Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

heraaaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2010
2.062
0
Mehaba kızlar Düğün tarihimize kadar oaln yolda birbirimize destek olmaya ve tecrubelirmizi paylaşmak için :) zemuszemus

Evettttt benımde dÜĞÜnÜm 17-18 hazırandaaaaaaa neler aldık neler kaldııı

benim de düğünüm 13 haziranda kızlar :lepi: son 81 gün kaldı plaka sayıyorum düzcedeyiz bugün naniknanik

vee listemizin en son hali kızlar:lepi: eksik olan varsa söylesin hemen eklerimkaydirigubbakcemile5

bunalımdayım 2 mayıs

pinsur 14 mayıs

drearines 5 haziran

ncakir89 6 haziran
mucizem 6 haziran
sea.1013 6 haziran
damla78 6 haziran
aybuer 6 haziran
dtes 1312 6 haziran

vildan 12 haziran
mrwa 12 haziran

yarenka 13 haziran
heraaa 13 haziran
fztfatmafzt 13 haziran

minito 17-18 haziran
neslin83 17-18 haziran

yağmur 19 haziran
okyanusesintisi 19 haziran

gülpembe 20 haziran
yarenay 20 haziran

saybel 25 haziran

ndrcan 26 haziran
arse1905 26 haziran

cigdemel 28 haziran

şebnem 11 temmuz

gul1984 18 eylül
sedaemra 18 eylül

dyyser 10 ekim
kanatsız-angel 10 ekim[/COLOR
]

Son düzenleme:
Allah YARDImcımız olsun kızlar......bende EYLÜL 1+8.09.10 GELıNıYıM ve de git gide çok heyencanlı BURSADAN sevgiler...

ayyyy herkese hayırlı olsun kızlarrr :) evet çok güzel bi soru neler aldık nelerimiz kaldı yarenka düğünler aynı gündeeeeee ee kızlar hazrlklar ne aşamada :)

arkadaşlar benimde düğünüm 12 haziranda. ev inşaat halinde. ustalar son sürat yapıyo:) dün mobilyaların siparişini verdik nisanın sonunda mobilyalar gelecek.inş ev yetişir bazen çok umutluyum bazen çok karamsar...

ayyy vildan aynen bndee :) bizm evede mutfak dolabı faln yapılcak bnyoyya dusa kabın banyo dolbı faln aslında hmn yapılabilcek seyler ama bazen yetşmezmiş gibi gelıyo biz daha mobilyalrada bakamadık off offf ama boyalrımız secildi oda bi gelişmedir çeyiz durumları nasıl vildan ?

Bizim düğünde 6 haziranda kısmetse..
Evimizi de geçen hafta müteahit teslim etti.
Marangoz dolapları yapacak yatak odası ve oturma odasına ben çizdim.
Yatak ve bazayı yatsandan 2 ay önce aldım.
Salona koltuk takımı, yemek odası takımı ve oturma odasına bitane çekyat alacağız.
Koltuk takımını ve yemek odasını beğendik ama daha almadık işlemler yapılmadı yani daha.
Nikah şekerimizi, bereket paralarının siparişlerini verdik.
Davetiye bakıyorum şimdi...
ışte bizde bu aşamadayız.

seacım hayrlı olsun canım ne güzel bizde şu aşamalara bi gecebilsek Allahın izniyle:) ne renk düşünüyorsun mobilya renklerini ay cici evini merk etitm inşallh yerleşince bizmlede paylasrsın :) bizde salona yemek odası takımı otrma grubu ider mobilyadan beğendik onu bide tv üniytesi :) otrma odasınada bi çekyat bizde :) ayyy su hazrlıklar bitsede tatlı evmizde otrduğumz zamnlarda gelse :)

ayyyy herkese hayırlı olsun kızlarrr :) evet çok güzel bi soru neler aldık nelerimiz kaldı yarenka düğünler aynı gündeeeeee ee kızlar hazrlklar ne aşamada :)
aynı gün olması çok güzel canım kaydirigubbakcemile2
bizim de evimiz hazır olduğu için koltuk takımı, tv ünitesi, masa, sandalye, orta sehpa zigon sehpa aldık şimdilik. halı falan bakıyoruz, davetiyeye daha hiç bakmadık. yatak odasını da beğendik ama henüz almadık.benden şimdilik bu kadar yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum a.s.

kızlar ne güzelll hepimiz haziran ayında evleniyoruz hepinize hayırlı olsun bende kısmetse ayın 20sinde evleniyorum acıkcası hiç birşey etmiyorum ama neden cunku yırtdısına gidicem cok isterdim böle güzel telaslar yasamak ama olsun 4,senemizde evleniyozzz gelinlkleri ne yaptınız kızlar

biz de 4. senemizi bitirdik canım. ben gelinliğimi diktiriyorum şimdi, sen ne yaptın canım

merhaba kızlar ben temmuz 2010 geliniyim haziranla aramız azıcık :) evde boya var mobilyalar daha seçilmedi gelinlik de davetiyede vs seçilmedi :) uyuşuk ve gelin damat olarak mutluyuz :) hepinize kolay gelsin opuyorumnanaktan

Son düzenleme:

Hayırlısı olsun canım...
Mutfak amerikan mutfak olduğu için onun renklerine uygun olsun diye ceviz ve beyaz lake beğendik yemek odası takımını.
Koltuk sanırım krem tonlarında olacak.
Salonin yemek odası takımını beğendik armani modeli.
Koltukda seyran mobilyadan beğendik oda sarıkamış modeli.
Allah'ın izniyle bir yerleşelim de hepimiz evlerimizin fotoğraflarını koyarız..olumunekankayizsmile

Günaydın kızlarr ayy hazrlıklarınızı paylaşmısınz cok mutlu oldum sebnem aynı bizde ole evde boya var daha bişi seçmedik bnde gecen hafta ve bu hafta gelinliklere bakınıorum :) ama tembel kontejanından olduğumuz için balayımızı belirledik siz nereye gidiormusunz yada gitmeyi düşünüyormusunz gelincikler :) bnde mutfağı altı gri üstü beyaz istiyorum :) salonu da beyaz ama temizlik derdi var onunda ne yapsam şaşrdım akannehir

benım 2 mayısta arkadaşlar.bir türlu gunler geçmek bılyor.ben gelınlık modellemı buldum tek kollu 15 nısanda provası var ılkkez gıycem bakalım.bugunde davetıye modelelrı bakıcam:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…