2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

rapunzel hayırlı olsun dişiniz cnm
bizimde üsttekiler çıkınca çook zorlanmıştı oğluşum

ayy canım sizede çook geçmiş olsun siz 5lemişsiniz biz daha 1de böyleyiz 5 i fln hayal edemiyorum yemio içmio uyumak istemiyor benden ayrılmak istemedi hiiç akşam oof inş.geçer ateşimizde gerek kalmaz dr.muza gitmemize.

sirkeli su derler ya aklımda kalmış yazdım
buğlemd e hiç yaşamdık ama dişlerde yaşaycağız aklımda olsun bari

canım bizde akşam dr.muza sorduk kesinlikle sirkeli su yapmayın dedi ılık duş aldırın şurubunu verin ve ateşi düşmezse kasıklarına eklem yerlerine ıslak bez koyun dedi.sirkeli su çocuğun dış ateşini alıyormuş sadece ateşini düşürmüyormuş öyle dedi.aklında bulunsun seninde canım.

günaydın millet dişler beşlndi 6landı hamilelik riskleri aldı başınii gidddiii yavaşlayın kızlar ramzanda bu kadan ekşın olmaz:)))

bizde daha diş miş yok ama dün gece gene çok huysuzda en sonunda aramıza aldık salak babası kollarını yana atıp yattidi onada bi dirsek attım camış gibi yatma zaten bütün gece bütün gün ayaktayım bide senle uğraşamam dedim(
yaa ben kendimi çok yorgun hissediyorum yaa sabah yataktan kalktığımda ayaklarımın tabanlarına basarken canım acıyo ayaklarım çok acıyo dizlerimde öleee hiç dinlenemiyom neolcak böle uyuma uyuma bilmiyom saçlarımda gene çok dökülmeye başladı tam dökülmesi azaldı derken bu ara yeniden çoğaldı kel kalıcam sanırım bugün nedense depresifim pöfffffff

günaydııınnn
sağol cnm,amin..
cnm ben ce 2 yıl sonra denemeye başlayın zaten hamilelik falan derken 3 yıl geçmiş olur..
olmassa bakıcıya verirsin ya da kreşe bırakırsın,
mehlikasu benimde kizcem kilolu
8 ayi dolacak birkac gun sonra
ama hala surunuyoruz
emeklemeye baslayamadi henuz
ben kilodan diyorum
cnm bizimki 8. aydan 1 hafta aldı,hala sürünmüyor bile,oturdu yerde öylece kalıyor,
7 aylık kilosu 10,700,kilodan sanırım,farkettim de genellikle kilolu bebekler geç emekliyor,
cadının tosuncuk çağanı da emeklemiyormuş mesela,tutkunun utkusu da geç emeklemiş,
emeklemediği bir yönden iyi ortalığı karıştıramıyor,bana da iş çıkmamış oluyorkaydirigubbakcemile3
cevap verecektim ama zaman aşımına uğramış,makarna yapman iyi olmuş cnm,
bir de tekrar yapacak olursan brokolileri az haşla beşamel sosu döküp öyle fırına ver,
pişmeye yakın da kaşar rendelersen güzel oluryerimseniben
cnm ben kilolarımı verdim göbek pek kalmadı ama sıkılaşmak için spora ihtiyacım var,
bir de yemek yiyince çok şiişkinlik oluyor sabah kalktığımda dümdüz oluyor ama..
geçmiş olsun cnm,her seferinde aynı ateş düşürücüyü kullanma birinde dolven verdiysen diğerinde fitil veya calpol,ben fitili verip ılık duşu aldırdıktan sonra hala düşmeyince sirkeli sulu mendiller koymuştum alnına eklemlerine,bir süre sonra düşmüştü..
günaydın cnm,beril de dün beni pek emmedi,ama yoğurdunu güzelce yemiş,
akşam ben yemek yerken ona da 1 yumurta sarısının yarısını yedirdim yedi,
sonrada 1 kavanoz hazır meyve püresinin yarısını yedi son 3 kaşığa kadar da burnunu sıkarak yedirdim,
yatmadan önce ve gece emdi neyseki,
dişleriniz de hayırlı olsun cnm,diştenmiş iştahsızlığı demekki,
neyseki bu dişi de atlattınız darısı ağrısız sızısız dişlere..
bir de bizim gibi daha dişi çıkmayan haminnelere..

merhaba canımm
nasılsın
maşallh urasıma dişleri 5lemiş canlarım ya ne çekiyor bebeişler
benimkide inşallh sorunsuz atlatr
sağol sinemis uykusuz geceden sonra çalışmaya çalışıyorum burada
valla dilerim ne ateş ne huysuzluk hiç biri olmasın sizlerde insan kıyamıyor dayanamıyor ....

