2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar ya ben size demeyi unuttum benim konuşkan sıpam cuma akşamı ilk defa bana anne dedi ayy çok sevindim yaa oğlum ilk dede diodu artık annneee ve babbbaa da diyor negüzel bişeymiş yaa

ne güzel ya harika bir duygudur darısı başımıza

Kızlar ya ben size demeyi unuttum benim konuşkan sıpam cuma akşamı ilk defa bana anne dedi ayy çok sevindim yaa oğlum ilk dede diodu artık annneee ve babbbaa da diyor negüzel bişeymiş yaa

ya maşallah ne güzel bir haber..benim sıpa çok konuşkan değil..çok çok keyfi yerindeyse agu bugu diyo o kadar:2:

çok sağolun kızlar maşallah var benim oğluşum hiç susmadığı için çook güzel bir duygu yaaa özellikle yanından odadan çıktığımda arkamdan ağlarken söylüo annnee diye

çok sağolun kızlar maşallah var benim oğluşum hiç susmadığı için çook güzel bir duygu yaaa özellikle yanından odadan çıktığımda arkamdan ağlarken söylüo annnee diye

dünür hadi gözün aydın canım
benim kız anne diyeli nerdeyse 1,5 ay olcak gece anne anne diyor eşimle ben hemne gülmeye başlıyoruz
son 10 gündürde dede diyor hatta videoya çektim ama face yüklemiyor
birsürü şeyde söylüyor kendi dilince benimki çok çenesiz aynı bana çekmiş
bazen akşamlrı hiç susmuyor

herkes nerde ya misafirle başbaşa kalmışım

(1 Kayıtlı kullanıcı ve 1 Misafir)

ya bu yanımdaki arkadaşı boğacağım birgün
sabah gelirken schwepps aldım gün boyu içerim diye
sabh onada ikram ettim
şimdi çiçek sparişi vermey gittm kendim beğenim diye ablama
geldim kana kana içiyim dedim
birde ne görüyüm hepsini içmiş
kendiside bankaya çıktı bilseydim gelirken alırım
taaa aşağı inip almam gerekecek yaaaa
içimde yanmıştı nasıl

merhaba kızlara.s.
yanıyoruz yanıyor....adana felaket..
dışarı çıkılacak gibi değil sabahları anneme geliyorum akşamda dönüyorum...bazen burda pişirip bazende evde....
annemlerin evi daha serin esiyor falan...
bzm ev esse de bu kadar değil hep klima ....

şimdi annemle telefonda konuştuk bugün ağbimler gelecekti onu sormak için ardaım kadın resmen çökmüş.şimdi ağbiminde 11 aylık bir bebeği var gelinde acayip kıskanç bişey öyle böyle değil.Heleki Kuzey doğduktan sonra dahada acayip oldu çıktı 4 gün annemdeler kadına eziyet ediyomuş resmen.git çorba yap git meyve püresi yap Kuzeye yapıyorsun benimkine de yap diye annem resmen çıldırmış ay bide çalışmıyoooe evde izinde ya ama yok anneme eziyet etmek çok hoşuna gider her zaman.manyak gelin çok sinirliyim akşama kavga çıkarmasam bari.
bide sen Kuzeyi daha çok seviyorsun diyomuş annem telefonda çok üzgündü ben nasıl ayırırım oda benim torunum diyor ayy dengesiz ya kadını 4 günde mahveder şimdi.biraz gezmeye çıkmışlarda annemde rahatlamış şimdi.

kızlarya hamileyken ayrise elbise almıştım çooook begenmiştim bu ramazan bayramında giydiririm diye.1 yaş ama şimdi denedim benim kıza olmadı:2: çok üzgünüm aldıgım yer degiştirmez dimi en az 8 ay olmuştur alalı..gitti 50 lira gitti hevesim offfffffffffffff.hayaller kurmuştum oysa..okadar severek almıştımki..

ya bu yanımdaki arkadaşı boğacağım birgün
sabah gelirken schwepps aldım gün boyu içerim diye
sabh onada ikram ettim
şimdi çiçek sparişi vermey gittm kendim beğenim diye ablama
geldim kana kana içiyim dedim
birde ne görüyüm hepsini içmiş
kendiside bankaya çıktı bilseydim gelirken alırım
taaa aşağı inip almam gerekecek yaaaa
içimde yanmıştı nasıl

söyleseydin canım sende lafını gitsin alsın şimdi sen niye gidesinki

dünür hadi gözün aydın canım
benim kız anne diyeli nerdeyse 1,5 ay olcak gece anne anne diyor eşimle ben hemne gülmeye başlıyoruz
son 10 gündürde dede diyor hatta videoya çektim ama face yüklemiyor
birsürü şeyde söylüyor kendi dilince benimki çok çenesiz aynı bana çekmiş
bazen akşamlrı hiç susmuyor

bizimkisi dede diodu yaklaşık bir aydır artık anne ve baba da diyo bunlar bak iyi uyuşacak dünür ikiside çenebaz laelaelaelaelae

kızlarya hamileyken ayrise elbise almıştım çooook begenmiştim bu ramazan bayramında giydiririm diye.1 yaş ama şimdi denedim benim kıza olmadı:2: çok üzgünüm aldıgım yer degiştirmez dimi en az 8 ay olmuştur alalı..gitti 50 lira gitti hevesim offfffffffffffff.hayaller kurmuştum oysa..okadar severek almıştımki..

ecrin benimde aldığım herşey patladı elimde hep hediye götürdüm bende ne yapayım şimdi sadece 1-2 ay ötesini giyebileceği kadar alıyorum akıllandım.

aman oferta boşver takma zaten 4 gunmuş hepsi dengesiz işte..
ayça burası da çok fena ama klima açamıyorrum ayrisin sesi degişmiş ilaç verdim inş.daha kötü olmaz düzelir.

ege şu anda 15 aylık ya da 18 aylık olarak geçen 80 cm ya da 86 cm e sığıyor

bizimkisi dede diodu yaklaşık bir aydır artık anne ve baba da diyo bunlar bak iyi uyuşacak dünür ikiside çenebaz laelaelaelaelae

benimki hala çığlık atıp aguuluyoo ama bazende acayip söyleniyor ne dediğini anlamıyoruz.net bir kelime henüz duymadım ağzından yani.ama ilk anneanne der gibime geliyor onu benden çok görüyor çünkü. fisfisfis

oferta benimde elimde çok kaldı dert etmedimde bunu okadar hevesle almıştımki açıkcası çok üzüldüm..kısmet neyse..

ayça
istanbul boyleyse adanayı dusunemiyorummm.Allahtan annenler varmiş

delf,ecrin masallha sizinde bebelere

sinemis
senin kıza da masallahhhhhhh valla:))
arkaadsinda dusunceli jise alir gelir içecek

delf maşallah Ege ye kocaman olmuş.bizimkide 80 giyor ama bol geliyor biraz.sıcaklarda bende bol bol giysin diye hep 80 aldım o yüzden

X