Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

merhaba herkese..nasılsınız nerelerdesiniz?? benim pc bozuk açma şansım olmuyor telefondan da yazamıyorum buraya malesef :KK43: Yarenkacım gözünüz aydın canımm Allah bağışlasın.Sanırım şimdiye kadar almışsındır hediye... Biz iyiyiz Doruk Ege'yi büyütmeye çalışıyorum pazar günü 2 aylık olacağız Allah izin verirse.Doruk Ege biraz zor bir bebek hamileliğimden de hatırlayacağınız gibi tüm vaktimi dolduruyor bazen 3 kişi yetişemiyoruz ama sağlığı yerinde ya binlerce şükür...öyle işte bizden :KK70:

ne yaptınız kız bilgisayara ege mi bozdu yoksa:) ben iyiyim canım sınava hazırlanıyorum bildiğin gibi. hediyeyi de aldık güzel bir nevresim takımı aldık hatta buraya da konu açmıştım. ege de kocaman oldu artık, zorlukları nedir peki, şimdiden biz de öğrenelim ileride lazım olur:)

kızlar nasılsınız ne kadar zamandır hiç konuşamıyoruz bir hamilemiz daha olmuş sebnemm hayırlı olsun canım:)

Günaydın herkese nasılsınız:-))biz İyiyiz çarşamba 3.ayımızı doldurduk Doruk Ege çok daha iyi şükür.meğer reflü için verilen ilaçlar karın ağrısı yapmış onları bırakınca rahatladı yavrum bir ara sabah 7gece 12susmadan ağlıyordu :-((Şimdi İyiyiz şükür kusmalar azaldı devam ediyor ama en azından eskisi gibi ağlamıyor:-))

Günaydın herkese nasılsınız:-))biz İyiyiz çarşamba 3.ayımızı doldurduk Doruk Ege çok daha iyi şükür.meğer reflü için verilen ilaçlar karın ağrısı yapmış onları bırakınca rahatladı yavrum bir ara sabah 7gece 12susmadan ağlıyordu :-((Şimdi İyiyiz şükür kusmalar azaldı devam ediyor ama en azından eskisi gibi ağlamıyor:-))

çok sevindim canım geçmiş olsun inşallah tamamen kurtulur rahat edersiniz, şimdi nasıl ege bey:)

hey gidi günler... okuyunca duygulandım valla, niye konumuz böyle çabuk eskidi ya yoksa biz de mi eskidik:KK5:

X