2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Canım dün akşam oldu bende gaz problemi. bir saat eşime sırtımı sıvazlattım anca geçti.Çok kötü ouyor çok sıkıntı veriyor. Bende 21. haftadayım galiba bu aralıklardada bu problemlerimiz çıkacak.. Bir de ben kızlar acıkına hemen yemeyince kusacakmış gibi oluyorum size de oluyor mu çok merak ediyorum...

insallah canim...birde arkadaslar zaman zaman karnimda sertlesme hissediyorum.sizdede oluyormu?

sertleşiyormu bilmiyorum ama göbek değilim acıyor özellikle esnerken böyle olan var mI?

bende de oluyor , ben hala bebiğimin hareketlerini hissedemiyorum , bazen sertlikte olunca ne yalan söyleyyeim korkuyorum.

sizlerin bebk hareketlerinde hissettiklerini okuyunca korkularum daha da artıyor.

bende canım bende hissetmiyorum okudukça endişeleniyorum bişiy yoktur benimki biraz nazlı herhalde ondan diyip kendi moralimi yüksek tutmaya calışıyorum ohaoldumsmile

Canım dün akşam oldu bende gaz problemi. bir saat eşime sırtımı sıvazlattım anca geçti.Çok kötü ouyor çok sıkıntı veriyor. Bende 21. haftadayım galiba bu aralıklardada bu problemlerimiz çıkacak.. Bir de ben kızlar acıkına hemen yemeyince kusacakmış gibi oluyorum size de oluyor mu çok merak ediyorum...

evet benim de karnım acıkınca hemen o dakkada bişey yemem gerekiyor yoksa bir bulantı öğürme başlıyor ki sormayın üstelik ne zaman acıkacağım belli olmuyor aniden kriz gibi geliyor o nedenle çalışırken dolaba mutlaka bir elma portakal filan atıyordum şimdi evdeyim sorun yok ama mutlaka sabahtan yemeğimi yapıyorum ne olur ne olmaz diye

evet eşimde de vardı 3,5 sene falan oldu ama benim vajinada değildi daha gerideydi 1 tane neydi oda kremle 5 günde geçti eşiminde öyle çabuk geçti ama tabi uzun züre cinsel perhiz falan vardı dikkat ettik atlattık çok şükür peki dr yakamıyor mu? bizim kullandığımız krem kesin çözümdü yani o mikrobun tekrar üremesine engel oluyor çünkü bu siğiller uçuk gibi tekrarlıyabiliyor. internetten okuma sakın kötü şeyler yazıyor moralin bozulmasın

evet internette cok kotu seyler yaziyor.okudukca moralim daha da bozuldu.birde canim bir kere bu virusu kapanlar normal dogum yapamazlar diye duydum.hamilelik doneminde de bu virus icin takip gerekiyormus.gerci senin aradan 3.5 yil gecmis.ama dr ozaman sana oyle birsey soylemismiydi.

bızde geldıkkk yemegımızı yedık soframız oldugu gıbı duruyo ve hava kapandı yagmur yagcak galıba... hıc sevmıyorum boyle havaları....

Canım aynen bende 12:00'de yemek yapmaya başlıyorum... Yemeksiz kalmayayım diye... Bir de benim daha önce bulantı ve kusmalarım sürekli olduğu için korkuyorum yine olacak diye.. ınşallah 5 ay bitince normale döneriz..

evet benim de karnım acıkınca hemen o dakkada bişey yemem gerekiyor yoksa bir bulantı öğürme başlıyor ki sormayın üstelik ne zaman acıkacağım belli olmuyor aniden kriz gibi geliyor o nedenle çalışırken dolaba mutlaka bir elma portakal filan atıyordum şimdi evdeyim sorun yok ama mutlaka sabahtan yemeğimi yapıyorum ne olur ne olmaz diye

Canım aynen bende 12:00'de yemek yapmaya başlıyorum... Yemeksiz kalmayayım diye... Bir de benim daha önce bulantı ve kusmalarım sürekli olduğu için korkuyorum yine olacak diye.. İnşallah 5 ay bitince normale döneriz

evet internette cok kotu seyler yaziyor.okudukca moralim daha da bozuldu.birde canim bir kere bu virusu kapanlar normal dogum yapamazlar diye duydum.hamilelik doneminde de bu virus icin takip gerekiyormus.gerci senin aradan 3.5 yil gecmis.ama dr ozaman sana oyle birsey soylemismiydi.

yo bana öyle bir şey söylemedi dr zaten onun üstüne çok defa muayene oldum öyle bir şey olsa çıkardı ama dedim ya kullandığım krem kesin çözümdü yani hem siğili yok ediyor hemde mükrobu. sen bence drunla güzelce konuş yani siğillerin çok kötü olduğu durumlarda yani rahime yakın olduğu durumlarda normal doğum yapılmıyor seninki nasıl bilmiyorum ama ben netten resimlerine baktığımda benimkinin 10 katı büyüklüğünde olanlar için kötü şeyler yazıyordu.

karnımda sorun yok ama göbek deliğim acıyor rahim yukarı çıktığı için olabilir azcık araştırdım bi sorun yok gibi 5. ay için normal olduğu yazıyor gerçi öyle dayanılmıyıcak bi ağrıda değil. ahh bi bebeğim düzenli hareket etse takmıyıcam göbek karın :))

karnımda sorun yok ama göbek deliğim acıyor rahim yukarı çıktığı için olabilir azcık araştırdım bi sorun yok gibi 5. ay için normal olduğu yazıyor gerçi öyle dayanılmıyıcak bi ağrıda değil. ahh bi bebeğim düzenli hareket etse takmıyıcam göbek karın :))

canım merak etme 17. haftadayken benimde karın deliğim acımıştı ama şimdi geçti..Endişe edecek bir durum yok yani... Her hafta yeni şeylerler karşılaşacağız çünkü..

Bebekler nerede hareket eder ya benım mıdemde bıŞıyler kaynıyo gıbı cıkolata fılan yıyınce de orası bı tuhaf oluyo yanı tam gÖĞÜs altı karnımın ÜstÜ gıbı

Bebekler nerede hareket eder ya benİm mİdemde bİŞİyler kaynıyo gİbİ cİkolata fİlan yİyİnce de orası bİ tuhaf oluyo yanİ tam gÖĞÜs altı karnımın ÜstÜ gİbİ

Detaylu ultrasona girdiğimde benede sordum doktoruma... Ellerini ve ayaklarını yukarıya kaldırdığında oluyormuş... Mide yanmasıda yapıyor galiba o yüzden..

.::.Kızlar merhabalar, nasılsınız bakim siz ve bebişleriniz,dünden beri anca açabildim.Umarım herşey yolundadır.::.

i704948_12.jpg

hihoyyythihoyyythihoyyyt

X