2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bende canım bende hissetmiyorum okudukça endişeleniyorum bişiy yoktur benimki biraz nazlı herhalde ondan diyip kendi moralimi yüksek tutmaya calışıyorum ohaoldumsmile

canım senin bebeğin kaç haftalık , benimle aynı haftada olan arkadaşalrın çoğu hissetmişler okuyunca onlar adına seviniyor , kendi adıma korkuyorum.

nasılsınız? bu arada geçmiş olsun ama o siğiller çok derinlerde değilse yok ediliyor bildiğim kadarıyla hiç fark etmemişmiydin benimde olmuştu ilk evlendiğim sene aldara %5 diye bi kremle 5 günde geçti ama çok derinlerde değildi

evet canim yok ediliyormus ama Allah gostermesin o siiller kansere neden olabiliyormus.bu yuzden bu rahatsizligi geciren insanlara test yapilmasi gerekiyormus kanser hucresi varmi yokmu diye.ve ilerde rahim agzi kanserine yakalanma ihtimali daha yuksekmis.en son temmuz ayinda simir testi yaptrmistim hersey yolundaydi.ilk 1 ay once farkettim.et beni sandim.1 ay icinde buyudu ve cogaldi.daha sonra anladim sigil oldugunu..ben suan hamile oldugum icin krem kullanamiyorum.simdilik benimde derinlerde degil.insallah buyumezler.peki senin esinde de varmiydi.cunku bu sigil eslerden birbirine geciyormus ve beraber tedavi olmak gerekiyormus.

merhaba güzel anneler inşallah hepiniz iyisinizdir geçmiş pek okuyamadım bu arada karnı sertleşen anneler benimde öyle oluyor ama ben korkmuyorum tam tersine bebeğin anne karnında gerildiğini yada yer değiştirdiğini düşünüyorum yani ben burdayım beni unutma diyor doktorumada sordum normal dedi ben mutlu oluyorum sizde boşuna germeyin kendinizide bebeğinizide

arkadaşlar zaten endişeye mahal yok eğer çok hareketli değillerse ki her bebek çok hareketli olmazmış bu haftalarda ilk kez hamile olan annelerin bebeği hissetmesi 20 ile 22 haftalarda olurmuş sertlik meselesine geleyim ben de hareketlerden önce sertlik hissediyordum dokunduğumda onun bebeğim olduğuna emin oldum çok bastırmadan dokununca bazen minicik bir yuvarlaklık bazen de ben sırt diye tahmin ediyorum daha geniş bir sertlik oluyordu ben 4-5 gündür hissediyorum gibi

merhaba ben de 18. haftamdayım ama cok birsey hissedemiyorum,zaten ilk hamilelikte 20.haftadan sonra basliyormus,2 hafta daha sabredelim :)

bende de oluyor , ben hala bebiğimin hareketlerini hissedemiyorum , bazen sertlikte olunca ne yalan söyleyyeim korkuyorum.

sizlerin bebk hareketlerinde hissettiklerini okuyunca korkularum daha da artıyor.

bende daha yeni yeni birseyler hissetmeye basladim ama cok net hareketler degil

herwodd hoşgeldin cnm? aslında haklsın herşeyden şikayet eder olduk değil mi
aynı fikirdeyim seninleyerimseniben

evet canim yok ediliyormus ama Allah gostermesin o siiller kansere neden olabiliyormus.bu yuzden bu rahatsizligi geciren insanlara test yapilmasi gerekiyormus kanser hucresi varmi yokmu diye.ve ilerde rahim agzi kanserine yakalanma ihtimali daha yuksekmis.en son temmuz ayinda simir testi yaptrmistim hersey yolundaydi.ilk 1 ay once farkettim.et beni sandim.1 ay icinde buyudu ve cogaldi.daha sonra anladim sigil oldugunu..ben suan hamile oldugum icin krem kullanamiyorum.simdilik benimde derinlerde degil.insallah buyumezler.peki senin esinde de varmiydi.cunku bu sigil eslerden birbirine geciyormus ve beraber tedavi olmak gerekiyormus.

evet eşimde de vardı 3,5 sene falan oldu ama benim vajinada değildi daha gerideydi 1 tane neydi oda kremle 5 günde geçti eşiminde öyle çabuk geçti ama tabi uzun züre cinsel perhiz falan vardı dikkat ettik atlattık çok şükür peki dr yakamıyor mu? bizim kullandığımız krem kesin çözümdü yani o mikrobun tekrar üremesine engel oluyor çünkü bu siğiller uçuk gibi tekrarlıyabiliyor. internetten okuma sakın kötü şeyler yazıyor moralin bozulmasın

sağol beyazcım hem kendimizi hemde onları yıpratıyoruz boşuna allahım hayırlısıyla bir ağustos gelseydi gerçi bana temmuzda doğuracakmışım gibi geliyor ama bilmiyorum neyse güzel anneler ben gezmeye gidiyorum hepinizi kocaman öptüm :)

merhaba kızlar nasılsınız
geçmişi bi okuyım dedimde maasallah yıne dokturmussunuz
dünden beri bebeğimin hareketleri dısarıdanda belli oluyor öyle mutluyumkı insallah en kısa zamanda yasamayan arkadaslarımda bu guzel minik seyın tadını cıkarır cok hosss yaaaa

dünden beri bebeğimin hareketleri dısarıdanda belli oluyor öyle mutluyumkı insallah en kısa zamanda yasamayan arkadaslarımda bu guzel minik seyın tadını cıkarır cok hosss yaaaa

Canım ne güzel ben daha normal hareketlerini bile hissetmiyorum ikinci hamilelikte daha çabuk hissedilir derler ama 18 haftadayım tık yok ilk gebeliğimde de 22 de hissetmiştim
doktorum sorun yok rahmin yeri ve bedeninle ilgili diyor :ecrin_bebek:
ama bebeğinin hareketlerini hissetmek birde dışardan gözlemlemek herhalde dünyadaki en haz alınan şey:lepi:

evet hareketlerini görmek için süt ve tatlı gofret yiyorum özellikle yatıyorum allahım inanılmaz bişey tarıf edemıyorum

sağol beyazcım hem kendimizi hemde onları yıpratıyoruz boşuna allahım hayırlısıyla bir ağustos gelseydi gerçi bana temmuzda doğuracakmışım gibi geliyor ama bilmiyorum neyse güzel anneler ben gezmeye gidiyorum hepinizi kocaman öptüm :)
iyi gezmeler cnm
ne güzel cnm ya,insan daha da bir yakınlaşır hareketlerini hissedince
kızlar göbek deliği acıyan var mı benim gibi*

yok cnm hiç acımıyor benim neden ağrıyıor ki acaba? dr.una sor gidince mutlaka ama göbişler büyüyor ya ondandır bence

kızlar göbek deliği acıyan var mı benim gibi*

Göbek deliğim esnediğim yada gerildiğim zaman ağrıyor ama bu sıralar gece sağa sola dönerken göbeğime sancı saplanıyor sizdede böyle birşey varmı yoksa sezeryan dikişlerinden olabilirmi? hani geriliyorya o nedenle....olumunekankayizsmile

zeynep kalktı kızlar ban ufaktan kaçayım
azcık kzıımla oynayalım sonra da hazırlanır çıkarız babamızı karşılamaya
hava çok güzel valla
hiç evde oturasım yok
hoşçakalın

Kızlar canım sıkılıyor bildiğiniz okuduğunuz hamilelik siteleri doğum hikayeleri vs var mı yada bebek eşyaları sitesi bakıyım

X