
zaten nevresime neyim bakmaz bizim ki,üzerimde hoş kıyafetler olsun yeter ona,makyaja da bakmaz,

sende kendini çok naza çektin havayı girdin yawww
bana öyle geliyii

üzülme canım...

oo sen emzirmiyon foton varmış ben emzirrim 7 aydır hale foto yok laaa sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni
ben hastanede ilk defa emzirirken bir kaç kare fotoğrafım var,bir de beril bebekken emzirirken çekmiştim kendim onları sildim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…