2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ya ben yalvarıyorum tosunuma 40 haftayı bekle hatta mümkünse 41 de olabilir diye telkinlerde bulunuyorum manda yoğurdu yiyorum ki geç olsun yani beklesin 40. haftayı gerçi erkek bebekler kızlar kadar acele olmazmış ama benimkinin gayretine bakılırsa beklemeyecek

anladım canım çok üzüldüm okuduklarıma... çok geçmiş olsun... Allah bir daha yaşatmasın...

şeymacım ben de görebildim cicilerini Zeynebin mükemmeller... Allah giydirmeyi nasip etsin :))

Bende gördüm şeymacım evet herkesin dediği gibi çok güzelmiş..güle güle kullansın kızın :))
kızlar ben şimdilik çıkıyorum.sosyete pazarı var bugün.kaç aydır hiç gitmiyodum..bakayım bişeyler bulabilcekmiyim..öğleden sonra görüşmek üzere..

Allah kimseye yaşatmasın ama çok geride kaldı onlar biz masalımla çok iyiyizzzz hem erken kavuşucaz tarihi de ayarlayabilirim tabii kızıım uslu durursa

şeymacım ben de görebildim cicilerini Zeynebin mükemmeller... Allah giydirmeyi nasip etsin :))

teşekkurler özlem teyzesiiii daha guzellerı sizin olsun ıns....

tesekkurler tatlısım... sosyete pazarındada vardır gzuel seyler ya... ıyı alısverısler sızee:)

Allah kimseye yaşatmasın ama çok geride kaldı onlar biz masalımla çok iyiyizzzz hem erken kavuşucaz tarihi de ayarlayabilirim tabii kızıım uslu durursa

Canım cok uzuldum Rabbım beterınden korusun bıdaha yasatmasın ıns... sag saglım alırsın bebgını kucagına ıns...

Kızlar biz kızımla yemeğe gidiyoruz çok öptük hadi görüşürüz

ben bebek eşyası görünce dayanamıyorum ağlamaya başlıyorum çok güzeller bunlar Allah sağlıkla giydirsin inşallah

Kızlar biiiiz geldik herkes burada herkese merhabalar nasılsınız hepinizi öpüyoruz oğlumla...Şeniz
Hoşbulduukk canımm :))
benim bebeğim neden hala böyle değil yaa mafoldumben mafoldumben mafoldumben ben dürtmedikçe hala kıpırdamıyor.. durup dururken hiç hissetmiyorum onu.. bu beni çok korkutuyor çoookk... sertleşmedi hareketleri haftalardır....
[/QUOTE]
Kafana takma canım aynen benimde öyle canım müzik açıyorum evde biraz yüksek o zaman bi kaç kere yapıo hele babası gel bak bakalım kıpırdıyor dediğimde adam elini koymasıyla pat kesilio yarım saat tuttum elini yok elini çekti başladı pıtlamaya şeytan anasınn oğlu olacak galiba bide eşime sinirlenip söylendimde pıtlamaya başlıo CADIARZU çok düzensiz,sonunda kalp atışını dinleme cihazı alıp rahatlıcam o zaman her zaman orada olduğunu bilirim sempatiksalakcinni

Çok geçmiş olsun canım gerekirse sadece wc ye kalk,bebiş üzmüş biraz seni ama inşallah doğumunda sevindirecek...

Kıalar ben de kaçıyorum kuaföre bir gideyim bakım kaşlar maşlar aldı başını gidiyor.
Akşama gesmekten gelince girerim.kocişte yok bugün geç gelicek.
ızmire gitti.akşam burada olun heee kimseler olmuyor yaaa az biras girin bariiii.....

