2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

yavv 2 gündür megafonla yayın yaptık hala yok.
bence de topikten ama çıkaramıyorum işte kim olduğunu.

hayy bu delf'e emi. kışkırttı hepimizi :roflol:

sırnaşık şey kışır kışır kışırrrrgamyoncuiremsu
bebişleri 8.5 kilo civarında olan hatunlar kaç numara bez kullanıyosunuz acep

ben ege 8.500 u aştığında 4+ ya geçtim. çok memnunum. 4 ile 4+ arasında çok az bir uzunluk farkı var zaten enleri aynı

:2:

beni unutmuşsun
:2:

sen de bizim çalışanlar grubunda hakkıyla çalışanımızsın şöyle diyelim oferta çoook yoğun çook yoğun hergün bir yerlere gitmesi gerekio iş için çoook işi var çoook.kaydirigubbakcemile2

bebişleri 8.5 kilo civarında olan hatunlar kaç numara bez kullanıyosunuz acep

canım ben 4+ ya geçtim hatta primayla molfix kullanıyordum artık kesin olarak primayı bıraktım kaka olayında yandan bir kaç kere sızdırdı bir de fzl olmamasına rahmen.

sırnaşık şey kışır kışır kışırrrrgamyoncuiremsu

ben ege 8.500 u aştığında 4+ ya geçtim. çok memnunum. 4 ile 4+ arasında çok az bir uzunluk farkı var zaten enleri aynı

canım ben 4+ ya geçtim hatta primayla molfix kullanıyordum artık kesin olarak primayı bıraktım kaka olayında yandan bir kaç kere sızdırdı bir de fzl olmamasına rahmen.

bende prima kullanıyorum ama bu 4 + nası oluyo kızlar şu anda 7-18 kg alıyorum 4+ için kaç almam gerek

kızlar beril nerdeyse 10 kilo ama ben hala 4 numara kullanıyorum,
ben de 4+ ya geçim dicem ama enleri aynıymış,uzunluğu iyi oluyo bize 4 numaranın,
genellikle yanlardan çıkıyor berilin kakası,

:bbo:
sen de bizim çalışanlar grubunda hakkıyla çalışanımızsın şöyle diyelim oferta çoook yoğun çook yoğun hergün bir yerlere gitmesi gerekio iş için çoook işi var çoook.kaydirigubbakcemile2

ah ceyce ah nede güzel özetlemişsin çok işim var çokkkk :bbo:

selam kızlar ben geldim..yoktum ne zamandır ne var ne yok bakalım keyifler nasıl..
geçmişe bakamıyorum bi sorun yoktur inşallah..

ben en son ev görümcelerin yanına taşınmaktan falan bahsetmiştim..korktuğum oldu ve taşındık..çok şükür rahatım ev geniş ve en azından sıcak olmuyo..ama görümcem korktuğum gibi zırt pırt bana gelmeye başlayınca aldım karşıma konuştum..ben mesafeli olmak istiyorum falan diye..mazimizdede sıkıntılar vardı zati ortam gerildi ciddi şekilde kavga ettik..dedim herşeyi eşime yetiştiriyosun bu evliliğin bitmesini istiyosan bunuda yetiştir dedim..çekti gitti daha eşim duymadı..bakalım duyarsa bi kıyamette o zaman kopacak..çok gerginim sinirliyim utkuda çok huysuz geceleri uyku yok zaten..

bizden haberler böyle..
taşınma telaşında interneti kapattırmıştık fırsat bulup yeni halledebildik daha..
artık aranızdayım

biz prima 4+ kullanıyoduk geçen gün bezi bittiğinde huggies deneyelim dedim aldım ama pek hoşuma gitmedi gibi gene primaya geri dönücez

sende bulamadıysan biz hiiç bulamayız canım.bence topikten değil birimizin arkadaşıydı baktı arkadaş listesine teker teker hepimizi ekledi arkadaş diye yada hatırla bak enson birisi sana ben de facede sizinle olmak istiyorum dedi sende eklememiş olabilrmisin face hiç ufak bebişide yokki fotolarında kocaaman kızı var. 2009 anası olabilirmi?

bak demedi deme bu esmer karısı böyle cadalozdur haa bide bizim cadaloz var o yok son zamanlarda facede takılıo sürtmeye gitti biryerlerde gezio bide onun gazman çağanı var.en sessiz sakin bu topikte benimdir ağzım var dilim yok delf ortalık karıştırır (esmere göre)lülülülülülü mehlika arada bir girer sözde çalışıo ama günü kreşte kızının yanında geçer sempatiksalakcinni ecrin diye bir hatun var 10 elinde on marifet topiğin gurmesidir kendisi.juli var tombişmi tombiş tatlı bir kızı var onlar diş sancısında sinemis nerde oda benim dünür olur (dünüüüür nerdesin sen bugün kız) düşüneyim bakem kimleri atladım çoook kişi var çoooook şuanda aklıma gelenler bunlar.

cadoloz senin oğlundur :dilcikar:
insanlara yanlış tanıtma beni, acciyip mülayim bi hatınım ben.
ağzım var dilim yok, etliye sütlüye heeçç karışmam bikerem :dilcikar:

kızlar bu funda kk yöneticilerinden biri olmasın:1ninca:

yok artık bizi ordada denetlicek hali yok yasempatiksalakcinni

yok değil biliyorum

selam kızlar ben geldim..yoktum ne zamandır ne var ne yok bakalım keyifler nasıl..

