2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

sinemiss küçükken bende annemle babamı öyle hayal etmekten çekinirdim kızardım nedense çocukluk duygusu demekki

burcu dediğin gibi ozaman değişkenlik gösterebilir
bahsettiğim kadının acayip sütü vardı nazar değmesin hatta ana öğün gibi emiyorumuş

günaydın kızlar...sinemis dün akşam oldum reglllll:lepi:

sinemis okuudm onu.o yaşı bayagı büyük biriymiş sanırım.
kadın şuan 47 yaşında
hadi göüzn aydın regl olmuşsun

bnde çeknrdim o zman tvleerde bu kadr açık değildi herşey ama şimdi hep ortada çekinmemiz o yüzdendi galiba

juli melisanın pişiği nasıl oldu
birde gece zorda olsa emzir ben bu gece emmek istemedi tam 1 saat uğraştım
sabah 5di baktım saat 6 yı geçmiş
azda olsa emdi resmen benle inat gidyor popoyu dönüyor yitiyor beni
ama bende hadi meleğim hadi kızım diye seve seve 15 dk emzirdim
1 çay bardağı bile emse kar bırakma çektikçe gelir süt

merhaba kızlar demir bu saat oldu bişey yemedi emmedi sıcaktan mı diş mi çıkarıyo anlamadım ama keyfi yerinde
bide 2 gündür yalel geldi aklıma haberi olan var mı merak ettim yaw çok uzun zaman oldu girmiyo telf.nosu olan bi arasa olmamı

ya bu çocuk neden hep kusuyo bişey yedirirken yaaa
Çok üzgünüm çoook

esra ben aradım ama teli kapalı.bursada ailesenin yanındadır..demirde diş çıkarıyor olabilir sıcakalrdan olabilit tüm bebelere bi haller oldu zaten:)

çevrimiçi kızlar, hepinize merhaba...

cadı bizde de diş yok, bir de benim deyatıp kalkınca ayaklar aynı durumda,
ben hep ayaklar fazlz kilomu taşıyamıyor diye düşündüm ama sende de fazla
kilo var mı, saçlar da aynı bir ara azalmıştı şimdi yine dökülüyor, doktor emziriyorsan vitamin ve kan hapına devam dedi...

kimse yok bugün sanıırımm
esracım demir sıcaktan ve dişten olabilr biz bile bişey yemek istemyoruzz

beril de hergün çorbasını severek yiyordu bugün zar zor yedirdim,emmedi de,
dün de günboyu çok az emdi,yatmadan önce iyi emdi,bir de gece emdi..

pişiğimiz gecti cok şükür şimdi ense pişik oldu ayy bu sıcaklar yaww perişan etti bebeleri....

gecede denedim emmiyor ama bu gece yine denicem..cünki uyuyoken yatakktan aldığım zaman gene uyanıyo ona nası cözüm bulsam acep....

az önce sörpümüş memelerimi dayadım kokladı yaladı sonra eliyle oynamaya basladı em kızım diyorum o cimdirip durdu boshayallersmile

selammmm

Allahtan esmer alinti yapmişta bayagi biraz birseyler ogrendim
cssa Allah arhmet eylesin ,mekani cennet olsun...Allah annene ve ailesine de güç verisn
ceye,oferta,cssa çok geçmiş olsun.benimkinin de burnu akiyor ateşlenmese...ama ceyce ates dusuruvu ile dusurmek gerek duusmuyorsa ve 3 gunu buluyorsa atesi dr.a gitmek gerekmiş

bengisu ne guzel masallah denize girmesi bebegin çok onemkli kişin bile hast olmaz derler sinusler açılıyor diye...bakalim insallah bizde bir yuzebiliriz denizde bu yıl....

smh benimki de yogurt meyve mama hiç birsye istemiyorrrrrrr.doymayınca kalkiyor tabi sık sıkk.seninki bir de kusuyormus daha da zor(( zzorla hiç birsey verme derim

sanirim bu ara bebelere bisey oldu benimki de kaç gundur saatte bir kalkti.noluyor anlamadim dişte çikartmiyoruz...

seni sorduydum ben de esmere nasilsin canim evet burak da oyle sicaklardan galiba saat basi uyaniyor cmt bulusalim dedi kzilar bize gelin bahceye dedim sen ne zaman gidiyorsun fethiyeye burdaysan sen de gelsene eger gelirlerse gerci sezer 28 agustos bana uyar dedi ama

HEE HEE HEE kız juli senin pörsümüş memişlerini istemio artık melisa taze dolgun olgun meme arıo demekki sempatiksalakcinni

sağol canım bizde ateş düşürücüleri kullanıyoruz şuanda bugün ateşi geçmezse dr.muzda getirin bana dedi.neoluyor bu bebeklere ben anlamadım yaklaşık hepimizin bebeğinin bir problemi var bir huzursuzluk var havalardan mıdır sıcaklardanmıdır dişlerdenmidir bilemedim tam herşeyi yoluna koyduk diyoruz .aman sağlıklı olsunlarda ben razıyım uykusuzluğada

kızlar bebelere cevizi nasıl veriyorsunuz sulandırıp mı yoksa bişeyin içine katarak mı nasıl yumuşatabilirim boğazına kaçmasın diye

suprise rondodan geçiriyordum.şimdi havanda dövüyorum öyle katıyorum yutuyor ıslansa yumuşarmıki bayagı pütürlü çünkü:)

jasmin valla yorgunum dun epey sinirliydim 2 gunun uykusuzlugu ile....dun gece mama yedirdikte 4-5 kaşik oyle 2-3 saat uyudum kesintisiz çok sukur bugun daha iyiymm.

bir bulsma plani daha var demek:))27 sinde donuyoruz insallah:))bir plan yok suan için ben de gelmeye çalisirim

sıkıntılar sıcaklardan diyoruz ama kiş gelince daha mi rahat edicez dersiniz ben bilemiyorum.su 3 tarafi sualrla çevrili istanbulumda denize girebilseydikte bebeler yazin tadini çıkartsalardi((

iyi haber cumadan itibaren hissedilir düşüş olacakmış havalarda çocukları çok etkiledi valla
ecrin sormuş dışarıdan geldim yine yanıyooooor (((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…