2009 Şubat Anneleri

Nisan merhaba sen yanlış hatırlamıyorsam Jimere gidiyorsun dimi ? Nihat bey'di galiba dr un . 2 li tarama nı ordamı yaptırmayı düşünüyosun .

kızlar merhaba. uzun zamandır bilgisayar başına oturamadım. bakıyorum da yavaş yavaş hamileliğe alışılmış hazırlıklar planlar yapılmaya başlamış. ben bebeğime geçenlerde corap.zıbın aldım. bi de yelek ördüm. annem hususi cumt. günü doktora benimle gelecek ikili test için.(bende jimere Cenk beye gidiyorum) ordan da bebişimi gördükten sonra hemen çarşıya gidicez. anneannesi torununa bişeyler alacakmış. O benden de hevesli. Eee ilk torun ya. Çok ama çok heyecanlıyım.:sm_cool:Bir aydır bebeğimi görmedim çok özledim:1hug:

Ne kadar güzel bizim var daha 2 hafta dr a gitmeye gittikçe heyecan basıyor. Sen cenk bey'e çekirgede mi muayene oluyorsun yeni merkezde yok dediler onun için hatta ben cenk bey e devam etsemmi diye düşünmüştüm. Ama yeni yerlerinde olmadığını söylediler . Varmı senin bilgin .

bende cok özledim kuzucuğumu.hele bide diyolarya parmakları sayılıyo diye daha bi heycanlanıyorum.

canım yeni yer derken neyi kasdettin acaba. ben çekirge de ki jimer kadın doğuma gidiyorum. özel muayenehanesi orda. bi geçen ay gittim bi de ağustos 2 sinde gidicez. önceleri şevket yılmaz hastanesinde görüşüyorduk. sen Cenk beye mi gidiyorsun bıraktınmı yoksa

Nisan merhaba sen yanlış hatırlamıyorsam Jimere gidiyorsun dimi ? Nihat bey'di galiba dr un . 2 li tarama nı ordamı yaptırmayı düşünüyosun .

evet canım jimere gidiyorum nihat bey dr um 2 li tarama için haftaya gittiğimde konuşucaz heralde şimdiye kadar bişi demedi ama testler orada yapılıyomu bilmiyorum

ark bılgınız varmı sızın ben gecen hafta ıkılı test yaptırdım bugun sonuclar ıcın aradım bana sadece ıyı oldunu soledıler hastaneden ben detay almak ıstedım merak ettığım seyler vardı free beta hcg mesela duymustum burda cınsıyet tahmınınde etkısı oluyomus dıye bana ole bısey yok dedı calısanlar detay olmuyomu gercekten sadece down sendromu sonucları var oda ıyı dedıler bılgısı olan varmı bu konuda yoksa gıdıp cıngar cıkarammı:) bir haftadır ben o testı beklıyodum yaaa

vidiiiiiiiii cnm ben yapamadım bu takvimi yawwww cahalmıyım neyim annamadım yardımcı olursan cok sevınırım bıde bazı arkadasların dr ları 12.haftada cinsiyet sölemiş benim uyus dr 1 ay sonra dedi bana yaw ne kadar merak adıyosam o kadar uzuyo iş gudurdum meraktan :)

Carrefour un arkasındaki yeni Jimer hizmet vermeye başladı ya onu diyorum canım . Ben iki yıl önce bir ameliyat geçirmiştim . O dönemde muayene olmuştum Cenk Bey'e eşimde bende çok beğenmiştik . Şuanda bir arkadaşımın dr.u . Ben dr araştırıken jimerde devam etmeyecek diye duymutum . O yüzden gitmedim ona . Şuan Jale hanım'a gidiyorum .

evet canım jimere gidiyorum nihat bey dr um 2 li tarama için haftaya gittiğimde konuşucaz heralde şimdiye kadar bişi demedi ama testler orada yapılıyomu bilmiyorum
Benim Dr. Jale hanım yeni merkez hizmete başladıya . Orada her türlü testin yapılacağını söyledi bana Jale hanım . Senin bir bilgin varmı acaba dedim fiyatlar falan nasıl diye .

hımm.tatlım benim o jimer den haberim yok valla. biz çekirgede kine gittik. doktorum da bana herhangi bişey demedi tanşınıyoruz burdan falan diye. demekki orda kalacak. yani önümüzdeki ay yine oraya gideceğiz. cenk beyden eşimde memnun kaldı bende. kibar ve ilgili bir doktor.

Evet ya ama şevket yılmaz çok uzak bana bir de eşim ben 4.aylık hamileyken yurtdışına çıkacak ve 3 ay kalacak aradaki konrtoller için ve testler için bana yakın biyerleri tercih edelim dedik . Hayırlısı olsun diyelim . :CüvCüv:

ya ben hala doktorumu kesinleştiremedim çok geç kalcam artık kabul etmeyecek beni hiç bi doktor

öyle tabi canım. ben de bana yakın diye şevket yılmazı istedim ama özeli bana cok ters düştü doktorun. olsun herşeyde bi hayır vardır derler. allah sağlıkla bebişlerimize kavuşmamızı nasip etsin. aminnn

Benim Dr. Jale hanım yeni merkez hizmete başladıya . Orada her türlü testin yapılacağını söyledi bana Jale hanım . Senin bir bilgin varmı acaba dedim fiyatlar falan nasıl diye .

ben hala çekirgedekine gidiyorum orasının açılışının olduğunu duymuştum ama hizmete başladığını bilmiyodum onun için fiyatları konusunda bilgim yok şimdiye kadar oraya geçmediyse bizim dr çekirgedemi devam etcek anlamına geliyo yaa yeni açılan yer bize çok yakın bende oraya geçeceği günü bekliyodum bakalım haftaya gidince konuşurum artık

ya ben hala doktorumu kesinleştiremedim çok geç kalcam artık kabul etmeyecek beni hiç bi doktor

Olurmu canım hiç öyle şey geç diye seni kabul etmiyecek dr a gitme zaten güzelim . ama KK da ankaranın dru diye bir port var ordan araştırsana bak bakalım kimler neler söylüyor.

canım şimdi çekirgedeki jimeri aradım 2li testin fiyatını sordum özel sigortanız yoksa 60 ytl dedi

canım tabi yardımcı olurum.sen bana son adetini ve bebişin yaklaşık doğum tarihini söyle.
cinsiyet işine gelince 12 haftada belli oluyormuş ama yinede net görünmeyebileceği için söylememei tercih ediyorlar en garantisi 15-16.haftalarda gel dio doktorlar.banada geçen hafta bişiy söylemedi doktorum

ya şimdi benim kafam karıştı bende doktorumu değiştiricem ve cenk beye gitmeyi düşünüyorum bende carrefour un arkasındaki jimerde diye biliyorum onu ve bu hafta gitmem lazım bana yardımcı olun kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…