Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

canım ben cıkıyorum eşimin şirketine gidicem bakalım nasıl biyer de calısıyor kontrol edelim görüşürüz öpüyorum haberlerini bekliyorum dolma biberlerinin

canım ben cıkıyorum eşimin şirketine gidicem bakalım nasıl biyer de calısıyor kontrol edelim görüşürüz öpüyorum haberlerini bekliyorum dolma biberlerinin

tamam canım arada bir git kontrol et benimki evin karşısında olduğu için kontrole gerek yokkaydirigubbakcemile3 dolma biberlerim bu defa çok güzel oldu parmaklarını yersin yani yanına da soslu makarna yaptım az önce yedik

ben geldim canım afiyet olsunn emiinm güzel olmustur sosu nasıl yaptınnn

ben geldim canım afiyet olsunn emiinm güzel olmustur sosu nasıl yaptınnn

sağol canım sen de hoşgeldinopuyorumnanaktan sos için domates rendeliyorum maydanoz da doğrayıp tavada biraz pişiriyorum sonra makarnanın üzerine döküyorum biraz da kuru nane koyuyorum çok güzel oluyor

sağol canım sen de hoşgeldinopuyorumnanaktan sos için domates rendeliyorum maydanoz da doğrayıp tavada biraz pişiriyorum sonra makarnanın üzerine döküyorum biraz da kuru nane koyuyorum çok güzel oluyor

osbulduk bea hım aslında böle ymek tarifleri verelim birbirmize ben mesela bugun köfte patetes kızartması pilav salata yapıcam aklıma yemek gelmiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…