ben en son ev görümcelerin yanına taşınmaktan falan bahsetmiştim..korktuğum oldu ve taşındık..çok şükür rahatım ev geniş ve en azından sıcak olmuyo..ama görümcem korktuğum gibi zırt pırt bana gelmeye başlayınca aldım karşıma konuştum..ben mesafeli olmak istiyorum falan diye..mazimizdede sıkıntılar vardı zati ortam gerildi ciddi şekilde kavga ettik..dedim herşeyi eşime yetiştiriyosun bu evliliğin bitmesini istiyosan bunuda yetiştir dedim..çekti gitti daha eşim duymadı..bakalım duyarsa bi kıyamette o zaman kopacak..çok gerginim sinirliyim utkuda çok huysuz geceleri uyku yok zaten..

bizden haberler böyle..
taşınma telaşında interneti kapattırmıştık fırsat bulup yeni halledebildik daha..
artık aranızdayım

daha bugün seni sordum hee haber olan var mı idye.
geçen aradım kapalıydı cebin, akşam arayacaktım hatta nerdesin diye.

hayırlı olsun eviniz. görümcenle böyle olacağı belliydi ama neyse önünü almışsın bi şekilde. umarım bir daha hırıltı çıkmaz.
yeni ev nerede şimdi?

bizden haberler böyle..
artık aranızdayım
cnm keşke napıp edip taşınmasaydın ama olan olmuş artık,
inş. görümcen daha mesafeli olur artık,
Allah yardımcın olsun cnm,
neyse en azından evin geniş ve serinmiş,

biz prima 4+ kullanıyoduk geçen gün bezi bittiğinde huggies deneyelim dedim aldım ama pek hoşuma gitmedi gibi gene primaya geri dönücez

huggies biraz sert ve hışırdıyor diye sevmiyorum ben . en iyisi prima galiba

aynen dışı kağıt gibi hışır hışır huggiesin bende hiç sevmedim bide en incesi prima ben ondan tercih ediyorum diğerleri kalın hem rahatsız ediyo hemde kıyafet güzel durmuyo

cadoloz senin oğlundur :dilcikar:
insanlara yanlış tanıtma beni, acciyip mülayim bi hatınım ben.
ağzım var dilim yok, etliye sütlüye heeçç karışmam bikerem :dilcikar:

yok değil biliyorum

daha bugün seni sordum hee haber olan var mı idye.
geçen aradım kapalıydı cebin, akşam arayacaktım hatta nerdesin diye.

hayırlı olsun eviniz. görümcenle böyle olacağı belliydi ama neyse önünü almışsın bi şekilde. umarım bir daha hırıltı çıkmaz.
yeni ev nerede şimdi?
sağol canım..sorma zaten mesafeliydim ben ama eşimi dolduruşa getirip yanına taşındırttı..iyi olacağımızı sandı böyle..bende o hataya düşecek göz varmı..valla hırıltı çıkarsada hiç sakınmam lafımı..çok fena dolmuşum..az daha gitmeseydi saç saça giracektik zatenalsanaalsanasmile
ev yine pendikte mahallede aynı..sokak değişti sadece..ve 6. katta asansörde yok..utkuyla anam ağlıyo merdivenlerde..tosun oğlumda 11 kiloyu geçti varın halimi düşünün
cnm keşke napıp edip taşınmasaydın ama olan olmuş artık,
inş. görümcen daha mesafeli olur artık,
Allah yardımcın olsun cnm,
neyse en azından evin geniş ve serinmiş,

sağol canım inşallah yardımcım olur..
eşim kararını vermiş bana tamamen formaliteden fikrimi sordu zaten..baştan eşimede tavrımı belli ettim ..ben evimin yol geçen hanına dönmesini istemiyorum engel olmazsan hır çıkar falan dedim..napim artık olan oldu..
sen nasılsın küçük prenses nasıl..

bizden haberler böyle..
artık aranızdayım

sağol canım..sorma zaten mesafeliydim ben ama eşimi dolduruşa getirip yanına taşındırttı..iyi olacağımızı sandı böyle..bende o hataya düşecek göz varmı..valla hırıltı çıkarsada hiç sakınmam lafımı..çok fena dolmuşum..az daha gitmeseydi saç saça giracektik zatenalsanaalsanasmile
ev yine pendikte mahallede aynı..sokak değişti sadece..ve 6. katta asansörde yok..utkuyla anam ağlıyo merdivenlerde..tosun oğlumda 11 kiloyu geçti varın halimi düşünün

sağol canım inşallah yardımcım olur..
eşim kararını vermiş bana tamamen formaliteden fikrimi sordu zaten..baştan eşimede tavrımı belli ettim ..ben evimin yol geçen hanına dönmesini istemiyorum engel olmazsan hır çıkar falan dedim..napim artık olan oldu..
sen nasılsın küçük prenses nasıl..

valla bu durumda yeni evin hayırlı olsun demek ne kadar doğru olur bilmiyorum ama
inşallah burunlarını daha fazla sokupta huzurunuzu bozmazlar
genede hayırlı olsun yeni evin inşallah sağlık,mutluluk ve huzurla oturursunuz canım bnm:)

X