2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

aşkito koy tavrını boşver yüz göz olma en iyisini yapmışsın.yaranılmıyor bunlara..
cadı ne fenasın hee bid ebana dersin sorcen hee sne ona:)sor bakalım..

sorcam tabii kız okadar yap et bide arkandan konuşsun pöhhh sormazsam çiğdem değilim
kocam gelcek gitcem arkdaşıma dayanamadım yine yaa vicdanım el vermedi doğumuna az kaldı bişiy olurda vicdan ayaprım eşim ben seni öğle tatilinde götürürüm dedi akşamda ben alırım dedi ok dedim şu çağan uyurkene duşa girem hazırlanam

aman aşkito boşver demezse demesin çokta tın:)
cadı dayanamadın yine dimi hadi git çok yorma kendini..
boncuk hoşgeldin nasılsın..

Hosbulduk feyza nıck degsms tanımadım.bız ıyız ıkıtane dısımz cıktı huysuzuz baya.yok vodfone kamp yaptı bırhafta ceoten beles baglanıommm bocuk hosgeldın nasılsın

Hosbulduk feyza nıck degsms tanımadım.bız ıyız ıkıtane dısımz cıktı huysuzuz baya.yok vodfone kamp yaptı bırhafta ceoten beles baglanıommm bocuk hosgeldın nasılsın

Ooo süper sana yaradı nete girebilyosun çok güzel vallaha
özlemişiz senii
maşllh ömere dişleri çıkartmış ne güzel

meraba kızlar yaa bu çocuk hiçbişey yemiyo ne versem öğürüyo biz bu ek gıdaya nası geçicez yaaa offfff akannehir

iyiyim bocuk sagol.ütü yaptım.birazdan foruma gitcem..
hoşgeldin ayça sen nasılsın...

sıcaktan herkes dagılmış sanırm mehlika.yok ya dun akşam misafirlerimiz vardı ayrisi görmeye daha yeni geldiler birsürü hediye almışlar giysi ama biizm kıza hepsi mini göbek üstü oldu:)aslında 6 9 ay almışlar ama bizim dana 9 12 15 giydigi için olmadı:)onları degiştirricem bakalım..

sıcaktan herkes dagılmış sanırm mehlika.yok ya dun akşam misafirlerimiz vardı ayrisi görmeye daha yeni geldiler birsürü hediye almışlar giysi ama biizm kıza hepsi mini göbek üstü oldu:)aslında 6 9 ay almışlar ama bizim dana 9 12 15 giydigi için olmadı:)onları degiştirricem bakalım..

ayrisin cicileri hayırlı olsun,iyi işte kendi zevkine göre alırsın,
ayris kaç kilo bu arada,resimlerinde bayağı büyümüş gibi..

hı ecrin ben de weniceden hep 6-9 aylık almıştım,çıtçıtlı bodyler küçük geldi eteklerde belini biraz sıkıyor gibi,
keşke 1 yaş alsaydım..

X