2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

şimcik ben bişey soracam kızlar size yaaa...
Gözdem 68 giyiyor...6,5 aylık...kendi döneminde 400 gr ağır, 4,5 cm uzun...e o zaman sizinkiler çok öndeee...maşallah vallaa...

bir dee akşamdan beri kefir takıldı aklıma, var mı kefişr veren kuzusuna...

canım ben özellikle bol alıyorum sıcaklarda sıkılmasın diye aslında 74 ler tam geliyor Kuzeyde öyle aman aman kilolu değil aslında.ama 74 ler iyi oluyor 68 ler sıkıyor

ecrin bakayım bende sarçhaneye bari hafta sonu bakalım benimde kocikte muhtemeln gereksiz bulacakta ben ondan habersiz netten alsam diyodum iyi olacaktı

merhaba esra iyiyiz sen nasılsın.çok sıcak.kocik nöbetçi offf.karşıya gitcem anneme yarın sıkıldım yaw.

iyiyiz ecrin gerçekten çok sıcak demirin günde kaç kere üzerini değiştiriyorum sayamıyorum artık bez koyuyorum arkasına sürekli onu çıkarıp yenisini koyuyorum değiştirmekle başedemedim

neler yapıyor kuzularınız dıs cıkaran var mı?kı nutlaka vardır bız alttan bıtane cıkardık ömercık ıkıncısı de yolda

tutku

ben kullanılmayan kumandayı verdim:))

geldi mi kştabın bu arada??
yarın gelcekmiş.merakla bekliyorum..haftaya buluşmada bende başlarım tracy der ki diyesempatiksalakcinni
oferta o gelinin kulağını çekmek gerek hee.
siizn bebelerin çenesi düşmüş, bizimki hala gıy gıy gıy diyor habire. ama bunun lüfür olduğundan şüpheliyim ben :KK1:
yavv egeye maşallah 15-18 ay mı akannehir.
en uyumlu giden benimki demek ki 6-9 ay 68 cm'likleri giyiyoruz biz hala
utkuda az konuşanlardan cnm
bizimkini duyma o zaman..
genelde 2 yaş takılıyodu utku paşa..geçen teyzeleri deniz şortu almışlar seven hill den 3 yaş.yuh utku dedim yuh yani
Gözdem 68 giyiyor...6,5 aylık...kendi döneminde 400 gr ağır, 4,5 cm uzun...e o zaman sizinkiler çok öndeee...maşallah vallaa...

kefir ne için canım..ben kefiri sevmedim hamileyken içmeye çalıştım kusuyodum az daha..bebeğede veremem o yüzden

oferta o gelinin kulağını çekmek gerek hee.
siizn bebelerin çenesi düşmüş, bizimki hala gıy gıy gıy diyor habire. ama bunun lüfür olduğundan şüpheliyim ben :KK1:
yavv egeye maşallah 15-18 ay mı akannehir.
en uyumlu giden benimki demek ki 6-9 ay 68 cm'likleri giyiyoruz biz hala

yaw ne bilem 15-18 ay yani 80-86 lar oluyor 74 cm ler sıkıyor alttan bağlanmıyor çıt atıyor çıt çıtı

yok ben vermiyorum o kefiri ben bile içemem ege de 6,5 aylıkken 68-74 arası giyiyordu canım. bir anormallik yok kanımca

herkese merhaba nasılsınız

slm canım naber? izmirde hava nasılsempatiksalakcinni

buarada salı gun ben ömerı bızım yataktan dusurdum cok korktum
hmn hastaneye gıttık fılm cekıldı beyın cerrahı gordu cok sukur bıseyı yokmus bayagı sıstı ama
rabbım onu bıze bagısladı ama o korku bıze yettı
çok dıkkat edın cnm hepınız
sanıyelık bısey
rabbım melegımızı korudu

aşkitom hoşgeldinnasılsın. geçmiş olsun bişeyi yokya ömerin şimdi...
oferta canım netten first class bebek arabası diye yaz satılan siteler var alabilirsin..kokerde falanda var ama onlar aşlırı basit 69 liraya..onada bak netten istersen.

yaw ne bilem 15-18 ay yani 80-86 lar oluyor 74 cm ler sıkıyor alttan bağlanmıyor çıt atıyor çıt çıtı

yok ben vermiyorum o kefiri ben bile içemem ege de 6,5 aylıkken 68-74 arası giyiyordu canım. bir anormallik yok kanımca

slm canım naber? izmirde hava nasılsempatiksalakcinni

iyidir canım ne olsun demirle uğraşıyorum sen nasılsın görüşemedik bir türlü izmir yanıyo şekerim sormaaa opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
iyi cnm..sizden nbr.demir nasıl

bizdende iyilik çok şükür bi yaramazlık yok ek gıdalarda sorun yaşadık demirle yavaşş yavaş alışıyoruz utkucum nasıl ya ben bazen utkunun resimlerine bakınca utkuyla demiri birbirine benzetiyorum :)))
muhteşem ya..utkuda bayıldı..tutmaya sevmeye çalıştı çocuğu:KK1:

delf biz bu çiftliğe gidelim direk yerinden alalım organik ürünlerimizi nazilliyi çok iyi bilirim yenipazarda okudum üniv.her hafta sonu nazillideydik ahhh ahhh ne günlerdi

X