Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

saglık olsun be canım herseyde vardır bi hayır :teselli: ben aynı ramazanla vakit geçirmye calısıyoruz

kızlar nasılsınız ??? yarenkacım hayırlısı olsun cnm

nasılsınız neler yapıyorsunuz
sağolun kızlar zaten bu sene kazanmam biraz zordu evlilik telaşı okul ve kpss üçü bir arada yürümedi kısmet seneye artık, bu sene sınıf öğretmenliği yapmayı düşünüyorum
günaydın kıslar nasılsınız hayırlı ramazanlar geçen hafta eşim evdeydi giremedim neler kaynattınız bakalım

günaydın esra iyiyim sen nasılsın pek bir şey kaynatmadık sadece benle gülpembe giriyoruz arada bir de şebnem geliyor yani sessiz buralar

bende iyiyim cnm nasıl olsun ramazanın ilk günleri nasıl gidiyo bu gece kalkamadık sahura saat çalmadan uyanamam 2 tel kuruyorum biri sahura biride eşimin iş saatine ikisinide iş saatine kurmuşum eşim uyandı 7de biz sahura kalktıkmı diyeakannehir

kötü olmuş canım ya akşama kadar nasıl dayanacaksın

oruçoruçlu deiliz bugün 16 saat oruçlu duruyoruz nerdeyse dayanılmaz akşama kadar ben belki evde olduğum için dayanırdım ama çalışan için dahada zor eşim işte dayanamazdı

oruçoruçlu deiliz bugün 16 saat oruçlu duruyoruz nerdeyse dayanılmaz akşama kadar ben belki evde olduğum için dayanırdım ama çalışan için dahada zor eşim işte dayanamazdı

iyi yapmışsınız canım bu sıcaklarda allah korusun bayılır insan

günaydın kıslar bende geldim eşimi yolcu ettim biz 17.5 saat oruc tutuyoruz ama sizin için daha zor havada sıcak sebnem esra hosgeldiniz yarenkacım sınıf ögretmenliğini vekil öğretmen olrak mı yapıcaksın

iyi yapmışsınız canım bu sıcaklarda allah korusun bayılır insan
evet cnm doktorlar uyarıyodu sahura kalkmadan kesinlikle oruç tutmayın diye
hb cnm nasılsın burda havalar çok sıcak bunaltıyo 2 hafta daha böyleymiş

evet canım vekil öğretmen olarak yapacağım, eve yakın bir okul var eşimin iş arkadaşının da ilçe milli eğitimde tanıdığı varmış ayarlamaya çalışacağız işte. kpss için de dersaneye gideceğim o yüzden lisede edebiyat öğretmenliği yaparsam ders çalışmaya zamanım kalmaz diye sınıf öğretmenliği istiyorum

anladım canım evet senn için zor bi dönem oldu ama senye alırsın vereliniortak

ıspanak ve mantı makarna var canım. ıspanağı ilk defa yapacağım bakalım nasıl olacak, sende ne var

bende taze fasulye pilav mercimek corbası elindemi acıyon mantıyı yoksa hazrmı aldın yoksa mantı makarnanınmı içine kıymayı koyuyorsun cok soru sordum biliyorum cunku benmde canım cok mantı cekiyo ama burdaki hazır mantılar güzel değilmiş ıspanak bende yapmak istiyorum ama bi türlü bulamadım

olur mu canım sorabilirsin. bu akşam yaptığım mantı makarna ve üzerine sarımsaklı yoğurt dökeceğim ama bazen de kıyma koyuyorum. mantıyı da 2 defa yaptım çok güzel olmuştu vallasempatiksalakcinni

bende de var o makarnadan acaba yapsam mı acaba öle pişirmeden mi kıymayı yerleştirion...

hm nasıl yaptın ver bakam tarifini

bende de var o makarnadan acaba yapsam mı acaba öle pişirmeden mi kıymayı yerleştirion...

hm nasıl yaptın ver bakam tarifini

makarnayı normal pişirip geniş bir tabağa koyuyorsun, ayrı bir tencerede de yağı ve kıymayı pişiriyorsun. önce sarımsaklığı yoğurdu makarnanın üzerine dök onun üzerine de kıymayı dök tatlım çok basit valla canım çekti dayanamadımkaydirigubbakcemile3

oo vala benmde canım cekti sempatiksalakcinni hım basitmiş hakkat du yarın ederm ben bunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…