2009 Şubat Anneleri

kızlar bugün çok konuştum farkındayım dai bir sorum daha var, bebeğinizin sağda mı yoksa solda mı olduğunu nereden biliyorsunuz? ultrason fotoğrafındansa benimki orta yerde durup duruyor, ne sağı var, ne solu. Doktor mu söylüyor size ?

arkadaşlar hepinize hayırlı kandiller. Dualarınız kabul olsun, sağlıklı ve hayırlı evlatlar dünyaya getiresiniz!!!
Ben cuma günü ikili teste girecem, bizim için de dua edin....

slm kızlar hepinize hayırlı kandiller..
uzun süredir girememiştim,ay sormayın bi halsizlik bi miskinlik toplayamıyorum kendimi
bide artık öyle sıkıldımki evde oturmaktan kocişte yok yanımda ben kayınvaldemde kalıyorum iş yapmıyım diye..şu son 2-3 gündür yataktan çıkmak istemyorum halbuki ne güzel uyku hali falan bitti diye seviniyordum tekrar başladı.sıcaklardanmı bendenmi kaynaklanıyor sizde öylemisiniz??

canım sen kendin elleyince hissetmiyormusun ne tarafta olduğunu?göbeğinden 5-6 parmak aşağılarına kasığının üst taraflarına doğru dikkat et bi taraf daha belirgindir
benim sağ taraftaydı,doktorda ultrasonla bakarken cihazı sağa koyduğunda görülüyordu,ama bu hafta daha ortaya doğru yayılmaya başladı sert şişlik,sanırım büyüyo bebiş

aynen bende senin gibiyim işten eve zor geliyorum işim evime yürüme mesafesinde önceden 10 dakikada geldiğim yol şimdi 20 dakikayı buluyor erkenden uykum geliyor hatta sızıyorum koltuktabenneyaptımki sıcakta çalışmak başka ayrı bir zorluk kış gelsin istiyoruuum ben :1closedeyes:soğuk havaları iple çekiyorum:bbo:

nasıl hissediyosunuz bebişleri ben hisssedemiyorum göbeğime dokununca ben biraz göbekli olduğum için olabilirmi acaba:çok üzgünüm: sadece hafif bir setleşme var bebiş değilde benim göğüsler büyüyor sürekli kafamçokkarıştı

canım zaten göbekte hissedilmio daha çook aşağıda bebişlerimiz.kalça kemiğinden içeri doğru hizala elini(özellikle ayakta dururken) oralarda biyerde olması lazım:) tabi hepimizin farklıdır yeri,belirginliği

ben bilem hissediyorum dokununca bebimii :)) eşimede diyorum sende dokun bak şurda diye o da önce elliyo sonra elini hemen çekip bana kızıyo bebeğin bi tarafını acıtıcaksın diye:roflol: ayoll şak diye bebeğe dokunmuyosunki kesesine dokunuyosunlaelaelaelaelae gelde anlat ona :roflol:

ark hepinizin kandili mubarek olsun bu gece bütün dualarımızı yüce rabbim taşıdığımız meleklerin hatrına ins kabul eder ve biz meleklerimizi sağ salim dünyaya getiri bu mucizeye kavuşuruz.

ark bıde ben takvim istiyom herkeşin var benim ve bebişimin yok nasıl yapabilirim onu
bide sat olayını nasıl hesaplıonuz benhangı ay hamıle kaldım bi türlü çıkamıyom işin içinden

ya haklısınn, sen söylemeden önce bugün ilk kez karnıma dokundum ve sağ tarafımın birz daha belirgin olduğunu farkettin sol tarafıma dokundum, hiç bişey hissetmedim , ben kuruntu yapıyorumdur diye bu yazıyı yazmıştım, demek doğruymuş, kendi kendime keşfetmişim bebeğimin yerini, yani sağdamı benim bitanem, bu sağ yumurtalığımdan mı oluştuğunu gösteriyor?

Çünkü yıllar önce biyoenerji ile uğraşan bir arkadaşım bana, bebeğim olacağını ve sağ yumurtamdan tutacağını söylemişti de inanmamıştım, çünkü benim sağ yumurtalığım herzaman daha hassastır ve en ufak şeyde ağrı yapar...

Son düzenleme:
ark bıde ben takvim istiyom herkeşin var benim ve bebişimin yok nasıl yapabilirim onu
bide sat olayını nasıl hesaplıonuz benhangı ay hamıle kaldım bi türlü çıkamıyom işin içinden

canım bikaçtane adres var bu takvimlerden yapabileceğin
ticker.7910.org
lilypie.com
baby-gaga.com
bu adreslerden birisine gir artık hangisi basitine gelirse,orda cetvelini hazırla,sana bi link verilecek o linki kopyalayıp kontrol panelindeki hakkımda kısmında kilo-doğum takibi diye bi kısım var oraya yapıştır.bu kadar..yapamazsan son adet tarihini söyle bana canım yardımcı olayım tekrar

saolasın cnm ben bı denım muhtemelen yapamıcam :) olmassa senden yardım ısterım tesekkuler

günaydın kızlar nasılsınız
ya kızlar sizce geçmi kaldım 2li test için bugün 12+3 oldum geçen ay gittiğimde 1 hafta küçük çıkıyodu bende ondan 12. haftada giderim dedim sabah doktoru aradım geçen hafta bekliyomuş beni yarın gel dedi geç kalmış olsaydım derdi değilmi hem 11-14 hafta arası yapılıyo bu test korkuyorum ya senağlamasenağlama

günaydın arkadaşlarrrr yarın sabah 9,30 da doktora gidiyorum 2 li test ve detaylı ultroson için ayyy çok heyecanlanmaya başladım bennn

merak etme canım 14. haftaya kadar yapılabiliyo zaten kaçırsan bile 3lü test yaptırırsın endişelenme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…