2009 Şubat Anneleri

ay emel_76 beni çok heyecanlandırdın yarın bende gidince cinsiyetini sölermi acaba ya ben ilk başlarda erkek hissediyodum şimdide kız valla karma karışık bide benim kan seyirmelerim çok oluyo sanki hareket gibi çok seviniyorum o zaman

canim inşallah biran önce ögrenirsin cinsiyetini ama olsun çokda önemli değil saglikli olsunda bebeklerimiz.

canim inşallah biran önce ögrenirsin cinsiyetini ama olsun çokda önemli değil saglikli olsunda bebeklerimiz.

tabikide en öenmlisi o.:emir_bebek: onun için dularım zaten ne kızım var nede oğlum hangisi olursa olsun parçam o benim ya allah sağlık sıhhat akıl fikir versinde cinsiyet önemli değil

mrb kizlar ben 10 hafta 3 günlük hamileyim ,dogumun 22 subart olarak doktorum tarafindan tespit edildi :CüvCüv: aklima geldikce icim icime sigmiyor ,simdiden kiyafetler almaya basladik bile :nazar::sm_cool:

emelcim ben güvene gidiyorum ama çok masraflı olmaya başladı orası bize muayene ücretli zaten bi de her testte para ödüyoruz

ben 29 mayis a muayene için 12 ytl veriyorum tahlillerde de fark veriyorum ama fazla değil mesala 2 tarama için 72 ytl ödedim.sanirim şimdi tahlillerede fark alinmiyor orda .görüşmende fayda var.

mrb kizlar ben 10 hafta 3 günlük hamileyim ,dogumun 22 subart olarak doktorum tarafindan tespit edildi :CüvCüv: aklima geldikce icim icime sigmiyor ,simdiden kiyafetler almaya basladik bile :nazar::sm_cool:

canım bende 10+3 üm 22 şubat ta doğum yapıcam allahımın izniyle bizde baya bişey aldık ben işten çıkıcam ya büyük parçaları alalım dedik
:teytey:

canım bende 10+3 üm 22 şubat ta doğum yapıcam allahımın izniyle bizde baya bişey aldık ben işten çıkıcam ya büyük parçaları alalım dedik
:teytey:

valla ben senden öndeyim ama iğne bile almadım daha erken benim için
ne zaman ayrılıyosun işten bu hafta az daha bende ayrılıyodum işyerimden tartışma yaşadım ben daha bişi almamışken çıkmak istemiyorum ya bebişimin eşyalarını alayım şöle ondan sonra ama hakkımızda hayırlısı

ben enegeç haftaya cuma ayrılıcam yarın yerime arakadaş alacaklar ona göstericem biraz sonra ayrılacam. ne yapalım dayanamıyoruz eşimle gezserken güzel bişey görüp alıyoruz

ben enegeç haftaya cuma ayrılıcam yarın yerime arakadaş alacaklar ona göstericem biraz sonra ayrılacam. ne yapalım dayanamıyoruz eşimle gezserken güzel bişey görüp alıyoruz

ay canım ya kıyamam valla bende dayanamıyom ama görmezlikten geliyorum canım inan yoksa saldırcam ama bu ay inan para kotasını aşıcaz düğünlerden baş kalkmıyo ki
bu hafta inanın cumartesi benim teyzemin kızı pazarda eşimin teyze kızı ooooooooooooooffffffffffff ya bay geldi artık ama napalım

benimde annem badi almış 4 tane ama biz daha bişi almadık sadece işe gelebiliyorum zaten gezmeye falan gidemiyorum karnımda ağrım çok oluyo yorulunca daha çok oluyo o yüzden pek evden çıkamıyoruz 4 - 5 aylık olsun o zaman alırız bişiler heralde hem ben baya düzelmiş olurum daha rahat olur

haklısınız canım ya zor valla bu artılar yokmu zaten bizde ağustosta eşimin memlekitine gidicez yol parasıdır ıvır zıvır derken baya açılacaz offf bu paranın gözü kör olsun

bende hamileligimi ilk grendigim zaman eşimle birlikte sarı bir takın almıstık birde iç zıbın almıştık.birde almanyadan görümcem tulumlar coraplar falan getirmiş.dayımla yengemde almanyadan güzel eşyalar getirmişler.annemde diyo cok güzel şeyler var artık cinsiyeti belli olsada almaya baslasak diyo.hele hele babam daha bir aylıkken hadi bebeğin eşyalarını alalım demeye başlamış anneme.benden cok heycanlılar.kaynanam ne durumda bilmiyorum valla.arayıp sordukları yok.oglum olursa kayınpederimin adını düşünüyordum ama aramazlarsa aslaaaaaaaaaa koymammmm.

ben de 3 ay bitene kadar bişi almıcaktım ama eşim iki hafta sonra askere gidecek (inşallah kısa dönem çıkar o zaman 8 aya yetişiyo.) o yüzden o özendiği için gitmeden bi tulum aldık çok şekerdi

öncekinde çok heveslendim çok ümitlendim sonunda dış gebelik düşük derken çok yıprandım. bu sefer çok titremiyorum üzerine.

kayınvalidem bi tek yelek falan örmeye başladı. bi kaç ay daha geçsin. bebişimin kalacağına bir inansam kızlar. ben de durmam alırım valla.

ya haklısın küçükkedicik hele de odasını falan en sona bırakmak lazım nolur nolmaz allah korusun

ya haklısın küçükkedicik hele de odasını falan en sona bırakmak lazım nolur nolmaz allah korusun

yok canım siz bana bakmayın. benim biraz vukuatlıydı ilki o yüzden ümitlenmek heveslenmek istemiyorum. rabbim hayırlısıyla bi 6. ayını görmeyi nasip ederse ondan sonra başlıycam inşallah.

merhaba arkadaşlar ne zamandır giremedim tatildeydim ama yazdıklarınızı okudum hepiniz iyisinizdir inşallah ben 10+3 oldum benimde şimdilik ii gidiyo 12 gün sonra testlerimi yaptırcam inş. güzel sonuçlar alırım. 2 li testini yaptıran varmı?

canım merhaba. yaa arkadaşımın sorduğu cetveli bende istiyorum ama uğraştım bi türlü beceremedim rica etsem yardımcı olurmusun sat 2 mayıs.şimdiden tşk ederima.s.a.s.

canım bu adresi kopyala
http://bd.lilypie.com/jIcKp3.png
kendi profilinden (sayfanın üstünde sağda ismin yazıyorya orayı tıklarsan kolayca ulşırsın) hakkımda diye bi kısım var orada en altta kilo-doğum takibi die bi kısım var oraya kopyaladığın adresi yapıştır ve kaydet de.umarım beğenirsin

kızlar merhabalar günaydınlar demeyeyim de kızdırmayım sizi :)) dün geceden beri başım çok ağrıyo o yuzden geç açtım pc yi . alışveriş muhabbetleri başlamış gene :))

X