Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

evet havalar felaket. akşama ne yemek var kız ben daha karar veremedim ama patlıcan közlemeyi düşünüyorum da közledikten sonra ne yapacağım onu bilmiyorum:)

bulgur pilavı semiz otu yogurt corbası salata

patlıcanları közleyip patlıcan salatası yapabilirsin domatesli biberli onlarıda közleyip

rica ederim ben hep netten bakım yemeklere iiki net var yoksa ne yapardım bilmem sempatiksalakcinni

valla ben de çoğu zaman netten bakıyorum. hatta temmuzda evlenen arkadaşımla konuşuyoruz o da diyor yemek yaparken net gidecek diye ödüm kopuyorkaydirigubbakcemile3 ben de kahvaltılık yersiniz dedim:)

valla ben de çoğu zaman netten bakıyorum. hatta temmuzda evlenen arkadaşımla konuşuyoruz o da diyor yemek yaparken net gidecek diye ödüm kopuyorkaydirigubbakcemile3 ben de kahvaltılık yersiniz dedim:)

vala eskiden annelerimiz ne yapıyormus merak ediyorum

vala eskiden annelerimiz ne yapıyormus merak ediyorum

ama onlar evlenmeden önce hazırlıklı oluyorlar yani okula falan gitmedikleri için mecbur ev işlerini yemek falan öğreniyorlar. ama ben okul bitti 2 hafta sonra evlendim:) mecbur netten öğreneceğiz

ama onlar evlenmeden önce hazırlıklı oluyorlar yani okula falan gitmedikleri için mecbur ev işlerini yemek falan öğreniyorlar. ama ben okul bitti 2 hafta sonra evlendim:) mecbur netten öğreneceğiz

vala öle aman ac kalmıyorlar doyuruyoruz eşlerimizi ya hiç güzel olmasa yemekler sempatiksalakcinni

her aksam kahvaltı artık

tabi canım daha ne olsun. dün eşim diyor senin böyle yemek yapacağından hiç umudum yoktukaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…