2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

cssa elbet buluşacağızdır :jeyyar:

chileck; 6.ay aşıları var işte. 3 koldan bir ağızdan damla şeklinde.
onlardan sonra 1 yaşına kadar aşı yok bir daha.

feyzayı dürtmesem 10 gün gelemezdi daha :roflol:
ok 150 kaat içicek demekki demir bey hazırlıklı olıım diye sordum:)

kızlar nasılsınız
moralim bozuk yıkık viraneyim beynim en sonunda bugün itibaryle iflas ettiakannehir
ödemeler bende olduğu için utanıyorum iş yerinde 53500tlk ödemeyi unuttum elimde olan tüm parayıda başka yerlere organize ettim.öyle bir duruma düştüm ki iş yapmaz konumundayım şuan çünkü çok önemli mal adldğımız yere yapmadım üfff anlayacağınız açık yazamıyorum burda çok öenmlydi
allahtan patron üzülme fean dedi ama dedi yaniii her patron olduğu gibi arkamdan kuyumu kazar
patron kendisi tatilde oğlu vekl oda kimbilr nasıl anlatır ona :gitme:
çok kötüyüm kendimi toplayamıyorum bir türlü en sonunda dayanamadım bu kadr yüke patlak verdi işte
bu arad dün öğeln erken çıktım bugünde sabah kkya baktım hata veriyordu
meğersem ben sık kullanılanlara kaydettğim linkten açıyorumhergün en son kaydettğim sayfada dün hata vermiş ondan denedğim için açamamışım esmer demese ben hala bakım yapılıyor sanıyorum sempatiksalakcinni

artık bundan halimi düşünün yanii

Dünür bende seni bekliyordum face varsın buraya neden gelmedin diye yazacaktım faceten ama tel konuşmam bitmedi bir türlü.kızım bende senin gibi herşeyi bulamaç yaptım herşeyi bir kişinin üstüne yüklerlerse olacağı bu afedersin öküz gibi çalışıyorum burda millet bütün gün geyik yapıp gelsin çaylar gitsin kahveler yapıo bir allahın kuluda yardım edeyim demio bendede var birsürü saçma hatalar neyapayım bizde canız canım kurmalı robot değiliz takma kafana senin sağlığından kıymetlimi bee yaptığın hiç zaten dikkate alınmaz yapmadığın farkedilir salla geç ben öyle yapıom artık biraz geç oldu ama.

Dünür bende seni bekliyordum face varsın buraya neden gelmedin diye yazacaktım faceten ama tel konuşmam bitmedi bir türlü.kızım bende senin gibi herşeyi bulamaç yaptım herşeyi bir kişinin üstüne yüklerlerse olacağı bu afedersin öküz gibi çalışıyorum burda millet bütün gün geyik yapıp gelsin çaylar gitsin kahveler yapıo bir allahın kuluda yardım edeyim demio bendede var birsürü saçma hatalar neyapayım bizde canız canım kurmalı robot değiliz takma kafana senin sağlığından kıymetlimi bee yaptığın hiç zaten dikkate alınmaz yapmadığın farkedilir salla geç ben öyle yapıom artık biraz geç oldu ama.

aynen bende senin gibiym ama yorulduğumu bugün daha iyi anladım
miktarınıda geçtim 1 defa ödenmezse farklı şeyler olan bi firma yazamıyorum açık olarak vallahi öyle bi stres yaşadım ki sorma
sabh face girdim evet

feyzacım canım çok üzüldüm ama olan olmuş sen kendini üzme artık eminim patronlarında anlayacaktır durumu.kendini daha da üzersen hepten bunalırsın biraz nefes almaya hepimizin ihtiyacı var.sende azıcık yanlız kalmaya çalışsan kafanı dinlesen yani misafir filan kabul etmesen kendine biraz zaman ayırsan olmazmı.

miktarınıda geçtim 1 defa ödenmezse farklı şeyler olan bi firma yazamıyorum açık olarak vallahi öyle bi stres yaşadım ki sorma
sabh face girdim evet

canım seni çoook iyi anlıyorum ithalatla ilgili bir ödeme mi? ceza dahi uygulasalar hiiç kimse kusura bakmasın lafı söyle geç canım robotmuyuz biz artık bende sinir minir kalmadı gelen gideni fırçalayıp geçiyorum burda herşeyi birkişiye yık sen keyfine bak oldu tabi bak yarama tuz bastın çünkü birkaç kişi boğa bilecek bir durumdayım bugün .

selam kızlar ben geldim..yoktum ne zamandır ne var ne yok bakalım keyifler nasıl..
geçmişe bakamıyorum bi sorun yoktur inşallah..