MERHABA AĞUSTOS ANNELERıM NASILMIŞ BAKALIM? BNM GÜZEL ARKADAŞLARIM NERELERDEEEE...ARANIZA YENı ANNELER KATILMIŞ..aLLAH BEBEKLERıNıZı SAĞLIKLA KUCAĞINIZA ALMAYI NASıP ETSıN GÜZELLERıM...:ecrin_bebek:

benım sıvım kahveymıs,ama doktorda genetıkcı de sorun olmaz dedı. hayırlı sonuclar cıkar ınsallah ve bugunlerı atlatırızz :Saruboceq:
Bir sorun olmaz dedilerse merak etme canım inşallah sonucunda tertemiz gelecek...
kaydirigubbakcemile3 çok doğru valla kaydirigubbakcemile3
ayy çisemm biz ağustos anneleriyiz diyince içim bir tuhaf olduuuu. öeyleyiiz dimiiii :))))))))
Ayy evet yaa ANNE anne mi olacağız şimdi evde koşup "anne anneciğim" diye bağıracaklar mı şimdi bizlere hemen gelsin o günler...boshayallersmile
Zaman çok çabuk geçiyor doğum fikri aklıma geldikçe korkuyorum ama bir sorun olmazsa normal doğuma karar verdim çatır çatır doğurucam diyorum eyvahedigeldismile korkuyorum ama kendimi o anın (ne kadar acısada) zevkinden mahrum bırakmakta istemiyorum.Sonuçta çok acıyor diye ölen yok heralde...bilmiyorumkismile
Çok geçmiş olsun canım yeter ki bebiş sağlıla gelsin...
MERHABA AĞUSTOS ANNELERİM NASILMIŞ BAKALIM? BNM GÜZEL ARKADAŞLARIM NERELERDEEEE...ARANIZA YENİ ANNELER KATILMIŞ..aLLAH BEBEKLERİNİZİ SAĞLIKLA KUCAĞINIZA ALMAYI NASİP ETSİN GÜZELLERİM...:ecrin_bebek:

Amin canım cümlemize...

Selam kızlar nasılsınız ? Bende bebişime bi kaç kıyafet daha aldım. eklerim birazdan resimlerini çekipppp. opuyorumnanaktan

haklısın walla arkadaşım üstelik bu işin doğal olanı bu en kötü epidural anestezi ben de normal düşünüyorum ama bakalım daha erken dedi doktor benim myomuma bağlı durumum

selam kzılar naca fırsat oldu valla yazmaya sabahtan beri açık güya topik
nasılsınız?
bende evi süpürdüm paspas çektim o kadar anaca zeyneple işte
başkada bişi yapmıycam yemekten başka
zeynebi yıkadım bu arada uzun zamandır ilk defa yalnız
ben kovalya toz alırken sokmuş ellerini oynayacakmış kıyamet koptu resmen tolzu ve soğuk su yaa
bi deneyeyim dedim bende doldurdum küveti oyuncak attım içine gel zeynep dedim oturttum yanına ıslattı üstünü başını oynadı biraz soydum sonra şıp şıp yap kızım diyorum ellerini ayaklarını vuruyo çok hoşuna gitti maşallah dedim valal hep içimden
oynadı biraz suyla yıkadım bende güzelce
bi de yüzüne su gelince istemedi kalkmak istedi hemen neyse bunu da atlatırıız inş
giydirdim uykusu var uyumuyo küvetle oynayacakmış daha kalktım onları topladım
trt4 de gece bahçesi başlamış onu izledik gene uyumuyo ya
offff
el çırpıyo hep oynayacakmış
bıraktım bende az daha oynasın
emeklemeye çalışıyo yerde şimdi
bi de bağırıyo ayyyyyyyyyyyy ayyyyyyyyy gıdıgıdı ayyyyyy diye sıpa ya
hava çok güzel kocişi karşılamaya gideriz belki bugün yemekelr pişerse tabi fasulye ısalttım sabah akşamdan ıslatmayınca zor pişer
bakalım artık

canım kolay gelsin o güzel kızını öp benim için benimde masalım işallah senin zeynebin gibi kıpır kıpır sağlıklı olur ben de onu yıkar onla oynarım çok özeniyorum valla sana. Çok yorma kendini düdüklüye koyduysan pişer yoksa zor tatlım ben 4 saatte pişmediğini gördüm kriz geçirip dökmüştüm sonra düdüklüye alıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…