2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

merhabalar bende 2010 ağustos annesiyim buraya yeni katıldım nasıl kullanacağım yardımcı olurmusunuz?

baş parmakların neden ağrıyor canım?...ne oldu ki?...

selamlar kıslar nasılsınız
benim kuzum 2 gündür hiç uyumuyor geçen haftada tutmuştu yine böle krizleri 2 gün uyumadı bugün yine aynısı oldu anlamıyorum niye oluyor gaz sancısı yok çünkü gazını çıkarıyor kakasını yapıyor beni emiyor düzenli son çare doymadı diye mamada veriyorumm ama yok yok bi türlü dalamıyor azcık uyuyup hemen uyanıyor artık bütün kemiklerim ağrıyor Allah tan annem kayınvalidem yanımdada bana yardım ediyolar
sizce neden böle oluyor ?

merhaba kızlar ya oğluşum kakasını yapamıyor 24 saati geçti hala kaka yapamadı ya.zeytin yağı içirdim poposuna sürdüm ama hala yok şuan uyuyor bebişim ne yapabilirim ...

canım benimkide öyle uykuya dalamıyor ıy ıh bütün gece karnı tok gazı yok. tek sorunumuz burnumuz tıkalı. bu gun buhar makinası sipariş verdim işallah düzelir. belki senin bebeiştetde böyle bi sorun vardır.
merhaba kızlar ya oğluşum kakasını yapamıyor 24 saati geçti hala kaka yapamadı ya.zeytin yağı içirdim poposuna sürdüm ama hala yok şuan uyuyor bebişim ne yapabilirim ...

canım anne sütü için bebeğin 4 gün yapamaması normal.

benim kızım 3 günde 1 kaka yapıyor. pöfff. bu şimdi böyleyse ek gıdaya geçince nasıl olacak hiç bilemiyorum. varmı fikri olan yada böyle olan.

herkes face de ki grup sayfamız da takılıyor hanımlar. keşke herkes gelebilse.. muhabbet orada devam ediyor.. aramızda olmayan arkadaşları çok merak ediyoruz burayı da ihmal etmemeye çalışıyoruz ama sürekli gelecek vaktimiz olmuyor biliyorsunuz. arada bi uğrayıp cee--ee demek için face daha uygun. burda geçmiş takibi zor oluyor.. face sorduğumuz bi sorunu cevabını daha kolay buluyoruz.
bebişlerimiz biraz büyüyüp bize zaman bıraktığında yine herkes burda olacak biliyorum. bu sayfa kapanmasın diye elimizden geleni yapıyoruz. yeniden buluşacağımız gün yakın..

lütfen aramızdan ayrılan olmasın.. sevgiler..

merhaba arkadaşlar ben doğumdan sonra ilk defa giriyorum foruma.kızım nehir 52 günlük oldu.yazıları okumaya çalışoyodum ama sizin de bildiğiniz sıkıntılardan bir türlü yazmaya fırsatım olmuyodu.face deki gruba nasıl kaydolacağımı bilmiyorum halisnaya mail aqdresimi göndermem gerekiyor galiba ama ben halisnaya mesaj atamıyorum yardıncı olur musunuz.

maşaallah. çok iyi gidiyonuz. ayda kaç santim uzuyor vede kaç kilo alıyor senin ki?alkisalkisalkis

sağol cnm...bugün 2. ay kontrolümüze gittik ortalama ayda 1600 gr alıyor boyuda 57.5 cm olmus 5 cm uzamıs... devletin yapmadığı rota isimli aşımızıda doktorumuzda yaptırdık

amin cnm hepimizinkini Allah nazarlardan saklasın... ateşi olmadı ama baya huysuzluk yaptı akşama kadar sonra geçti ateş için bana bişe demediler bile belki ateşi çıkabilir dediler sadece okadar...

merhaba güzel annişler ve tatlı bebekleri umarım herkez iyidir biz çok iyiyiz oğluşumla tek derdimiz göğüste durmak istemesi bazen öyle zor oluyorki anlatamam umarım herkesler iyidir kocaman öpüyorum hepinizi :)))

canım ya bilmiyorum ki bildiğim ve gördüğüm kadarıyla bi tıkanıklık yok ama nemlendirme olayını bide ben deneyeyim belki bi işe yarar bakalım sağol canım

Offf moralim çok bozuk kızım oğlumu çok kıskanıyor çöpe at diyor... bugün oğlumu koltuğa yatırdım diğer odadan bişey almak için çıktım birden oğlumun ağlamasıyla geri döndüm kızım altta oğlum onun kucağında ağlıyor.meğer kızım ben çıkar çıkmaz kardeşini kucağına alıp sırt üstü yatmış yatarkende başı kardeşinin yanağına çarpmış oğlum çok kötü oldu bayılacaktı nerdeyse gözleri kapandı tepki vermedi fenalaştı ama şükürler olsun sonra düzeldi nasıl korktuğumu anlatamam...

çok geçmiş olsun canım.:teselli::teselli:
benim kızımda çok kıskanıyor bi keresinde kucağına almış beni görünce ana kucağına fırlattı çocuğu!!!
Allah koruyor bebekleri sanırım.
çok dikkat etmek lazım çok...

benim çocuklarda çok kıskanıyor. bu arada ben 3 çocuk aynı anda büyütmeye çalışıyorum. 6 3 ve bir aylık olmak üzere.pardon babamızıda sayarsak dört çocuk.:ecrin_bebek:

Rabbim bütün sıkıntılarınızı gidersin . genişlik versin
ne tevafuk

benim oğlumun adı da FURKAN. 11 AĞUSTOSTA DOĞDU.
çook uslu ve uykucu bir çocuk seninki de öyle mi

çok teşekkürederim canım senin kızın kaç yaşında benimki üçbuçuk tam tehlikeli yaş.konuşuyorum anlatıyorum ama dinleyen yok.özellikle bikaç ay daha dikkat etmemiz gerekiyor bebişler kendini biraz daha toparlarsa çok zarar veremezler heralde..

benim çocuklarda çok kıskanıyor. bu arada ben 3 çocuk aynı anda büyütmeye çalışıyorum. 6 3 ve bir aylık olmak üzere.pardon babamızıda sayarsak dört çocuk.:ecrin_bebek:

canım allah yardımcın olsun ben iki çocuğu idare edemiyorum birde canı sağolsun kızım beş çocuğa bedel yaramaz erkek çocukları gibi..

bebişlere bi şeyler dinletiyormusunuz. Ben büyük oğluma bebekken kuran-ı kerim dinletmiştim. maşallah ezberi çok kuvvetli. bu oğlumada dinletiyorm. özellikle yasin suresini. Fatih Sultan Mehmede o kadar çok okumuşlarki Yasin le konuşmaya başlaamış diye duymuştum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…