2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar ek mama olrak devam sütünden hariç bebeler ne yediryosunuz bugün marketten almayı düşünüyorum .hem tok tutsun hemn yarasın istıyorum fikirlerinize ihtiyacım var lütfen

kızlar ek mama olrak devam sütünden hariç bebeler ne yediryosunuz bugün marketten almayı düşünüyorum .hem tok tutsun hemn yarasın istıyorum fikirlerinize ihtiyacım var lütfen

ben de biberon mamamsi disinda sabahlari normal satilan yogurda pekmez peynir ve yumurta karistiriyorum
öglen karisik sebze kasik mamasi vardi onu veriyordum ama bitti o bugün gidip tahilli bisey alicam
arada da meyve sikip veriyorum. zaten bunlar doyuruyor biberon mamasini fazla yemiyor.
günde 2, 3 kez

ben sabah 1 küçük kutu labne,biraz yumurta sarısı bazen pekmez
öğlen çorba
ikindide yoğurt savaşı
akşam meyve bazen yatmadan tahıllı meyveli kavanoz maması veriyorum
uykulardan öncede emio

Ben sabah kahvaltısını hero babynin tahıllı kahvaltılıklarıyla yapıyorum birgün meyvelisini birgün bisküvilisini iiçine yumurta peynir zeytin pekmez ilave ediyorum mamayıda keçi sütüyle suyu karıştırıp yapıyorum.gece içinde aptamilin bisküvili gece tahıllısı var onu veriyorum biberondan geçiyor o.devam sütükullanmıyorum ben çoğunlukla keçi sütü kullanıyorum.

juli onu kaşık muhallebi şeklinde mi yapıyorsun biberonla mı?
benim biberonu çok tıkıyor tahıllı mamalar.
hatta dün yarı akışkan biberon emziği aldım onu da tıkadı

normalde muhallebi gibi veriyordum ama hastalıktan sonra biberonda al
sulu yapıyorum geciyor biberondan

ben daha hiç kahvaltı vermedim artık başlamalıyım hero babynin mamalarına bakıyım o zman akşam

ben daha hiç kahvaltı vermedim artık başlamalıyım hero babynin mamalarına bakıyım o zman akşam

Canım ben heroun kahvaltılıklarının içine 1/4 yumurta sarısı,kibrit kutusu büyüklüğünde tuzsuz peynir, 2tane tuzsuz zeytin koyuyorum kahvaltılığıda s ulandırılmış keçi sütüyle hazırlıyorum paşa afiyetle yiyor. tavsiye ederim baktım sıkılıo tadından heronun başka kahvaltılığını veriyorum yada birgün birini birgün birini veriyorum.

zeytin verebiliomuyuz ben erken biliodum ama

tuzsuz zeytin yada akşamdan suda bekletilmiş zeytin verebilirsin dedi dr.muz dış zarını soyuyorum içini doğruyorum zaten tuzu fln yok zeytin yağı yerine geçiyor herhalde

ne eltiymiş sanırım şeyi altından :roflol:taa oralara kadr götürtüyor kendileri .sinir oldum o kadına şimdi varyaaa:eek:klava:[/QUOTE]

sanırım altından....dahada fena bişey daha var.kaynanam da gelecekmiş taaa rizeden gelinine yardıma ve moral vermeye.ama benim oğlum neydeyse yürüyecek bir kere doğduğunda görmüştü.telefonda filan yarım ağızla özledim filan diyordu gel o zaman dediğimde ise hastalıklarını bahne ediyordu işlerim var köyde diyordu.ayyy aklıma geldi yolucam ikisinide bu gidişle zaten çok doluyum

bende sabah emdiriyorum
öglen aptamil kaşık maması
arada meyve suyu
corba
yogurt
aptamil gece maması
gecede emiyo ama benim sütüm cok azaldı hiç emmek istemiyo
sütü arttırmak için denediginiz şeyler varmı

slm kızlar..
kızımın yanına gittim,ordan yemeğe gittim,
şehir dışından ,daha önce buradan tayinini aldıran bir arkadaşım geldi,
bahçede oturduk sohbet ettik, eşiyle ve 1 yaşındaki oğluşuyla geldi, çok mutlu oldum..

ne eltiymiş sanırım şeyi altından :roflol:taa oralara kadr götürtüyor kendileri .sinir oldum o kadına şimdi varyaaa:eek:klava:

sanırım altından....dahada fena bişey daha var.kaynanam da gelecekmiş taaa rizeden gelinine yardıma ve moral vermeye.ama benim oğlum neydeyse yürüyecek bir kere doğduğunda görmüştü.telefonda filan yarım ağızla özledim filan diyordu gel o zaman dediğimde ise hastalıklarını bahne ediyordu işlerim var köyde diyordu.ayyy aklıma geldi yolucam ikisinide bu gidişle zaten çok doluyum[/QUOTE]

eltinde kaynananda çok gıcık insanlar resmn ayrımcılık yapılmış bende aynı şeyleri yaşadım zamnında şimdi herşeyi anladılar ama iş işten geçti
ben senin yerinde olsam bişey bahane der gitmezdim

X