2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

demirinde bana benziyo demekki
ben herşeyi yiyom
demirde yiyooo:))

:roflol::roflol:
yav ben de herşeyi yiyorum bu kız kime çekmiş anlamadım ki:sm_confused:
olsa olsa pis babasına çekmiştir,o da seçiyor da ben yedirmeye başladım çoğu şeyi:mymeka:

Mehlika iyi günlerde kullan canım arabanızı
buğlem babasına çekmiş herşeyi yiyor ben çok seçerim

kızım diyom ya senin kız melek diye,maşaallah
bizim ki 1 saat ancak uyuyor taş çatlasa 2 saat o da nadiren,

:roflol::roflol:
yav ben de herşeyi yiyorum bu kız kime çekmiş anlamadım ki:sm_confused:
olsa olsa pis babasına çekmiştir,o da seçiyor da ben yedirmeye başladım çoğu şeyi:mymeka:

bizim babamızda öle hiçbişeyi beğenipte yemio herşeyi seçio bende demiri yedirirken diyomki sen ye oğlum bu babana benzeme herşeyi ye oda sözümü dinlio yiyo delikafadulden

bizimde ek gıda sorun doktora söyledim her öğlen gidip emziriyorum onu kessemmi belki ek gıda alır dedim hayır devam et emzirmeye dedi mama hiç sevmedi almıyor dedim boşver almasın dedi :))

buluşma fotolarına baktımda uras çok tatlı yaa,bir de senin anlattığın yaramazlıkları aklıma gelince daha bir tatlı görünüyor insanın gözüne..
sağol canım hepsi birbirinden tatlı gerçekten

bu pek te iyi olmamış yaww
ben hamilelikte herşey yedim babasıda yemek seçmez bu bizimki kime çekti acep

Maşallah berile, bizimki ÇAK yapabiliyor sadece :)) birde anca bağırsın ...
güle güle kullanın mehlika bence park sorununuz yoksa işyerinde sen bir an önce şoför koltuğuna geç ve çalışmalara başla....

juliet birde şeftali yedir melisaya

hayırlı olsun cnm allah kazasız belasız sağlıklı güzel günlere kullanmayı nasip etsin

Mehlika iyi günlerde kullan canım arabanızı
buğlem babasına çekmiş herşeyi yiyor ben çok seçerim

sağolun kızlar ,amin:Saruboceq:
ecrin tabi ayris yapıyorsa doğrudur,sen daha mı iyi bilecen:roflol:

bnde bugün ne çorbası yapsam kızıma
patatesli havuçlu olmasın
gerçi hergün soğuk yarma çorbası içiyor
babannesi yediryor

bende yiğiti traş ettirmek istiyorum şöyle 3 numaraya falan vurmak istiyorum durmazda yarım kalır diye korkuyorum sen nasıl yaptın arkadaşım

gerçektenne kadar erken başlarsan o kadar çabuk alışıyorlar ama bide şöyle bişey var benimki önceden bi kavanoz püre ve yaklaşık bi kavanoz yoğurdu yerdi bi öğünde şimdi reklamlar olmadan hayatta bişey yediremiyoz açmıyo ağzını kerata ben sıcaklara bağladım ama bizimde haftasonu dişimiz çıktı demekki ondanmış ama şimdide alıştı yemek yemiyor off napcaz bu bebelerle ya
bizimkide iftar sofrasında yürüteçle arkama geliyo sırtıma dokunuyoilla bişey yiyecek özellikle yanıma almıyorumki sofrayı karıştırmasın mamasını yeni bile yemiş olsa ekmeği yemeğin suyuna batırıp veriyorum. herkes doyuyo kalkıyo ben daha yiğitle uğraşıyorum çok zor çok
bide yoğurt yemeyen arkadaşlara bi öneri; banada bi arkadaşın annesi söylemişti, 5aydan sonra yoğurta başladık ama sevmiyor, Allahım yediremiyorum. sonra tesadüf bi yerde karşılaştıkta kadın dediki yoğurduna şeker kat sonra alıştıkça tadına azaltırsın şekeri dedi benimki anca öyle alıştı yoğurt yemeye zaten bi hafta sonra falan artık şekersiz yiyodu yoğurdu deneyin derim ben

mehlikacım hayırlı uğurlu olsun allah kazasız belasız kullanmaknasip etsin. ben yine hamile olunca bide kış yaklaşınca eşimde taka tuka bişey almış. oda dün aldı valla araba dandik falan ama öyle iyi olduki şimdi bebişimi üşütmeden götürüp getirebileceğiz İnş.

bnde bugün ne çorbası yapsam kızıma
patatesli havuçlu olmasın
gerçi hergün soğuk yarma çorbası içiyor
babannesi yediryor

benim komşu bir teyzem var çok yaşlı tabi tecrübeli zamanında çocuk bakıcılığıda yapmış bana sebze çorbasını sevmeyebilir içine tatlı sebzede konduğu için (havuç
) dedi neyse bana pirinç çorbası yapmayı önerdi kırık pirinç al dedi dana etin varsa koy bir parça içine birazda domates rendesi katarsın dedi kemiklerine iyi gelir dedi

zambak kız ağlamnadı bile hiç ilk makine değdiğinde mıkırdadı okadar zaten makineyle olduğu için uzun sürmüyo kestir bence çok tatlı oluyolar hemde rahatlıyo bebe

kızlar bizim dişimiz çıktıktan sonra doktorumuz deviti kesti onun yerine d flor tablet verdi kullanan varmı

mehlikacım hayırlı olsun canım güle güle kullanın canım ne aldınız ne marka yani
buğlemin iyi huyları sana kötü huyları babsına çekmiştir çağandan biliyorum oda öle iyi huyları hep bana benzii

çağanda adah adi dede mama bu arada anne gibi bişiler demeye başladı

zambak kız ağlamnadı bile hiç ilk makine değdiğinde mıkırdadı okadar zaten makineyle olduğu için uzun sürmüyo kestir bence çok tatlı oluyolar hemde rahatlıyo bebe

bende rahatlasın diye kestirmek istiyorum zaten ama durmaz diye ödüm kopuyo
nerde kestirdin erkek berberindemi kadın kuaföründemi
bide bizimkinin saçı çok değil ama gözüne yaklaştı kışın kestirmektense şimdi kestireyim diyorum

erkek berberinde 3 numaraya vurdurdum

ya şu yedir içir yatır olayını nerden okuyonuz yaww banaa süleyin bi bakayım kızlaaar

canım tracy hogg un bebekler için mucize çözümler kitabında yazıyor..
ben yatır kaldırı uyguladım başarılı oldum utku artık emmeden kendi kendine uyuyor..
kitabın devamına okuyabilirsem diğer yöntemleride denicem ama fırsatım olmuyor..1 ay sonrada tuvalet eğitimine başlıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…