Kalp Durması ve Düşük

Yazdıklarınızı şimdi okudum bende adet tarihine göre 7 hafta 5 gündür hamileyim. Hiç kalp atışı duyamadık biz 6. Hafta atacak gibi dedi zayıf denildi 7. Hafta dedi ki kalp atışı yok kürtaj olman lazım dedi. Sonra devlet hastanesine gittim. Bir hafta sonraya randevu al gel dediler kese gelişimi olması gerektiği gibi gelişiyor. Ağrım yok kanamam yok herşey normal gibi çok korkuyorum ya zehirlenirsem diye daha 7 gün var randevu gününe bana akıl verin lütfen ilk tecrübem 😞

Yazdıklarınızı şimdi okudum bende adet tarihine göre 7 hafta 5 gündür hamileyim. Hiç kalp atışı duyamadık biz 6. Hafta atacak gibi dedi zayıf denildi 7. Hafta dedi ki kalp atışı yok kürtaj olman lazım dedi. Sonra devlet hastanesine gittim. Bir hafta sonraya randevu al gel dediler kese gelişimi olması gerektiği gibi gelişiyor. Ağrım yok kanamam yok herşey normal gibi çok korkuyorum ya zehirlenirsem diye daha 7 gün var randevu gününe bana akıl verin lütfen ilk tecrübem 😞
İnsallah kalp atisini duyarsınız hersey yolunda gitsin gonlunuzce olsun insaAllah, benimde ilk gebeligimdi bende neye ugradigimi sasirdim acikcasi psikolojik olarak cok zor bir süreç
Ama eger yoksa da ufak lekelenmelerle bir hafta icinde dusuk başlamıştı bende ama dusmedi icerde sıkışmış dediler acil kurtaja aldilar nasip diyecek birsey yok ilk adetimi oldum 8 ağustosta bi daha nasip olur mu bilmem 5bucuk yilda anca olmustu 🥺

Merhaba ben 8+0 gebeyim ama geçen hafta öğrendik ki gelişimi durmuş zaten kalp atışı da çok zayıf duyulmuştu bir kere sonra da duyamadık, üç gündür lekelenmem vardı bugün bildiğiniz kanamaya dönüştü ve doğum sancısı gibi ritmik kasılmalar yaşıyorum kıvranıyorum, az önce pedde keseyi gördüm sarı renk içi 2 kabarcik halinde sıvı dolu ama bebeği göremedim, bebekle kese böyle ayrı düşer mi hiç? Ultrasonda baya bebeği gördük en son 7+0a kadar gelişti çünkü, bu şekilde kese ve bebeği ayrı düşüren oldu mu?

Benim kese normal kese gorunumde ama mandalin kadardi icinde bebek var miydi yok mu bilmiyorum acikcasi yada kanamayla once bebek mi düşüyor bilmiyorum, bence cok agri sanci cektim dogum sureci gibiydi resmen 🥺 Allah uardimciniz olsun Rabbim en kisa zamanda saglikla nasip etsin.

X