2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ilaç içtim enfeksiyon için ve uzunca bi süre wcye gitmemem lazım ama nafile aksi gibi ilacı içtikten 10 dk sonra bastırdı uyuyamıyorumda hay allahım ya oysa geç içtim belki hemen gelmez diye ama yok yok çıldırıcam uyuyamıyorum da biraz forma bakayım dedim belki dikkatim dağılır en azından saat 3 e kadar dayansam bari içtiğimde boşa gidicek :sinifsinif:

herkes uyuyor galiba mışıl mışıl uyuyun valla ne güzel ben dayanmaya çalışıyorum yeni hedefim saat 4 ama birazdan patlıyıcam bide taktım kafaya çıkmıyor aklımadan offf guclubacismile

canımya sana gecende ozelden msj atcaktım ozelın kapalı sanırım bende oyle kasındım cok zor aynı dediğin gibi ama benım oyle yayılmadı krem losyon adı yazıcaktım sana nasıl ulasabılırımkı burayıda gormezsen adı ovadrıl bebeklerde sınekler ısırdığında falan cıcekte kullanılıyormus bıde bu hamılelık kasıntılarında
ben kendı doktoruma sordum ogun baslamıstı kasıntım sırkelı su pamukla tampon yap dedı fayda etmedı sivilce gıbı oluyor kasınan catlakların ustu sonra gıttı esım 5 ytlye aldı losyonuda kurtuldum kasıntıdan doktor dedı ne surdun anlattım bende ıyı devam et dedı eee sen tavsıye etsende benı uğrastırmasaydınyaaa yaaa

canım ilgilendiğin için çok sağol...şimdi de kaşıntıdan uyuyamadım,soğuk havlu koyuyorum,biraz ii geliyor,dediğin losyonu nette araştırınca buldum ama içinde hamileler için güvenli olduğu kanıtlanmamıştır,plesenta yoluyla bebeğe geçebilir diyor,ben de bunu okuyunca tırstım,şimdilik sabretmeye çalışıyorum,eğer dayanılamayacak boyuta gelirse mecburen alıp kullanıcam.benim tüm bacaklara yayıldı...

kızlar günaydın,

bugün yoğun 1 gün yaşanacak kesin yarın sezeryanım var.nurcancığım da doğurmuş çok sevindim dua edin lütfen bana hem endişeliyim hem heyecanlı hem mutluyum yapmam gereken yığınla iş var bugün bebek kurabiyesi bile yapacağız umarım her şey çok güzel olur haberleşiriz artık.bu 9 ay boyunca yanımda olduğunuz için hepinize çok teşekkür ederim siz olmasanız bu dönem çok zor geçerdi eminim artık bebeişlerimizle nice paylaşımlara hepinizi öpüyorum

Aranıza yeni katıldım. Yazdıklarınızı tek tek okudum diyebilirim. Ben de 40 haftamı 30 ağustosta dolduracağım. Ama bu sıcakta nasıl dayacağız o kadar bilmiyorum gerçekten:KK43:((

kızlar günaydın,

bugün yoğun 1 gün yaşanacak kesin yarın sezeryanım var.nurcancığım da doğurmuş çok sevindim dua edin lütfen bana hem endişeliyim hem heyecanlı hem mutluyum yapmam gereken yığınla iş var bugün bebek kurabiyesi bile yapacağız umarım her şey çok güzel olur haberleşiriz artık.bu 9 ay boyunca yanımda olduğunuz için hepinize çok teşekkür ederim siz olmasanız bu dönem çok zor geçerdi eminim artık bebeişlerimizle nice paylaşımlara hepinizi öpüyorum

Allah yardımcınız olsun canımmm

dualarımız seninle :emir_bebek:

günaydın kızlaarr...opuyorumnanaktan
serdem kolay gelsin canım hayırlısıyla al kucağına..
aymesasya hoşgeldin aramıza...

Hepinize günaydın canlarım!
Öncelikle serdem, en güzel günler senin olsun canım :)) Hayırlısıyla kavuşman dileğiyle yavruna. Doğum yapan diğer anneleri de çok çok öperim. Bol sağlık ve huzur dilerim. Dualarımızı eksik etmeyeceğiz.

aymesasya, aramıza hoşgeldin. Bu son günler gerçekten paylaşarak çok daha huzurlu geçiyor. Pişman olmayacaksın :))

Dün aniden sancı girdi bana, öğleden sonra... apar topar doktoru aradık, karnım çok sertleşmişti ve kasıklarım sızlıyordu. Düzensizdi sancılar ve ayaktayken geçiyor, oturunca batmaya başlıyordu.
Doktor akıntımın rengini kotrol etmemi ve sancılarımın düzenli olup olmadığına bakmamı söyledi. Ayrıca bebek hareketlerini sordu. Maşallah benim ufaklık ne sabah ne öğlen ne gece güçlü güçlü oynuyor içerde. Hıçkırıyor günde en az 3-4 defa.
Neyse sonra eşim dışarı çıkalım açık havada yürü biraz dedi. Gerçekten yürümek iyi geldi ama nedense oturunca sancı gene başladı. eywah dedim, benim doğumda sancılar geldiğinde beni ayağa kaldırmazlarsa inletirim ortalığı :p Var mı benim gibi sancısı ayakta geçen?

Şimdi eşim beni anneme götürecek. Orada internet yok :/ Akşama erken gelirsem görüşürüz canlarım.

