2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bende yarın bakıyım nasıl olsa cumartesi kimseler olmuyor kkda orda taıkılırm bariii ordada yorum yazmak ii olur tiye alırsın

feyza kaçar herkese iyi akşamlar biz akşam eltimlerle yeşilköye ineceğiz sahile inş buğlem dahada fazla hasta olmaz

ohh ohhh gez canım iyi eğlenceler

ecrinlen bulustuk
deldim
fotoları yüklerim faceye

catlama sesimi duydumsempatiksalakcinni

çatlarız tabi biz çalışalım sen gez allahtan melisa hasta bide kuzu iyi olsa hiiiç eve uğramayacan.

ayy bugün başka topiklerde gezdim zemuszemus

ayy bi de bana gezenti diyonuz var ya
ben şu julinin tırnağı olmam ayol.
hergün başka yerde bi de bebem hasta diye ağlaşır.
ah ben çalışan karı olmayacaktım var ya sıradan geçirmiştim hepinizi yeminlen şehir şehir hemi de :roflol:

evet gördüm seni derdim var topiğinde şekerim.seni dizginleyen zaten işin iş olmasa koca seni hayatta göremez.gel kız burayada gel.

Öyle dünür yamuk yapana yapcaksın canım .o bir vurduysa sen 3 vurcaksın o zman değerli oluyosun :mymeka:

oo süpersin juli her gün biryle süslen püslenbayanssulusmile gezmlere çıktabi çatlarız biz çalışalım sen gez:eek:

yap kocen yokken yap sen halledersin ancak öyle mutlu olursun orda bende laf sokarım öyle bi duurmda yapılacak en güzel şey sonra otup onlar düşünsün sende içini rahatlatrsın boşver .al kucağını kuzeyi kocanla çok iyi ol canım cicim de hep yanlarında öyle bi çatlasınlar kiizemuszemus

canım sen adana tek kaldın vallahi üüzlüyorum

aahh ahh dünürüme çook çektirmişler benim bak korkmaya başladım benim kuzumada süpürgeni çıkarma ilerde:eek:klava:

hangisine takıldın kız derdim vardakinlere beni açmadı bugünkü muhabbetler okudum hepsini ama

hangisine takıldın kız derdim vardakinlere beni açmadı bugünkü muhabbetler okudum hepsini ama

valla daldan dala atladım.
şu an gelinim beni sevmiyor diyen bir kaynana var.
sabah nişanlımla seviştim hamile kalmak istemiyorum diyen bir gacı vardı.
bilmiim çok yere yazdım bugün kaydirigubbakcemile3

valla daldan dala atladım.
şu an gelinim beni sevmiyor diyen bir kaynana var.
sabah nişanlımla seviştim hamile kalmak istemiyorum diyen bir gacı vardı.
bilmiim çok yere yazdım bugün kaydirigubbakcemile3

Kız atsana şu kaynanın linkini onu görmedim ben baakk.

hee kız esmer okudum şimdi bu kadını geyik kız burası çok hoşuma gitti haa..

X