rapunzel hayırlı olsun dişiniz cnm
bizimde üsttekiler çıkınca çook zorlanmıştı oğluşum
sağol canım bu kez gerçekten çok ağladı az önce aradım biberonu vermiş annem öğürüyormuş ((
sizede çok geçmiş olsun

günaydın sizin damaklar şiştimi şiştiyse çağanda onun huysuzluğunu yaşıyor olabilir
bu arada demir depoların boşalıyor olabilir
kansızlık halsizlik ve saç dökülmesi yapıyor ben gittim doktora şimdi demir hapı ve pantogar diye bir hap kullanıyorum birde şampuan yazdı doktor

herkese günaydın a.s.
sabah sağlık ocağına gidem dedim...
neyse 3 karı baktı tartı ölçtü...
emziriyon mu dedi..15 gün önce bıraktı dedim..
beni bi dövmedikleri kaldı..
ben yine emzircekmişim...
yok evlatlık edinen annelerin bile sütü gelirmiş..neden emzirmiyomuş..ay sinirlendim sabah sabah...
emmiyo diyorum ısrarla...emse sanki ben memnunum b u durumda...
gecede rüyamda emzirirken gördüm zaten :1no2:
bu gece deniyim bakalım

cadı ne haber
sabah sabh beni güldürdün
benim eşimde dirseğini kafama felan çarpar uyurken yayılark yatıyor
bnde aynı senin gibi
bi sinirle itekliyorum doğru düzgün yat birde senle uğraşamam diye
sarılsa bile sinir oluyorum insan yorgun oluna öyle
işte bnde bacakları çok halsiz havalardan galiba

burcucum dedigim gibi evler cok yakin bizim arabayla 5 dakika ondan boyle gizli ani bulsuma oldu ama arkadaslar gelmek isteyenler icin cmt bize gelirseniz seviniriz oglusumla bahcede dolastiririz bebeelri annsielr de havuza girip serinlerler
ay canim gecmis olsun valla bu arada disiniz de hayirli olsun cok cikmadi burakin atesi ama bir keresinde calpol vermistim ben biraz yukselince

sağol canım ben atlayıp geliyorum nekadarcıkkı zaten ist.la burasının arası kaydirigubbakcemile3

ayy bırcı hadi gidelim gıı
havuzdakiler hatın görsün... zemuszemus zemuszemus
pikinilerimizi de giyeriz...bayanssulusmile

rapunzel canim gecmis olsun sicaklar ve disler galiba mahvetti bebeleri dun gece de burak beni bayillti saat basi kalkiyor kalkinca da emip yatmadi gece cin gibi bakiyor bana yatakta yatirinca yarimsar saat uyanik kaldi her kalkmasinda sanriim sicaktan uyuyamadi

aaa canim melisa birakti mi emmeyi sicaklardandir kuzum sen yien ara ara dene canim ne kadar emse kardir

buldunuz tabi kocalari itekleyin bizim gibi kocasiz olanlar koca hasretiyle yananlar ne yapsin eldekinin kiymetini bilmezsiniz boyle iste hep yaninizda olunca

sağol canım ben atlayıp geliyorum nekadarcıkkı zaten ist.la burasının arası kaydirigubbakcemile3
hadi atla gel valla canim ne kadar seviniriz hizli trenle 4.5 saatte burdasin haydarpasadan aliriz seni
ayy bırcı hadi gidelim gıı
havuzdakiler hatın görsün... zemuszemus zemuszemus
pikinilerimizi de giyeriz...bayanssulusmile

hatun gorsunler tabi hem anne olup hem bu kadar guzel olan hatunu nerde gorecekler...

günaydın kızlar
bugün sağlık ocagına gittik kızım 8350 gr olmuş çok az almış ama hemşireye bakarsan ıyı dıyor. 1 yaşından sonra daha az almaya başlayacakmış. boyumuzda geçen ayın aynısı hala 69 cm. kan damlası verdiler ama sütle verme dedi.
şimdi kızlar ben emzirip üzerine damlayı versem olurmu yoksa emzirdikten 1 saat sonramı vermem lazım . yada kahvaltıdan sonra versem 1 saat sonra emzirsem olurmu? yani asıl soru siz nasıl veriyorsunuz?

jasminim bıraktı ne yazıkki..bakalım gece denicem..hos süt yok ama bakalım belki derinlerde vardır 2 fırt.

fatmazehra ben meyve suyuna katıyorum canım

maşallah kızına bence gayet güzel kilosu

demir damlasınıben genellikleaçken vermeye çalışıyorum emilimi daha iyioluyormuş. damladan yaklaşık yarım saat sonra da yemöeğini veriyorum ya da emerse emziriyorum

julii sced saolun canım bende deneyeyim bakalım nasıl alırsa öyle vereyim.

Son düzenleme:
biizmki baska türlü asla içmiyor içersede kusturuyor..bu ara zaten vermiyom fazla kan damlası günde 2 tatlı kasığı pekmez yiyo yiterde artar bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…