2009 Şubat Anneleri

slm kızlar,
Bende emzırmeye basladıgımdan berı carpıntı oluyo sızdede varmı sankı heyecanlanıyorum ıcımde ınceden sızı oluyo sureklı carpıntı oluyo sızlerdede olan varmı böyle...
Ya strese gırıyorum dıyorum ondan oluyo ama bılmıyorum sanmıyorum stresden degıl sanırım.

ya niye başka bi yerden devam etmek zorundayız yazışmaya ben anlamadım. burada yazacak kağıtmı bitti??? nereyi takip edicez? herkes nerde??????? aaaaaaaaaaaaaaa

evet neden ayrı topık actınız neden ordan devam etmek zorundayız anlamadım bende...

hiçbişe zorunlu değiliz kızlar isteyen istediği yerden paylaşımına devam edebilir niye kızdınız bukadar

kızan yok hayatım neden ordan devam etmemız gerekıyo neden oraya yönlendırdınız anlayamadıgım ıcın sordum.

hani artık herkes doğumunu yaptı 2009 şubat anneleri olduk artık oyüzden diye düşünüp açılmış biz deoraya yazdık

kızlar buğün transferimin 8. günü .kırmızı ve az kanamam var.doktoru aradım implantasyon (yerleşme )kanaması olabilir dedi.sizde de olmuş muydu ?üzülmek de istemiyorum ama korkuyorum

kızlar buğün transferimin 8. günü .kırmızı ve az kanamam var.doktoru aradım implantasyon (yerleşme )kanaması olabilir dedi.sizde de olmuş muydu ?üzülmek de istemiyorum ama korkuyorum

Slm arkadaslar benım oglumda 26 gun oldu dogum tarıhını ayarladım ama profılle eklemeyı beceremıyorum .nasıl yapıcam bana yardım lutfen.

kızlar kanamam devam ediyor ve adet kanaması gibi.sanırım olmadı 1i tüp bebek denememiz...doktoru aradım coraspini bırak o kanı sulandırır dedi.test yap bana faksla dedi.içimden gelmiyor hiç bir şey...öyle şaşkın şakın bakıyoruz etrafa eşimle...

kızlar kanamam devam ediyor ve adet kanaması gibi.sanırım olmadı 1i tüp bebek denememiz...doktoru aradım coraspini bırak o kanı sulandırır dedi.test yap bana faksla dedi.içimden gelmiyor hiç bir şey...öyle şaşkın şakın bakıyoruz etrafa eşimle...

canım sakin ol ve doktorun dediklerini yap.
üzülme sakın hiçbirşeyde olmayabilir
inşallah herşey yolundadır
dualarım seninle

benim sonucum geldi.negatif...dayanma gücüm var mı ki?...arkadaşa yemeğe davetliyiz.orada patlamasam bari...

benim sonucum geldi.negatif...dayanma gücüm var mı ki?...arkadaşa yemeğe davetliyiz.orada patlamasam bari...

Monacımm yaa görememişim mesajını merak ediyodum seni kıyamam yaa...hayırlısı arkadaşım sen elinden geleni yaptın donmuşlarla da olabilir belkim sizin bebişiniz donmuşların içinde kalmıştır inşallah allah hayırlısıyla kavuştursunn :teselli:

a.sslm arkadaşlar ben yeni katıldım adımn özlem kullanıcı adım ali olarak geçiyo anca bunu kabul etti aldırış etmeyim

X