2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

juli demek melisa senin memeleri emmelik değil oynamalık gözüylen bakiyo

örtmenim nedek bacım gidelim mi cumartesi bu gacıya, benim işim yok. senin koceyi kandırırsın bırakır belkim gene bizi kaydirigubbakcemile3

ecrin dışarısı sıcak,bence dışarıya çıkmayı düşünüyorsan çıkma,
hıı gerçi oruçlu değilsin,saat 4 ten sonra çık çıkarsan..

oyy sabahtan beri şu konuyu okucam diye canım çıktı,moralim bozuldu ya,
aman kızlar dikkat edelim aynı durum bizlerin başına gelmesin,
bugün sabah masum bir yakınlaşma oldu,biz yatağınucunda oturuyordum beril de yatağın ortasındaydık aynadanmı gördü yoksa bana mı öyle geldi bakışları tuhaftı sanki,
tam da üstüne bu konuyu gördüm,çok dikkat etmemiz gerektiğini anladım,
gerçi biz koceyle odakları ayırdık,berilimle yatıyoruz,2 gündür de yatak odasındaki yatakta vantilatörü tavana verip yayıla yayıla yatıyoruz..

rapunzel mehlika sagol..hazır oruç degilim ayrisde ayyakkabı bant toka bakcaktım :)))neyse geç çıkarım bende..

valla buyudukçe zor oluyor bir çok sey ki daha duur diyorlar bir de yurusun:))

serum fi. damlatmak için bile savaş verdik....bir de az once ayaga kalkmaya çalişyor kotuga tutunarak sonrada bırakiyor kendini yere tutmasam kafa gidecek.su kafa koruyucudan edinmek lazim...

rapunzel
uraas ta ayni durumdaymimş
valla çalişinca daha da zor(donemsel bisey demek ki

Son düzenleme:

esmer ben 28 i diye dusundum asagidaki msajdan dolayi ki bu cumartesi de olmaz.siz bensiz dusunun o zaman.iptal edilirse benim bulusma ben de katilirim 28 indekine

hahahahahah beter ol evde kal esmer karısı muhahahhahah

kalmam ben merak etme :dilcikar:

esmer ben 28 i diye dusundum asagidaki msajdan dolayi ki bu cumartesi de olmaz.siz bensiz dusunun o zaman.iptal edilirse benim bulusma ben de katilirim 28 indekine

hmm 28'inde de ben yokum. o zaman bu hafta olmayacak. haftaya kim uygunsa onlarla toplaşılır.

kız esmer gezme işin yattıya ne kadanüzüldüm anlatamamlülülülülülükaydirigubbakcemile2

yavv sen ne kıskanç ne kadan haset bir karısın yaa
bana kapı çok olm sne derdine yan.
sen dökülen saçlarını topla evde oturup :dilcikar:

meraba kızlar nasılsınız geçmişe bakamadım daha sersem gibiyim dün akşam öykü ilk defa erken uyudu erken dediğim 10 da tabi bünye kaldırmadı çocuğun 4 te kalktı 8 e kadar uyumadı şimdi uyuyo bende sızmışım kalktım şimdi başım ağrıyo çok sizin bebeler akşam kaçta uyuyo kızlar bizimki genelde bizi uyutuyo

beril genellikle 8,5-9' da uyuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…