Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

herkese günaydın...
gülpembecim biz ilçeden ilçeye gidemiyoruz maaşallah sen uluslararası gez bakalımkaydirigubbakcemile3[/QUOT

günaydın tüm yeni gelinlere

kız burda hava serin cok az güneş var :KK1: dısarı cıkıp gezebilioz tabii yagmur yagmadıgı sürece

herkese günaydın...
gülpembecim biz ilçeden ilçeye gidemiyoruz maaşallah sen uluslararası gez bakalımkaydirigubbakcemile3[/QUOT

günaydın tüm yeni gelinlere

kız burda hava serin cok az güneş var :KK1: dısarı cıkıp gezebilioz tabii yagmur yagmadıgı sürece

ne güzel yaa biz burda piştik valla, ama hava bugün kapalı serin yani. sen neler yapıyorsun canım beğendin mi fransayı

umarım bi an önce yagmur yagar türkiyeye ailemle görüşüyorumda onlarda bunalmıs durumda fransa güzel öle bi gezmemiz olmadı ama aynı almanya gibi heryer yeşil

evet hem de çok bunalıyoruz, ben de birazdan biber dolması yapacağım ilk yaptığımda içi taş gibi olmuştu bakalım şimdi nasıl olacak:)

bilmiyorum ki ya galiba su az koydum ondan olabilir. valla ya öğlen gelmese iyi olurdu:) ama zaten öğlen yapsam akşama da yiyoruz akşam yapsam ertesi öğlen yiyoruz yani 2 öğünlük yapıyorumkaydirigubbakcemile3

anladım canım benm eşim geldi 1-2 kere geldide cok zorlandım aksama ben hep tek öğün yapıyorum artık senn gibi yapıcam her aksam ne yemegi yapcam diye düşünüyorum

evet ya en zoru ne yemek yapacağına karar vermek zaten. elimde olsa 3 öğünlük yaparım da eşim istemiyorsempatiksalakcinni

önceden rahattık yemek hazırdı :emir_bebek:

aksam yemegi bitiyor ben baslıyorum düşünmeye bu aksam ne yemegi yapsam acaba bilmiyorumkismile 3 öğünlük bizimkide yemez sankim analarının evinde ne yiyolardı

önceden rahattık yemek hazırdı :emir_bebek:

aksam yemegi bitiyor ben baslıyorum düşünmeye bu aksam ne yemegi yapsam acaba bilmiyorumkismile 3 öğünlük bizimkide yemez sankim analarının evinde ne yiyolardı

ananın evinde mi 1 öğünlük yemek yedin diyelimkaydirigubbakcemile3 annemler yakın olsaydı bazı akşamlar da orda yerdik ama değil ancak gidince kalmamız gerekiyor

ananın evinde mi 1 öğünlük yemek yedin diyelimkaydirigubbakcemile3 annemler yakın olsaydı bazı akşamlar da orda yerdik ama değil ancak gidince kalmamız gerekiyor

bazen ben diyrum ananın evinde ne yiyodun diye hane bazıları der ya babanın evinde evt ya ne güzel msafirliğe gidince rahat oluyorsn yemek derdin olmyo:nazar:

yemek evet zor ama temizlik nankör ya temizliom bi daha tozlanıyor canım sen bulasık makinesini doldurabiliyormusun

ayy maalesef dolduramıyorumkaydirigubbakcemile3 her seferinde 2 tabak girdiği için bir türlü dolmuyor, tencereleri de elimde yıkadığım için makinenin hiçbir anlamı kalmıyor yani almasak da olurduakannehir

ayy maalesef dolduramıyorumkaydirigubbakcemile3 her seferinde 2 tabak girdiği için bir türlü dolmuyor, tencereleri de elimde yıkadığım için makinenin hiçbir anlamı kalmıyor yani almasak da olurduakannehir

yok kıs öle de ömrün mutfakda geçiyormus gibi hissediyodum ben biz evi eşyalı tuttuk bulasık makinesi bozuldu 2 hafta elimde yıkadım deli oldum zaten eşim calısıyor aksamları beraber oturalım diyoruz sabaha bırakıyorum bulasıkları birikincede deli olyom aldırdım yeni makine dolmuyo ama ne yapım sıkılıom ben mutfakda kalınca

canım ben cıkıyorum eşimin şirketine gidicem bakalım nasıl biyer de calısıyor kontrol edelim :KK70: görüşürüz öpüyorum haberlerini bekliyorum dolma biberlerinin

canım ben cıkıyorum eşimin şirketine gidicem bakalım nasıl biyer de calısıyor kontrol edelim :KK70: görüşürüz öpüyorum haberlerini bekliyorum dolma biberlerinin

tamam canım arada bir git kontrol et benimki evin karşısında olduğu için kontrole gerek yokkaydirigubbakcemile3 dolma biberlerim bu defa çok güzel oldu parmaklarını yersin yani:KK1: yanına da soslu makarna yaptım az önce yedik

tamam canım arada bir git kontrol et benimki evin karşısında olduğu için kontrole gerek yokkaydirigubbakcemile3 dolma biberlerim bu defa çok güzel oldu parmaklarını yersin yani:KK1: yanına da soslu makarna yaptım az önce yedik

ben geldim canım afiyet olsunn emiinm güzel olmustur sosu nasıl yaptınnn

ben geldim canım afiyet olsunn emiinm güzel olmustur sosu nasıl yaptınnn

sağol canım sen de hoşgeldinopuyorumnanaktan sos için domates rendeliyorum maydanoz da doğrayıp tavada biraz pişiriyorum sonra makarnanın üzerine döküyorum biraz da kuru nane koyuyorum çok güzel oluyor

sağol canım sen de hoşgeldinopuyorumnanaktan sos için domates rendeliyorum maydanoz da doğrayıp tavada biraz pişiriyorum sonra makarnanın üzerine döküyorum biraz da kuru nane koyuyorum çok güzel oluyor

osbulduk bea hım aslında böle ymek tarifleri verelim birbirmize ben mesela bugun köfte patetes kızartması pilav salata yapıcam aklıma yemek gelmiyo

X