2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bu hafta sonu ist.dışında olacağız biz ne zaman olacak buluşma?
bu cumartesi değil diğer cumarrtesi..şimdilik öyle bi konuşduk esmerle..detaylandırıp konuşuruz yine cnm
Utkuuu Utkuuuuuuuuu kalıbından utan :))))

ya sorma kof çıktı utkunun içi..kalıbının adamı değil..inanamazsın nasıl bi korkak oldu çıktı..

ayyy aaşam oldu...gidem mavişime...
hadi kavuşun siz de bebelerinize...çok özledik yeter...
öpiiim siziiii...

bu cumartesi değil diğer cumarrtesi..şimdilik öyle bi konuşduk esmerle..detaylandırıp konuşuruz yine cnm

ya sorma kof çıktı utkunun içi..kalıbının adamı değil..inanamazsın nasıl bi korkak oldu çıktı..

oki, çook güzel olur....
canım yaaa bizimki korkunca gülme krizine giriyor çaktırmıyor aklınca

ne çok yazmışsınız yaw oku oku bitmedi:)ben geldim hava sıcak yaw offf..buluşmamı var..

sırnaşık şey
oki, çook güzel olur....

hıhh hııhh aklıma ne geldi teyzemin evi yanıyormuş evi öyle görünce teyzem oturmuş merdivene başlamış kahkaha atmaya o hesap urasın işide:)delikafadulden sırnaşık şey:roflol: :roflol:

sırnaşık şey

hıhh hııhh aklıma ne geldi teyzemin evi yanıyormuş evi öyle görünce teyzem oturmuş merdivene başlamış kahkaha atmaya o hesap urasın işide:)delikafadulden sırnaşık şey:roflol: :roflol:karşıdamı olcak?nezmana?

yazık yaaa kadına sinirden olmuştur ....

bu cumartesi değil öbür cumartesi diye konuşulmuş yaniii 7 ağustos
maltepe tarafında olur :pP

hımmm ben de gelmeye çalişirim 7 aguststakine

tutku kerem de çok ürkekkk:KK43:((napıcazz ya:))

rapunzel valla bu uras çok akilli bisey masallahhh ona:))hep senin anlattiklarin gözümde canlaniyor:))

rapunzel valla bu uras çok akilli bisey masallahhh ona:))hep senin anlattiklarin gözümde canlaniyor:))

valla bunlar anne karnında herşeyi öğreniyorlar gibime geliyor :) ayyy çok özledim oğlumu hemen çıkıyorummm iyi akşamlar ...

bende kuzumu çok özledim bende çıkıyorum şimdi bir sürü trafik vardır offffff

herkese iyi akşamlar.

oki, çook güzel olur....
ay yerim ben uras beyi..erkekliğide öğrenmiş

sorma canım ya..utkunun yanında hapşıramıyorum kaç kere korktu deli gibi ağladı..ya odadan kaçıyorum ya tutuyorum içime hapşırıyorum..çok zararlı ama utku çok etkileniyo..kulaklarım ağrıyo 2 haftadır içime hapşırmaktan:2:

ben önce yoğurt verdim,ilk meyve suyuyla başladım,sonra yoğurt,sonra çorba..

ben çok karışık başladım bu ek gıda işine canım..şimdi herşeyden veriyorum kendi yediklerimizden bile..ama çoğunlukla emziriyorum..
bi hafta meyve suyu ve yoğurt ver bi hafta sonra yoğurt meyve suyu çorba ver..böyle böyle öğün haline getirirsin..

sağolun kızlar bakalım bizim iştahsız beyefendi yiycekmi çorba ve yoğurtu merak ediyorum

ne çok yazmışsınız yaw oku oku bitmedi:)ben geldim hava sıcak yaw offf..buluşmamı var..

hatten çok hızlılar yetişilmiyo ben kaç saat önce bişey sormuştum anca bakabildim
çok yoğunum çok mafoldumben

ay yerim ben uras beyi..erkekliğide öğrenmiş

sorma canım ya..utkunun yanında hapşıramıyorum kaç kere korktu deli gibi ağladı..ya odadan kaçıyorum ya tutuyorum içime hapşırıyorum..çok zararlı ama utku çok etkileniyo..kulaklarım ağrıyo 2 haftadır içime hapşırmaktan:2:

ay canım çokmu sesli hapşırıyosun kaydirigubbakcemile3

sağol cnm güzel bişeye benziyor,
vakit bulabilirsem ilk fırsatta denicemcokacimcoook
tamam canım dene bakalım
ben böylemi yazıyorum aşk olsun..ohaoldumsmile
yok canım ben sana bişiy demedimanlayana didim
yavv sen ne bakıyon ona, o bana laf sokuşturuyor aklınca.
enter yapmayı öğrendi ya habire yapar şimdi, bir arada noktaya virgüle taktıydı.
deli anacım deli o elleşme kaydirigubbakcemile2
ivet bak anlamış hemen zuhahahahahaha
kız cadaloz bu incirler kuru incirmi
ivetr canım kuru incir sende yap bakam bide mayalı çok basitbi tarifim var bi ara onuda verem cevizli çörek maya mayalamayı bilenler için çok partik bilmeyende yapar okadan basit yani ben fazla mayalıyom mayalnmış hamuru difrize atıyom biri gelince hemen çıkarıyom açılınca pişiriyom mikekemel oluyo
sağol dünürcüm sağol ofertacım mevlam evi olmayan herkese versin. yauv bu cadı verdi tarifi gitti bir dur dimi bakem sorular sorcaz tarifle ilgili.
bacım hayırlı olsun eviniz güle güle oturun allah ağız tadınızı bozmasın
tutku
delf kız şimdi size nispet gibi olcek emme çağan dün gece gene işklerden birini yaşattı bana 1den 6ya kadan hiç uyanmadı ilk defa bebelacın armutlu muhallebisini verdididm omu iyi geldi bilmiim yoksa dün 2 sefer uyududu ikisindede yarım saat bile sürmedidi omu farkettirdi bilmirim emmmeee gün benim günüm sizin bebelr uynaıkken benim bebem uyudu muhahahaha zuhahhaahhaah
esmer ayaz uyuyomuş sen uyuyamıyomuşun ne kadan züzüldüm bacımmm beter ol karııı o döt daha ne kadan büyücek az uyumadas küçülsün gerçi ben uyumadığım halde inanılmaz bir hızla büyümeye devam edii emme olsun sen genede uyuma
şu nike meselesi ne çözemedim emme sanırım ayazınmı vardıo nikeı onun muhabbetimi bu neyse sadete gelem benimde 4 sene önce alınmış bi nikeım var benide alın aranıza ezik smilee ama kocamda nıke adidas 500 liralık gözlük 400 liralık saat var uyuz şey ne olcek beni aranıza nıkein hatırına deilse bunların hatırına alın zuhahahahahahah

X