2009 Şubat Anneleri

lebis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2008
473
1
38
:dance:sizlerde benim gibi 2009 şubat ayı anne adaylarıysanız gelin burada herşeyimizi paylaşalım. kim nezaman kontrole gitti, bebeğinin gelişimi nasıl , aşermeye başladımı , kalp atışları vs.vs. herşeyi paylaşalım. bekliyorum bayanlar:1rolleyes:

Canım öncelikle hayırlı olsun, Allah hayırlısıyla kucağına almayı da nasip etsin.
Bende şubat annesi olacam sırnaşık şey
Ben ilk kes 10 Haziran'da gittim doktora, fakat henüz çok erkendi birşey gözükmedi. Perşembe günü ikinci kez gittiğimde kese gözüktü çok şükür. Haftaya da kalp atışlarına bakmaya gideceğiz. İnşallah birşey olmaz.
Senin ilk çocuğun mu? Çok heyecanlıyım, henüz inanamadım tam olarak. Bulantılarım, aşermelerim yok henüz ama tansiyonum düşüyor bazen.
Doğum tarihini hesapladın mı? Benimki 10 şubat internetteki hesaplayıcılara göre.

bende işallah şubat annesi olacagım bende yarın ilk kontrolüme gidecegim 5+1 hamileyim:1hug:

ay çok sevindim kızlar . burdan sürekli takipler yaparız bebeklerimizle ilgili. benim ilk çocuğum olacak. ben de hesapladım doktorunda dediği gibi 1-10 şubat arası olacak Allahın izniyle. senin ne güzel bulantın yokmuş benim cok feci başladı ya. herşeye midem bulanıyor ne yapıcam bilmiyorum. CANORKİDE sende bizm gibi kontrole gittiğinde herhalde sadece keseyi göreceksin sanırım. ben öyle yaptım. iki hafta sonra bebişimin kalbi atmaya başlayacakmış

slm ayy bende şubat annesi olucam nasip olursa.benmde 9 şubat.heniz doktora gitmedim.az daha büyüsün diye bekliyorum.ben normal dogum istiyotum.ama nasıl belli olacak sezeryan olup olmica.inşallah hepimizin allah gönlüne göre verir

Demircool canım ilk önce hayırlı olsun sağlıkla büyüsün bebeğin inş. Doğumunu nasıl yapmak istiyorsun. Normal mi Sezeryan mı? Bu biraz da sana bağlı. Yani eğer şartların uygunsa genelde normal doğumu tercih ediyor doktorlar. Eğer bir sorunla karşılaşırsan sezeryana başvuruyorlar. Ama şimdi coğu anne adayı sezeryan istiyor illede bende sezeryan olucam dersen herhalde doktorun buna karşı gelmez. Bu arada canım kaç haftalık oldu bebeğin biliyormusun. bence bir an evvel bir doktor belirlesen ve kontrole gitsen iyi olur. nacizane fikrim tatlım

saol canım.bnm son adet tarihim 4 mayıs.işte 5-6 hafta mı oluyo ne oluyo artık.ben doktora gidicem de hemşire komsum var.o dedi bana az daha bekle diye.bakalım eşimle konuscaz bidaha bu konuyu.senn de varmı bbek canım.ben normal dogum istiyorum.sezeryandan korkuyorum canım.inşallah normal olur.CADIARZU

aa güzelim benimde son adet tarihimin ilk günü 6 mayıs. iki gün fark var aramızda. bende tam olarak bugün 6 haftalığım. seninkisini de hesapladım sende eğer yanlışlık yoksa 6 + 2 günlüksün canım. bende sezeryandan çok korkuyorum. normal doğum yapıcam bir aksilik olmazsa. bakarsın aynı gün doğum yaparız bide:roflol:

ne güsel olur canım yaa.kız mı istiyosun erkekmi?farketmez deme inanmam.içinde muhakkak bi istek oluyoo.ama cok mutluyummmmmmm.hee bi de gebelikte kacıncı aylarda aşı oluyoo?bilen varmı acaba

canım ben herzman kıs bebek istemişimdir ama nedense komşularım akrabalarım ben bile hep erkek hissediyoruz. dün pazara cıktığımda bile elim hep mavi tulumlara gitti nedense. canım bizim için aşılar daha çok erken. ilk önce tetonoz aşısı olacağız ama ona da henüz var sanırım daha. bak sana bi link vericem ona gir orda genel bi takip yapılıyo ordan bakarsın canım neyin ne zamam yapılacağı.
http://www.doktornevra.com/otomatik_hesaplayicilar/gebelik_takvimi.asp

saol canımbaya iyi oldu baktıgım:)yasın kac canım?bnm 21.ocaktan beri bebek istiyoruz.2 yıl 9 ay dır evliyim,sen??

ben 23 yaşındayım canım. bende 1 yıldır evliyim. ve son bikaç aydır istiyorduk. nasip bugüneymiş.

canım yaa benm hala ara sıra kasıklarım agrıyoooseninde agrıyomu?galiba bebek büyüyoya ondan oluyo ama ben genede korkuyorum.

