Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

iyiyim yeni bir gün basladı bizim için işte ev işine baslarız birazdan aksama dogru yemk eşim gelir bi film sonra yatarz sonra gene kalkarız gün hep böle kafamçokkarıştı

valla bizim de aynen böyle canım, bugün öğlen de eşim yemeğe gelemeyecek gün daha da uzun olur. iki pazardır da misafir ağırlıyorum tam ev hanımı oldumkaydirigubbakcemile3

valla bizim de aynen böyle canım, bugün öğlen de eşim yemeğe gelemeyecek gün daha da uzun olur. iki pazardır da misafir ağırlıyorum tam ev hanımı oldumkaydirigubbakcemile3

bizde misafirliğe gidip geliyoruz zor geçiyor ya tüm gün evdesin ilk baslarda iyidi ama zmanla aynı seyi yaptıkca yoruluyorum ben

bizde misafirliğe gidip geliyoruz zor geçiyor ya tüm gün evdesin ilk baslarda iyidi ama zmanla aynı seyi yaptıkca yoruluyorum ben

haklısın canım senin için daha zor tanıdığın hiç kimse yok. biz de arada bir dışarı çıkıyoruz annemlere gidiyoruz hafta sonu gezmeye gidiyoruz işte öyle böyle zaman geçiyor. dün akşam karnıyarık yaptım çok yoruldum ama güzel olmuştu ilk kez yaptım:) çok zahmetliymiş önermiyorumkaydirigubbakcemile3

tanıdıkdan ziyade eşim aksam geliyo yoruluyo tepesine binemen dısarı cıkalım diye yoksa burda nehir var dolasabilrsin ggerçi yagmur yagıyo ve sogudu hava eve hapissin artık ben yaptım karnıyarıgı evet zahmetli ben patlıcanlarla savas verdim bilmiyordum bazı seylerini ama iyi olmustu eşim begendi her aksam ne yemegi yapsam diye düşünmekden kafayı yiyom

ben de patlıcanlarla çok uğraştım yaa tencerenin kapağındaki su içine damlayınca felaket patlıyor kapağını açıp çeviremiyorum da bayağı zordu, kızartmanın püf noktası var mıdır acaba

ben bide soymadım pijama gibi kızardıklarınıda anlamadım...bende tefalin actifryı var gerçi patlıcan kızartıyormu bilmiom ama kızartmalar güzel oluyo enazından yag sıcramıyor her yerine

günaydın canım nasılsın haftayı bitirsek de hafta sonu gelse bian önce senden ve benden baska kimsecikler yok artık

günaydın canım nasılsın haftayı bitirsek de hafta sonu gelse bian önce senden ve benden baska kimsecikler yok artık

evet tatlım sadece ikimiz kaldık, sanki evlenince 24 saat yoğun oluyor diğer arkadaşlar:umursamaz:
ben de yarın sabahtan annemlere gideceğim tarhana yapacağız eşim de cuma akşamı gelecek, hafta sonu da orda kalacağız değişiklik olsun biraz:)

belki pc olmayabilir ellerinde ama unutulduk okadar yogun geçmiyordur işyerinden girebilir neyse artık isyanlarımızı duyarlar sende bu hafta yoksun demek kolay gelsin canım sana tabi en iyisini yapıon değişiklk olur

vay sankı bırılerı bana laf attı kulaklarım cınladı klava:

ama ınternetım yok kızlar yoksa ben sızı yalnız bırakırmıyım ask olsun su an kacak ınternet kullanıyorum :sm_cool: yarında burda olurum opuyorum sızı olumunekankayizsmile

tatlım sen gene gelion belirtiyon ama diğerlri yok bizde seni öpüyoruz

merhaba kızlar ben de geldim nasılsınız.Günler nasıl geçiyo anlamıyorum.sil süpür yarın gene aynı.Üstelik evin karşısına bi ocakbaşı açıldı ve evin içi is.saha 1 ay oldu evleneli perdelerim krem rengi halılarım simsiyah Ne yapacağım bilmiyorum valla.Öyle bir is oluyor ki.Apartman görevlisine söyledik yöneticinin dilekçe yazdığını imza toplanacağını söyledi 3 gün önce ama hala bişi yok.Eşim de gitmiş konuşmuş patron yokmuş adamlar baca dolmuştur yarın temizletiriz ama patron apartmanın da sahibi o yüzden filtre taktırmaz demiş.gerçi dün bugün pek bişi yok en azından şimdilik ama çıldıracağım

herkese günaydın...
gülpembecim biz ilçeden ilçeye gidemiyoruz maaşallah sen uluslararası gez bakalımkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…