2009 Şubat Anneleri

bende inşallah şubat annesi olucam 2 hafta önce gittik doktora 32 mm boyu vardı ayak tomurcuklarıda gözüküyordu içim çok tuhaf oldu inşallah sağlıcakla gelir bebişlerimiz:)kalp atışlarını doktor kendisimi dinliyor yoksa zamanımı var bize birşey söylemedi de doktorumçok merak ediyorum

arkadaşlar ben ne süt içebiliyorum ne yoğurt yiyebiliyorum ne balık tüketebiliyorum hepsi bana çok ağır geliyor korkuyorumda bebeğim sağlıklı olamıycak die henüz 3 aylığız folik asitte fazla kullanmadım çünkü hamile kalmadan ilk 3 ay kullanmak gerekiyormuş doktorum içsende içmesende farketmez şuan faydası yok dedi içimde hep bi tuhaflık var

selam ertesi gün benim drum 2 seferdir gittiğimizde kalp atışlarını dinlettirdi sende bi sorsaydın ozaman dinlettirirdi. folikplus ben hala kullanıyorum bebeğe olmasa bile bana olsun diye heralde çünkü çok zayıfladım ağustosta tekrar gitcez o zaman diğer vitaminlere başlıcakmışız ozaman belki bende toparlamaya çalışırım

bende 4 hafta sonra gidicem tekrar ve sorucam merak ediyorum çok:)
bana sağlıkocağında kullanmam gerektiğini söylediler aldım birkaçgün kullandım ama özel doktorum bir faydası yok diyor benim kilom da problem yok ama yinede insan tereddütte kalıyor.sadece 4 aylık olunca demir hapına başlıycaz dedi umarım sende toparlarsın kendini insanın vücudu alt üst oluyor değil mi ALLAH sağlıklı bebişler versin bizlere.bide sağlıkocağında başka hesaplıyorlar haftamı kendi doktorum başka hesaplıyo kafam karıştı internette hesaplıyorum oda başka çıkıyor son adet tarihim 5 mayıs

kansızlık ıle ılgılı problemı olan varmı aranızda arkadaslar.Bana doktor bol bol cevız uzum yememı onerdı.Bırde folık asıt ılacı verdı.Bulantılarımdan cok fazla kullanamadım.Halsızlık var hep, agırlastım ıyıce sureklı yatmak ıstıyorum.Bu konu ıle ılgılı bılgısı olan aarkadaslar yanıtınızı beklıyorum.

:1shok::1shok::1shok:şimdi çok şaşırdım bak, benim doktorum folik asiti mutlaka almam gerektiğini söyledi, hamileleiği ilk üç ayında , tamam gebelikten 3 ay önce başlansa daha iyi olur ama gebe kalıındıktan sonra ilk üç ay mutlaka alınmalıymış çünkü bebeğin omuriliğinin oluşmasındaki sorunları ortadan kaldırımaya yardımcı oluyor ve ben buradaki arkadaşlardan da aynı şeyleri çok okudum, bebeğinin kalp atışlarını ultrasonda doktor anneye dinletiyor, sadece kendisi dinlemiyor, doktoruna söyleseydin keşke sen de dinleseydin...

boşver benim haftamıda yanlış hesaplayıp duruyorlar, ben alıştım artık, kendi doktoruma inanmaktan başka çarem yok,bakalım 4 ağstosta gittiğimde kaç haftalık diyecek :CüvCüv::CüvCüv:

kızlar selamlar bugün pazar diye kimseler yok galiba aranızda tatile çıkacak olanlar varmı bu konuda dr.larınız ne diyor

doktorum bana 12 haftan dolana kadar uzun yola çıkamazsın dedi, en fazla 2 saatlik bir mesafeye gidebilirsin dedi, yani bu yaz evdeyimmm, annemlere de hasret kaldım, seneye çıkarırız artık acısını, ama Allahtan ben zaten herkesin tatil için geldiği bir yerde oturuyorum, o yüzden canım fazla sıkılmıyor da, işte annemlere gitmeyi o kadar çok istiyorum kiiii....senağlamasenağlama

arkadaslar merhaba sacını boyatan varmı aranızda doktorum tavsıye etmedını soyledı ama sacımda cok fena oldu boyatan yada kına kullanan varmı aranızda

çok geçmişler olsun şulecim. vardır bu işte de bir hayır. sen ve eşin sağlıklısınız ya önemli olan bu. elbet olur bebeğiniz. tüp bebek denersin canım. geç olsun, sağlıkla olsun.

tatlım ya korkutma bizi. bırak kanepenin altı tozlu kalsın. maşallah bebişine ama bir daha kanepeyi falan kaldırma lütfen.

ben de yumurtadan sütten ve tavuk etinden tiksindim. ığğğ

kızlar selamlar bugün pazar diye kimseler yok galiba aranızda tatile çıkacak olanlar varmı bu konuda dr.larınız ne diyor

benim dr. temiz olduğuna güvendiğin denize girebilirsin dedi. ama ben güvenemiyorum. bir hatalık kaparım ya da üşürtürüm diye korkuyorum.

pancar turşusu yapıp yiyebilirsin. ekşi ekşi. istersen tarifini verebilirim. o da kan yapar diye biliyorum.

mrb arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım 3 aylık hamileyim bende allah hepimize bebeklerimize sağlıklı bi şekilde kavuşmayı nasip etsin

mrb arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım 3 aylık hamileyim bende allah hepimize bebeklerimize sağlıklı bi şekilde kavuşmayı nasip etsin

aramıza hoşgeldin amin hepimizin bebekleri sağlıcakla dünyaya gelsin canım kavuşalım artık bebişlere

hoşgeldin elif amin canım işallah sorunsuz bi şekilde alırız kucağımıza bebeklerimizi:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…