2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

çok teşekkür edrim kızlar
hepinizin mesajını okudum

içeme biraz su serpildi
günlerdir çok tedirgindim
biliyosunuz son bebeğim istenmeyen gebelik

tekrar aynı şeyleri yaşarsam bu sefer ölürüm

zaten akıl hastanesine yatmama az kaldı

fatmazehra üzülme canım
rabbim dermansız dert vermesin
en fazla bikaç hafta takarsın zor ama geçici bişi
bence de iyi prof a götür

hastanelere gidiyoruz neler neler var
bizde o hastanede yatan bebeklerin annesi olabiirdik

biraz bunları düşün tesrlli olmaya çalış canım

aspiratör var evdede zaten o kadar abartılı değil sadece geceleri oluyo bi kaç gecedir
ooo hadi bakalım ya pozitif olursa sırnaşık şey ne yapcaksın
ne yapacak önce şok olacak sonra alışacak benim gibi kafamçokkarıştı
götürecegim canım bakalım o ne dıyecek.

Allah yardımcın olsun arkadaşım şu ramazan günü doktora gitde bakalım İnşallah gerek yok der

sağol cnm,amin:Saruboceq:
utkunun iyi olmasına sevindim..
adetin geçmiş hayırlısı olsun cnm,
bir de bişey soracam utku emekliyor mu,ya da sürünüyor mu,
yav berilde hiç faaliyet yok emekleme adına acaba tombul olduğundan mı,utku da tombul ya onun için sana sordum..
utkuya zorla sebze çorbası yedirdim o da d smarttaki luli tv ye bakarken..o kanalı ağzı açık izliyoda..akannehir
:roflol::roflol:
ay beril de açsa keşke,ancak burnunu sıkıp öyle tıkabiliyorum,ağlaya ağlaya yiyor..
günaydın kızlar
çookkk moralim bozuk çoookk:gitme:

cnm bence bir dra daha götür,inş. tekrar takmanıza gerek kalmaz cnm,ama oturmamışsa ihmal eme tak,
ilerde sorun olmasın..

zambakcım siz korunurkenmi hamile kaldın yoksa korunmuyomuydun canım?

fatmacım sıkma canını bu bir dönem ve atlatacaksınız biraz sabır mevlam yardımcınız olsun şükür alçı fln yapmıyolar canım.takıp çıkartılan bir aparat dimi bu?

selam kızlar. sık sık giremiyorum, hala evle ilgili belli bir düzen geliştiremedim e tabi bi de zeynebin keyfini de bekliyorum. fazla geriye bakamadım, fatma zehracım çok geçmiş olsun. ama anlamadım ne cihazı ne için takıyorsunuz. allah şifalar versin.

kızlar bu arada berili ptesi dra götürdüğümüzde tekrar tarttık,
bu sefer oturtarak tarttık,yatırdığımızda ayakları dışarda kalıyordu,
10,700 geldiakannehir
(maşaallah) maşaallah deyin bakem

korunduğumuzu sanıyoduk canım bi sefer yetişemedi dışa oldu meğerse içede gitmiş :1shok:

beril sabah emmemişti ya çorbasını öyle güzel içti ki,
biraz da kurumda çıkan çorbadan kattım,salçasızdı içinde buğday vardı,
onu da içiyordu güzelce,sonra noldu dersiniz,
buğday boğazına takıldı yutamadı ve bütün midesindekileri üzerim dahil kanepeye kendi üstüne boşalttı,
eteğim ceketim battı,eteğimin kirlenen kısmını yıkadım,ceketi de çamaşıhaneye verdim,
ceketin altında da kolsuz body vardı öyle gezemezdim kreşteki personeln biri uzun kollu body verdi onu giydim:bbo:

zambakkız bizde aynı şekil korunuyoruz,ben de çok korkuyorum kazaya kurban gitmekten,öyle bişey olursa koce dilimden kurtulamaz

valla istersen 40 yıl konuş olduktan sonra sorumluluğu daha çok sana kalıyo
valla benim yiğitde hiç midem bulanmamıştı. şimdi hem midem bulanıyo hemde sülemesi ayıp cırcır olmuşum off ya canım oğlum benim meğerse annesini hiç üzmemiş karnımdayken Şeniz

kocam iki hafta, haftasonu dahil,hem 12 saat hem de gece çalışacak,
birbirimizi bir sabah o işten gelince biz işe gidiyor oluyoruz o zaman,bir de akşam biz işten gelince 1-2 saat görebiliyoruz,
o konuda içim rahat bu sıra

bu da üzmez annesi,doğunca belki bu daha iyi olacak blli mi olur,
acaba cinsiyeti ne olacak,içine bişey doğuyor mu?
ben bir tahmin de bulunam bana kız gibi gelii..
hadi kızlar arttıran yok muuusempatiksalakcinni

mervetalha ne haber?oruç tutuyor musun,süt durumun nasıl?
oruç etkiledi mi seni?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…