2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın hemşirem .bu saatte pazarmımkuruluyor yaw bernde akşam 7 gidiyom çürükleri toplamaya:)kaydirigubbakcemile2 sıcaktan ancak gidiliyor diye.
niye psi.seçtin beni bakem...

herkese günaydın kızlar a.s.

mehlikacım alıskanlık yapmıstır melisada öyle 2 saatte bir illa kalkacak iki cekip yatacak..değişmedi gitti..

ecrin bende cok sasırdım bende kacarım evden herhalde
ilk zamanlar melisa cok anlamlı bakıyodu sanki bişi dicekmiş gibi ondan bile korkuyodum..

esracım cok gecmiş olsun..demirede maşallah :nazar:

bugün doktora gidiyoz aşı olacak kuzum..insallah cok ağlamaz..6 ay asıları ates yapıyor mu

inş. temiz çıkar cnm..
önce 2 saat uyudu mızırdandı salladım 1 saat daha uyudu,
yani toplamda 3 saat uyuduktan sonra emzirdim,
emzirip yatırdığımda da 3 saat uyuyordu zaten,değişen bişey olmadı..
ama sütüm birikmesse bu akşam yatmadan önce gene verecem mecbur,
bir de benim verdiğim muhallebi hero babyin gönderdiği sütlü,tahıllı ,muzlu,
sabah kahvaltısı yazıyor üstünde,pek tok tutmuyor mu acaba:uhm:

geçmiş olsun cnm,inş. bir an önce tamamen iyileşir ayağın..
maşaallah demire:nazar:

ayy kadının evden kaçmasına güldü,
ama ben olsam ben de korkardım heralde..
bir de çocuk nasıl birden yürümüş ya şaşırdım,
ilk bir iki adım atıp düşüyorlar ya ilk yürümeye balşayınca..

herkes ayağı sakatlıyor ben kocayıkaydirigubbakcemile3
adamın dudağında patlak izi duruyor,gören dayak yedi sanırsempatiksalakcinni

sen demessin zaten cnm,
ben googleden baktım sitenin birinde fırtık=sümük yazıyordu,şaşırdım..
neyse hadi barıştımkaydirigubbakcemile5
barışma şerefine çiçekleri iş adresime yollayabilirsindelikafadulden

günaydın kızlar. püspürüzsüzüm artık kaydirigubbakcemile3
geçmiş olsun esra, ecrin seni topiğin psikiatristi seçiyorum zemuszemus
mehlika inşallah geçmiştir. film temiz çıksa bile hırıltı birkaç gün daha devem edebilir.
çok sıcak bastırmadan gideyim pazarımı yapayım. çok şanslıyım valla hemen kapımda pazar. tekrar görüşmek üzere....

herkese günaydın kızlar a.s.

mehlikacım alıskanlık yapmıstır melisada öyle 2 saatte bir illa kalkacak iki cekip yatacak..değişmedi gitti..

ecrin bende cok sasırdım bende kacarım evden herhalde
ilk zamanlar melisa cok anlamlı bakıyodu sanki bişi dicekmiş gibi ondan bile korkuyodum..

esracım cok gecmiş olsun..demirede maşallah :nazar:

bugün doktora gidiyoz aşı olacak kuzum..insallah cok ağlamaz..6 ay asıları ates yapıyor mu

sağolun kızlar valla çok korktum bugün yürüyemeyeceğim diye ama şükür geçti

ESRA geçmiş olsun cnm....
ECRıN ne kitabı peki roman mı?
JjuLıETT 6.ay aşılarımı? 4 tane olacak brii ağızdan dimi? bize öyle demişti hemşiremiz..hatta ağrısı olacak ağrı kesici verecem demişti...bzmde haftaya...inşallah ağrı sızı ateş yapmaz dediği gibi...içim gidiyor ya aşı olurken...bitsede kurtulsak...

Mehlikasu
Acil sifalar hemencecik iyilesir kuzucuk insallah.

Esracim
Sanada gecmis olsun götünemz kaza olmus.

Julicim
Asilarami gidiyosunuz canim benim hic acimaz insallah.

Ecrin
Kimin cocugu 5 aylik yürümüs ohaa :)) Benim büyük oglan 10 ay icindeydi yerden benim oturdugum koltuga dogru kaldirdi kendini yürümedi kostu resmen aniden ve eller havada cok komikti .Zaten bidahada tutamadik ancak simdi simdi sakinliyor.5 aylik dahada hiperaktif olur annesine kolay gelsin.

