Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

osbulduk bea hım aslında böle ymek tarifleri verelim birbirmize ben mesela bugun köfte patetes kızartması pilav salata yapıcam aklıma yemek gelmiyo

valla çok iyi olur kız insanın aklına yemek gelmiyor. ben yarın akşam da ciğer yapacağım ama sulu mu yoksa arnavut ciğeri gibi mi yapsam daha karar veremedim

günaydın tatlım iyiyim ve hoşçakalkaydirigubbakcemile3 annemle kardeşimin canı gezmek istemiş beni de çağırdılar şimdi çıkıyorum evden sonra yine görüşürüz canımopuyorumnanaktan

tamam canım güzelce gez yarın ramazan baslıyor tadını cıkart istanbulun gelince görüşürüz

günaydın herkeslere yarenkacım ne oldu bakabildinmi sınav sonuclarına

baktım canım maalesef düşük puan almışım:sinifsinif: dün de hiç giremedim kardeşim bendeydi bugün öğlen gitti ben de biraz evi temizledim şimdi oturdum. sen ne yapıyorsun canım

baktım canım maalesef düşük puan almışım:sinifsinif: dün de hiç giremedim kardeşim bendeydi bugün öğlen gitti ben de biraz evi temizledim şimdi oturdum. sen ne yapıyorsun canım

saglık olsun be canım herseyde vardır bi hayır :teselli: ben aynı ramazanla vakit geçirmye calısıyoruz

kızlar nasılsınız ??? yarenkacım hayırlısı olsun cnm

nasılsınız neler yapıyorsunuz

günaydın kıslar nasılsınız hayırlı ramazanlar geçen hafta eşim evdeydi giremedim neler kaynattınız bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…