Merhaba Allah Hepimizin Bebeklerini Korusun Saglikla Kucagimiza Almayi Nasip Etsin Bende En Son 6 Mayista Edet Olmuşdum Sanirim6 Haftamdayim Ayin 11 Haziranda Doktoro Gitdim Keseyi Gördük 25 Haziran Da Da Gidecegim Kalp Atişlarini Dinlemek Için Benim Ilk Hamileligim 7 Haftalik Ken Düşdü O Yüzden çok Korkuyorum Bundanda.herşeyin Hayirlisi Olsun.

kızlar bebekleriniz hayırlı olsun.allah sağlıkla kucağınıza almanızı nasip etsin.sizleri okuyunca geçen yılki halimiz geldi aklıma.bu zamanar gibi hamileydik ve çok şükür biz şubatta bebeklerimize kavuştuk. hamileliğimiz boyunca burda çok şey paylaştık,yavrularımızın gelişimi, takipleri, cinsiyetleri, isimeri, sonra doğum hikayelerimizi... o heyecanı beraberce yaşadık. şimdide onları büyütme paylaşımlarımız devam ediyor.artık biz eski şubat anneleri olduk:1rolleyes: yeni şubat anneleri aramıza hoş geldiniz.a.s.

ayyy ne güzel ya. tecrübelisiniz bizden e artık takıldığımız sorularda yardımcı olursunuz bize deilmia.sbu arada canım benimde kasıklarım ağrıyor arasıra ama galiba kese büyüdüğü için ağrıyor. korkmamıza gerek yok bence. allah hepimize hayırlı ve sağlıklı evlatlar versin inş

geldim ben gene.ya zaman ne cabuk geciyo dimi?inşallah seneye bizde yazarız bebegimize kavustuk diye.emelcim canım sende rahat ol.allah bebegini bagışlasın sana.üzme kendini dua et bol bol

hoşgeldin demircool. ee zaman bu akıp duruyor. bi bakıcaz kucağımıza almışız bi bakıcaz tutmuş elinden okula götürüyoruz. öyle hızlı geçicekki zaman . o yüzden kıslar her anın kıymetini bilelim ve doya doya yaşayalım. eşine naz yapmak isteyen yapsın, şımarmak isteyen şımarsın . 8 kez doğurmucaz ya demi ama:roflol:

Selam kızlar ben de 5 hafta 1 günlük hamileyim. İnternetteki hesaplayıcılara göre bebişim 16 şubatta doğacak yani tam bir memur çocuğu olacak:) Bugün dr a gittim ve keseyi gördüm bebişim ordaydı çok heyecanlandım. Sizce kalp atışlarını ne zaman duyabilirim? Ayrıca biraz kafam karıştı yaa dr hamilelikten önce kullandığım folbiola devam etmemi istedi ancak bunun yanı sıra vitamin olarak elavit verdi. Elavitin prosektürünü okudum ve onun içinde de folbiolda bulunan folikasit var. Acaba folik asit alımı dozu aşılmış olmaz mı her iki ilacı alırsam. Hiç böyle kullanan var mı aranızda???

Oncelikle Hepinizi Tebrik Ediyorum, Hepimize Hayirli Dogumlar Diliyorum.

Bende Subat Annesiyim. 2 Yil Bir Bekleyisten Sonra Hamile Oldugumu Ogrendim Ve Cok Mutluyum. Oyle Umitimi Kaybetmistimki, Sol Tupum Tikali Oldugu Icin Doktor Laparoskopi Ameliyati Onermisti Ama Ben Sicak Bakmiyordum Ve Tup Bebek Yapmaya Karar Vermistik. Gecen Persembe Tup Bebek Merkzeinde Randevum Vardi Ve O Gun Test Yaptim Cunku 2 Gun Reglimde Gecikme Vardi Ve Sok Oldum Sonucu Gorunce, Hic Beklemiyordum Oyle Bir Haberi. Allahima Cok Sukur.

7 Temmuzda Doktorda Randevum Var. Interneten Hesapladigima Gore 17 Subata Allah Kismet Ederse Bebegim Dogucak.

Gorusmek Uzere. Bebislerinize Ve Kendinizeiyi Bakin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…