Hemsirem
Ne özledim o Istanbul un pazarlarini sicaktada tüm meyva sebzeler kokar ohhh mis gibi .Burda gir markete ne sicaklik var ne meyva kokusu var öyle al cik.Biz gene sansliyiz ciftlikler cok yakinimizda kiraz patates filan alabiliyoruz ama pazar bi degisik olur ya gürültüsü bile güzel.

selam kızlar..utkuya 2 gündür hiç ek gıda vermedim hep emzirdim mastitim geçsin diye.çok şükür geçti sayılır ama kahvaltısını yapmadı sbah ara verince ek gıdayı kabul etmemesi normalmi acaba..

esra çok geçmiş olsun canım..maşallah demir beyede boyuda uzun olcak ne güzel.benimki ene gidiyo sırf anası gibi..

julii 6. ay aşıları utkuya çok ağır geldi ateş yapmadı ama kollarını oynatamadı biraz..bizi 2 koldan 1 ağızdan yapıldı..

ben ne kan ilacı ne devit kullanıyorum..güvenemedim gitti zaten iyikide vermemişim..akannehir

ayça bu kiştapları sipariş etmiştim 2 tanesini dün bitirdim..
kalın bir kpss kitabı:))sınava gircemde:)
evlilik psikolojisi prof dr nevzat tarhan
kadın psikolojisi prof.dr nevzat tarhan
pirayi nasıl deve yapıyoruz psikolog fatih reşit civelekoglu.

kan ilacını bende vermiyorum her verdiğimde kustu ece..
zaten 2 kere verdim sonrada vermedim ..tadına baktım iğrençti...ferrosanol...

kızlar bim'e gittim geldim.birüsürü ürün vardı..
merserize çorap aldım herife geldim:)
bebgim seti var bingonun uvuz bence almak isteyen alsın deterjan artı yumuşatıcı..bimin sitesinden bakabilirsiniz.

selam kızlar..utkuya 2 gündür hiç ek gıda vermedim hep emzirdim mastitim geçsin diye.çok şükür geçti sayılır ama kahvaltısını yapmadı sbah ara verince ek gıdayı kabul etmemesi normalmi acaba..

esra çok geçmiş olsun canım..maşallah demir beyede boyuda uzun olcak ne güzel.benimki ene gidiyo sırf anası gibi..

julii 6. ay aşıları utkuya çok ağır geldi ateş yapmadı ama kollarını oynatamadı biraz..bizi 2 koldan 1 ağızdan yapıldı..

ben ne kan ilacı ne devit kullanıyorum..güvenemedim gitti zaten iyikide vermemişim..akannehir

canım sağol sanada geçmiş olsun mastit gerçekten çok zor oluyo çok canın bende 4-5 sefer oldum dr gitmeden geçirdim
evet boyumuz azcık uzun gidiyo şimdilik bakalım sonra ne olur dayımız amcamız hep uzun babamızda kısa sayılmaz onlara çekecek galiba

esra geçmiş olsun hayırdır topik olarak ayak kol bacak kırmaya başlaıdk:)))
sağol ecrin valla eşim dr aradı ne oldu dedi dr ayağına hoppala düştü dedi eşim gülmüş dr.da
kan ilacını bende vermiyorum her verdiğimde kustu ece..
zaten 2 kere verdim sonrada vermedim ..tadına baktım iğrençti...ferrosanol...

ayça evet ferronun tadı çok iğrenç diye dr ferrum al dedi bana
bide devitin yerine multi tab diye bi vitamin verdi onun yerine bunu kullan dedi kullanan var mı daha almadım ben alsam mı acaba

canım sağol sanada geçmiş olsun mastit gerçekten çok zor oluyo çok canın bende 4-5 sefer oldum dr gitmeden geçirdim
evet boyumuz azcık uzun gidiyo şimdilik bakalım sonra ne olur dayımız amcamız hep uzun babamızda kısa sayılmaz onlara çekecek galiba

sağol ecrin valla eşim dr aradı ne oldu dedi dr ayağına hoppala düştü dedi eşim gülmüş dr.da

ayça evet ferronun tadı çok iğrenç diye dr ferrum al dedi bana
bide devitin yerine multi tab diye bi vitamin verdi onun yerine bunu kullan dedi kullanan var mı daha almadım ben alsam mı acaba
Bizim doktorumuz da devit yerine multitab vermişti,1 aydır kullanıyoruz ve 1 yaşına kadar devam dedi,zaten ben nedense devit e bir türlü ısınamamıştım..

esracım ben d vitamini sadece bir ay falan kullandım sonra zararlı diye bıraktım..zaten her gün sokağa çıkarıyorum utkuyu güneşini alıyo..dr da geçen ay beni kullanıyo zannetti bir ay daha kullan bıraktırcam bıngıldağı erken kapanıyo dedi.zaten kullanmıyodum kullansaydım bıngıldak hepten kapanırdı demekki...yani bence yaz günü ek d vitaminine gerekyok..hele sen izmirdesin sıcak güneş orda daha çok..

ben bi iki ay önce sol göğsüm mastit oldu o zaman gitttim dr a antibiyotik verdi..önceki günde sağ göğsüm olunca aradım sordum aynıilaçları kullan dedi..uzak çünkü bana dr gitmeden hallettim.çok şükür geçti çok acı çektiriyo valla.

utku boy konusunda bana çekerse yandı zaten..babasına çekerinşaşşal..eşimin tarafı çok uzun boyludur benim tarafta kısa..eşimle ben yan yana gelince deveyle cüce gibiyiz..o 1.86 ben 1.60kaydirigubbakcemile3

X