Bütün dualarım sizinle!

Öncelikle serdem, en güzel günler senin olsun canım :)) Hayırlısıyla kavuşman dileğiyle yavruna. Doğum yapan diğer anneleri de çok çok öperim. Bol sağlık ve huzur dilerim. Dualarımızı eksik etmeyeceğiz.

aymesasya, aramıza hoşgeldin. Bu son günler gerçekten paylaşarak çok daha huzurlu geçiyor. Pişman olmayacaksın :))

Dün aniden sancı girdi bana, öğleden sonra... apar topar doktoru aradık, karnım çok sertleşmişti ve kasıklarım sızlıyordu. Düzensizdi sancılar ve ayaktayken geçiyor, oturunca batmaya başlıyordu.
Doktor akıntımın rengini kotrol etmemi ve sancılarımın düzenli olup olmadığına bakmamı söyledi. Ayrıca bebek hareketlerini sordu. Maşallah benim ufaklık ne sabah ne öğlen ne gece güçlü güçlü oynuyor içerde. Hıçkırıyor günde en az 3-4 defa.
Neyse sonra eşim dışarı çıkalım açık havada yürü biraz dedi. Gerçekten yürümek iyi geldi ama nedense oturunca sancı gene başladı. eywah dedim, benim doğumda sancılar geldiğinde beni ayağa kaldırmazlarsa inletirim ortalığı :p Var mı benim gibi sancısı ayakta geçen?

Şimdi eşim beni anneme götürecek. Orada internet yok :/ Akşama erken gelirsem görüşürüz canlarım.

Bütün dualarım sizinle!

geçmiş olsun canımmm:ecrin_bebek:

bütün dualarımız agustos anneleriyle beraber

Allah hepimizi hayırlı bir şekilde kurtarsın....

kizlar bebek şekerimizi yaptık dün eşimle,nasil olmus?

beceremezsem diye korkuyordum,benim el kabiliyetim pek yoktur ama neyseki kocam becerikli cikti zemuszemus

kimsecikler yok serdem allah yardımcın olsun dualarım seninle kimbilir nasıl heycanlısındır sağsalim kavuşursun inşallah kızına mis gibi koklarsın.

zeynop geçmiş olsun ama sen 34. haftadasın dimi sanırım erkenci olacak seninki

alyıldız şekerler harika olmuş bayıldım

alyıldız çok güzel olmuş sepetin de şekerlerin de canım...:lepi:
zeynop geçmiş olsun.
aspirinnnn naber sen nasılsın??

ay ay geçmişi daha okumadım ama yukardaki iletilerin birinde nurcan doğurdu yazıyordu ilk normal doğumumuz gerçekleştimi şimdi defne ne durumda acaba...ben geçmişe bakayım nurcancım hayırlı olsun inş bebişde sende iyisinizdir......

selam hanımlar.
serdemm hayılısıyla al kucağına bebeğini. dualarımız seninle.
aymesasya hoşgeldin.
zeynop geçmiş olsun. zaten yarın kontrolün vardı di mi?
alyıldız şekerlerin çok güzel olmuş.

kızlar günaydın,

Canım gerçekten çok duygulandım , yüzüp yüzüp kıyıya ulaşan arkadaşlarımı görmek benim de az zamanımın kalması duygulandırıyor. Beraber başladığımız kese görmeler , kalp atmaları testler ve mutlu son allahın izniyle.

Dualarımız seninle , Allah yardımcın olsun güzel kokulu Masalını sıkıntısız kucağına alman için... Sevgiler - Ebru & Eda

günaydınnnnn anneciklerrr. bu ne sıcak bu ne nemm. Allahım yardım etsinn. herkese iyi pazarlar.olumunekankayizsmile

kızlar günaydın,

canım uyandığımda aklıma geldin. yarın masal geliyor dedim. dualarımız seninleee...

Aranıza yeni katıldım. Yazdıklarınızı tek tek okudum diyebilirim. Ben de 40 haftamı 30 ağustosta dolduracağım. Ama bu sıcakta nasıl dayacağız o kadar bilmiyorum gerçekten:KK43:((
hoşgeldinnnnn

Bütün dualarım sizinle!
geçmiş olsun canımmmm.

selam hanımlar.
serdemm hayılısıyla al kucağına bebeğini. dualarımız seninle.
aymesasya hoşgeldin.
zeynop geçmiş olsun. zaten yarın kontrolün vardı di mi?
alyıldız şekerlerin çok güzel olmuş.

alyıldız çok güzel olmuş sepetin de şekerlerin de canım...:lepi:
zeynop geçmiş olsun.
aspirinnnn naber sen nasılsın??

teşekkürler kızlarrr kaydirigubbakcemile2

iyi pazarlar herkese..
alyildiz şekerlerin çok güzel olmuş elinize sağlık..
serdemm sıkıntısız kolay doğum olsun kavuş masalına inş sağlıkla.. sıra bize gelsin..:) dualarımız sizinle..

sabah nurcanla konuştuk maşallah sesi okadar cıvıl cıvıldı ki..
mert bey 3140 gr ve 50cm olarak doğmuş.. annesinin kollarında keyfi de yerindeymiş çok şükür..:) :nazar: :nazar: :nazar:
şuan evlerine geçtiler sanırım, oturabilirse nurcancımda gelip güzel haberlerini verecek inş...

X