2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bizimde ek gıda sorun doktora söyledim her öğlen gidip emziriyorum onu kessemmi belki ek gıda alır dedim hayır devam et emzirmeye dedi mama hiç sevmedi almıyor dedim boşver almasın dedi :))

sağol canım hepsi birbirinden tatlı gerçekten

bu pek te iyi olmamış yaww
ben hamilelikte herşey yedim babasıda yemek seçmez bu bizimki kime çekti acep

Maşallah berile, bizimki ÇAK yapabiliyor sadece :)) birde anca bağırsın ...
güle güle kullanın mehlika bence park sorununuz yoksa işyerinde sen bir an önce şoför koltuğuna geç ve çalışmalara başla....

juliet birde şeftali yedir melisaya
aa beril de önce çak yapmasını öğrendi,park sorunumuz yok,ama ehliyet almam lazım önce,bir de korkarım ya telaşlanırım falan,bakalım zamanla olur inş..
mehlikacım hayırlı olsun canım güle güle kullanın canım ne aldınız ne marka yani
buğlemin iyi huyları sana kötü huyları babsına çekmiştir çağandan biliyorum oda öle iyi huyları hep bana benzii

çağanda adah adi dede mama bu arada anne gibi bişiler demeye başladı

sağol cnm..

biz saçımız çıksada azcık kıza benzesek diye bakıyoruz millet kestirmekten bahsediyo yaa :dilcikar:

yaaaa bişi sordum ama bi cevap allah rızası için:) yedir oyna yatır yazmışsınız ya onu soruyom

zambakkız sağol cnm sizin de arabanız hayırlı olsun,
cadı fıat palio ,2. el,12 bin 50 lira,işe yarasın da öle lüks bişey değil ama kliması varmış:lepi:

canım tracy hogg un bebekler için mucize çözümler kitabında yazıyor..
ben yatır kaldırı uyguladım başarılı oldum utku artık emmeden kendi kendine uyuyor..
kitabın devamına okuyabilirsem diğer yöntemleride denicem ama fırsatım olmuyor..1 ay sonrada tuvalet eğitimine başlıcam

nerden aldın bu kitabı hacı kaç para çokmu uzun bende alsaamı acaba okumayada fırsat yok hiç ama çok uyanıyo gece yaa en az 5 6 sefer uyanıyo

merhaba kızlar

yusufa sabah 5 de 150 ml süt içirdim
saat 9.30 da kahvaltısı ( peynir 1 yumurta sarısı 1 çay kasığı pekmez ve yogurt )
öğle saat 13.30 da 150gr patates ve kabak karısımı yoğurt ve azıcık kıyma sokusturdum ağzına
simdiye kadaar iyi mi kızlar ?

artık 16 gibi seftali rendelerim onu yer bi de kasık maması zor bela yerse artık baske bisey yemez bi

biz saçımız çıksada azcık kıza benzesek diye bakıyoruz millet kestirmekten bahsediyo yaa :dilcikar:

sorma bizim de saçımız var hatta bağlıyoruz bile ama babası kestierlim diyor çocuğun kafası terliyor diye,
zati erkeğe benzetiyorlar iyice benzer dedim ben de,
ama artık kıza benzemeye başladı göernler sana benzemeye başladı diyorlarzemuszemus

cadı fıat palio ,2. el,12 bin 50 lira,işe yarasın da öle lüks bişey değil ama kliması varmış:lepi:

tekrar hayırlı olsun haacı güle güle kullanınkliması varmış daha ne istiyon kızım zaten 3 kişisiniz tam sizlik araba bence yazın soğuk kışın sıcak aaban işte ohhhh
bizdede albea var bizde değiştircez ama bu sene kaldı sanırım sneye nasipse klimalı arabamız olcek.))))

merhaba kızlar

yusufa sabah 5 de 150 ml süt içirdim
saat 9.30 da kahvaltısı ( peynir 1 yumurta sarısı 1 çay kasığı pekmez ve yogurt )
öğle saat 13.30 da 150gr patates ve kabak karısımı yoğurt ve azıcık kıyma sokusturdum ağzına
simdiye kadaar iyi mi kızlar ?

artık 16 gibi seftali rendelerim onu yer bi de kasık maması zor bela yerse artık baske bisey yemez bi

bence iyi cnm,maşaallah yusufa:nazar:

tekrar hayırlı olsun haacı güle güle kullanınkliması varmış daha ne istiyon kızım zaten 3 kişisiniz tam sizlik araba bence yazın soğuk kışın sıcak aaban işte ohhhh
bizdede albea var bizde değiştircez ama bu sene kaldı sanırım sneye nasipse klimalı arabamız olcek.))))

sağol cnm,he yeter bize,
inş. siz de daha iyi bir araba alırsınız klimalısındanolumunekankayizsmile

iyiki lüküs değil mehlika Allah daha çok versin.
bizim aldığımız araba şahin temiz araba yani bizi yolda bırakmayacak sanayiyle fazla uğraştırmayacak cinstenmiş. yani eşim öyle diyo. aslında bu bile bize lüks zaten benim maaş direk ev kredisine gidiyo biliyon memulara pek para vermiyolar eşimede 2 yıldır zam yoktu bu yıl 200 lira birden zam yapınca ihtiyaç yüzünbden bide onun borcuna girdik Allah ödeme kolaylığı versin İnşallah bütün borçlulara şu mübarek ramazan günü

ben yazdım şekerim bak yukarda..

rylai bizde kestirdik saçıda bi daha uzadı..kaydirigubbakcemile3darısı size

bidahamı uzadı akannehir
sorma bizim de saçımız var hatta bağlıyoruz bile ama babası kestierlim diyor çocuğun kafası terliyor diye,
zati erkeğe benzetiyorlar iyice benzer dedim ben de,
ama artık kıza benzemeye başladı göernler sana benzemeye başladı diyorlarzemuszemus

darısı başımıza ne diyim
bizim de saçımız yok o kadar

bizimde yeni yeni uzamaya başladı ama sadece ortalar uzuyo yanlarda hareket yok

zambakkız bizde de durum aynı ben de memurum ve ev kredisi ödüyoruz,
araba kredisi de çektik,eşimin maaşına 300 zam geldi üzerine biraz koyup araba kredisi ödüyoruz birde,
Allah yardım ediyor çok şükür,kızımın kısmeti sanırım bu zam olmasaydı biz arabayı alamazdık..

X