2009 Şubat Anneleri

canım merhaba. yaa arkadaşımın sorduğu cetveli bende istiyorum ama uğraştım bi türlü beceremedim rica etsem yardımcı olurmusun sat 2 mayıs.şimdiden tşk ederima.s.a.s.

kızlar gününzaydın olsun inşallah.a.s. a.s. ne var ne yok.hamile elbisesi ne zaman giycezzzzzzzzzzzzz:uhm: :roflol::roflol:

günaydın arkadaşlar bende geldim :)) ben bol giyisiler giymeye başladım karnım hafiften belli olmaya başladı herkes aaa karnın çıkmış artık diyo hamile olduğum anlaşılıyo artık :))

gunaydın arkadaslar uzun zamandır yoktum tahlıller felan ıkılı testımıde yaptırdım coksukur rabbıme hıcırsey cıkmadı dıger tahlıllerımıde dun oldum hersey yolunda umarım hepımızın yolunda gıder Allah hayırlısıyla saglıklı bır sekılde kucagımıza almayı nasıp etsın

kızlar dün doktora gittik kollar bacaklar çıkmış bi hareketliydi görseniz maşallah kıpır kıprdı

günaydın arkadaşlar bende geldim :)) ben bol giyisiler giymeye başladım karnım hafiften belli olmaya başladı herkes aaa karnın çıkmış artık diyo hamile olduğum anlaşılıyo artık :))

gunaydın canm benm hıç karnım belırmedı hamıle oldugum hıc bellı degıl hıç kıloda almadı hamıle elbısesı uzun bır sure gıymeyecekmısım gıbı gelıyo
aslında bn sabırsızımm bıran önce karnım cıksın ıstıyorum bebısımın hareketlerını hıssetmek ıstıyorumm

ceydacım kaçıncı haftanda yaptırdın testini ne kadar ücret alıyolar nerde yaptırdın

üzülme canım kimi insanın iç karnı geniş oluyomuş o yüzden karnı geç belli oluyomuş değişiyor yani kafana takma ben 3 kilo falan vermiştim şimdi almaya başladım heralde bide normaldede ben su içsem göbeğim çıkardı ondan olsa gerek erken çıktı 2 gündür falan belli olmaya başladı zeten önceden dümdüzdü:1rolleyes: seninde bi kaçgüne kadar belli olmaya başlar:dance:

arkadaşlar dün konturole gitmişdim ben doktor bebegin büyük ihtimalle kız oldugunu söyledio kadar duygulandım ki onu görünce anlatamam allah herkeze kısmet etsin bu mutlulugu.

canım ben dün gitdim ikili test için 12+4 günlük dü 14 e kadar yapılıyormuş.

kızlar bu sıralar belirgin olmaya başlayan karnımız rahmin büyümesinden diil, gebelikten dolayı barsakların genişlemesinden kaynaklanıyomuş. o yüzden herkesin çıkmıyomuş

kızlar bu sıralar belirgin olmaya başlayan karnımız rahmin büyümesinden diil, gebelikten dolayı barsakların genişlemesinden kaynaklanıyomuş. o yüzden herkesin çıkmıyomuş

doğrudur canım diyorum ya ben su içsem karnım çıkıyodu diye ondanmış demek sabahları daha az oluyo akşama doğru iyice şişiyo zatena.s

canım ben dün gitdim ikili test için 12+4 günlük dü 14 e kadar yapılıyormuş.

yarın benimde öle olcak ozaman problem yok saolun kızlar ya ilki kaybedince 2. de insan isrter istemez herşeye tereddüt eder oluyo allahım sağlıcakla kucaklarımıza alırızda biter tüm endişeler ama işte ozman hayatla ilgili endişeler başlıcak ne kadar büyük bir sorumluluk allahım

maşallah benimkide hemen belli olur inşallah hangi hastaneye ve doktor gidiyosun emel?

canim ben 29 mayis tip merkezine gidiyorum hülya kula doktorun adi.oldukcada memnunum sen nereye gidiyorsun buranin sigorta ile anlaşmasida var.fark veriyorum sadece.

12+4 haftalık ayrıntılı utrasyona girdim ve doktor buyuk ihtimalle %90 kız dedi zaten bende öyle hissetiyordum

ay emel_76 beni çok heyecanlandırdın yarın bende gidince cinsiyetini sölermi acaba ya ben ilk başlarda erkek hissediyodum şimdide kız valla karma karışık bide benim kan seyirmelerim çok oluyo sanki hareket gibi çok seviniyorum o zaman

emelcim ben güvene gidiyorum ama çok masraflı olmaya başladı orası bize muayene ücretli zaten bi de her testte para ödüyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…