ben en son ev görümcelerin yanına taşınmaktan falan bahsetmiştim..korktuğum oldu ve taşındık..çok şükür rahatım ev geniş ve en azından sıcak olmuyo..ama görümcem korktuğum gibi zırt pırt bana gelmeye başlayınca aldım karşıma konuştum..ben mesafeli olmak istiyorum falan diye..mazimizdede sıkıntılar vardı zati ortam gerildi ciddi şekilde kavga ettik..dedim herşeyi eşime yetiştiriyosun bu evliliğin bitmesini istiyosan bunuda yetiştir dedim..çekti gitti daha eşim duymadı..bakalım duyarsa bi kıyamette o zaman kopacak..çok gerginim sinirliyim utkuda çok huysuz geceleri uyku yok zaten..

bizden haberler böyle..
taşınma telaşında interneti kapattırmıştık fırsat bulup yeni halledebildik daha..
artık aranızdayım

ELİNE DİLİNE SAĞLIK CNM olumunekankayizsmile
HİÇ TAKMA SALLAMA ÖNEMLİ OLAN SENİN HUZURUNbayanssulusmile
sabh face girdim evet

maşallah maşallah valla yokluğumda yazılanları anca kısa kısa okuyum tamamlaya bildim bayıldım ben buraya ne güzel herkez birbiri ile samimi içten...

şöyle söyliyeyeim görümce derdine kesin çözüm bulan arkadaşaı anlından öpüyorum en iyisini yapmışsın kestirip atmakla sonra sonu gelmezdi gel gitlewrin....
bez konusunada gelince biz daha 3 numara kullanıyoruz mafoldumben hep pirima kullandık ilk kez huggıes aldım sert olmasa güzel bez bizim odamızda winidili olunca kızımın poposu takımı tamamlıyor laelaelaelaelae onu takınca....
yani utandım maşşalah millet 4 geçeli ay olmuş biz hala 3 lerde seyrediyoruz ama zaten başlangıç bezimiz zaten 1 numaraydı 3 e geçmek bile mutlu etmişti bizi laelaelaelaelae

kız anneleri azınlıkta demek olsun varsın napalım benim kız gibi cadımı diğer kızlarımızda aceba....

maşallah maşallah valla yokluğumda yazılanları anca kısa kısa okuyum tamamlaya bildim bayıldım ben buraya ne güzel herkez birbiri ile samimi içten...

şöyle söyliyeyeim görümce derdine kesin çözüm bulan arkadaşaı anlından öpüyorum en iyisini yapmışsın kestirip atmakla sonra sonu gelmezdi gel gitlewrin....
bez konusunada gelince biz daha 3 numara kullanıyoruz mafoldumben hep pirima kullandık ilk kez huggıes aldım sert olmasa güzel bez bizim odamızda winidili olunca kızımın poposu takımı tamamlıyor laelaelaelaelae onu takınca....
yani utandım maşşalah millet 4 geçeli ay olmuş biz hala 3 lerde seyrediyoruz ama zaten başlangıç bezimiz zaten 1 numaraydı 3 e geçmek bile mutlu etmişti bizi laelaelaelaelae

kız anneleri azınlıkta demek olsun varsın napalım benim kız gibi cadımı diğer kızlarımızda aceba....

selam cnm aramıza hoşgeldin
yaz nedeniyle katılım biraz daha az gibi şu anda normalde daha kalabalığız:)
bu arada ticker yapsana profiline:)

kızlar duydunuzmu
ndk nın oglu eymen mesutun ayagı kırılmış
cuma günü ameliyat olacakmış:gitme:
kuzum yaa inşllh cabuk iyileşir:Saruboceq:

kızlar duydunuzmu

günaydın

çok üzüldüm ya kıyamam kuzuma nasıl olmuş acaba inşallah çabuk iyileşir.çok üzüldüm

günaydınnnn.
gene uykusuzum.
gece eve 01:30'da girdim yuh bana. koca çocuk baktı karısı sahil arşınladı :KK1:
02:00'de yattım, 03:00'de ayaz kalktı hadi oynaşalım uykum kaçtı dedi.
yarım saat oynaştık, sonra benim uykum kaçtı.
05:00'te uyudum 06:30'da kalktım.
2,5 saat uyumuşum toplamda :gitme:

kızlar duydunuzmu

ayy kuzum kıyamam. inşallah iyileşir hemen.

esmer iyi gezmişsin gerçekten benimki asla o kadar saat bakmaz çocuğa yarım saat bırakıyorumda surat ediyor başa çıkamıyormuş

X