2009 Şubat Anneleri

vitamin olduğu için bi kere fazla almanın bi zararı yoktur bence . içini ferah tut aybüke allahın izniyle hiç bişiy olmaz

aybükecim folik asit vücudda birikmiyomuş o nedenle endişelenme bir de 3 aydan sonra kullanmanın bir faydası olmuyomuş

bende internetten öyle okumuştum onun için pek önemsemiyodum geçen dr a gidince kullanman gerekiyor dedi 3. aya kadar kullancakmışım sonra diğer vitaminlere geçecekmişşutarafagitti

EVET CANIM BENDE İNTERNETTEN OKUMUŞTUM.DOKTORUMA SORMAKTA AKLIMA GELMEDİ,NASILSA BİTİNCE ANLARIZa.s

ya bence bişey olmaz bugün 2 tane alir dengelersin.ama için rahat etmiyosa doktoruna aç sor...ulaşamam diyorsan eczaneye falan sor canim

asosye haftalarımız aynı sayılır, benim önceden ciddi mide bulantılarım vardı, şimdi bu hafta inanılmaz hafifledi, öyleki artık parfüm sıkabiliyorum, et kokusuna tahammül edebiliyorum, vs... Sende durum nasıl ??

aybüke ben de bu hafta kusmayı bıraktım. hala kokulara dayanamıyorum ama bişeyler yiyebiliyorum. 3 haftadır et, tavuk hiç bişi yiyenmiyıdum şimdi et yiyebiliyorum çok şükür

bende folbiol kullanıyordum nerdeyse 4-4,5 ay kullandım hamile kalmadan 2 ay önce filan başlamıştım..artık bıraktım onun yerine vitamin verdi dr.um megadiyn di sanırım adı bugün akşam başlıycam içmeye....

kızlar ben dünden beri çok kötüyüm yaa senağlama dün kk da bebeğini karnında kaybedenler bölümünü okudum.genelde 9 ve 12 haftalar arasında bbeğin kalbi duruyormuş.ilerleyen zamanlarda ise 20.haftada da durabiliyormuş.bende sanki öyle bir hisse kapıldım.ama bebeğim beni hisseder diye de cok korkuyorum belli etmemeye çalışıyorum.nolurr bana yardımcı olun.içim içimi yiyo.kontrolüme de daha varsenağlamasenağlama

canım benim ya öyle şeyler düşünme içini ferah tut bende çok kötü oluyorum üzücü şeyler okuduğumda yada izlediğimde hemen başlıyorum ağlamaya eşimde kızıyor o yüzden biraz kendimi uzak tutmaya çalışıyorum sende öyle yap etkilenme allah ne yazdıysa onu görücez maşallah bak büyütmüşün sen baya üzme kendini bişi olmaz :teselli:

aybüke ben de bu hafta kusmayı bıraktım. hala kokulara dayanamıyorum ama bişeyler yiyebiliyorum. 3 haftadır et, tavuk hiç bişi yiyenmiyıdum şimdi et yiyebiliyorum çok şükür

arkadaşlar ya benim hala kusmalarım devam ediyor midem bulanıyor napsamki bi öneriniz varmı ilaç kullanıyorum bu yüzden ama içim hiç rahat değil bebeğime bişi olcak diye korkuyorum ama napayım iş yerinde pek hoş olmuyo ve bişi yiyemiyorum diye kullanıyorum ilacı sabretmeye çalışıyorum ama nezaman biterki bu bulantılar:çok üzgünüm:

kızlar sizn de göbüşte sertleşme varmı. artık elimle dokunduğuma hissediyorum sertleşmeyi. top gibi. sanırım artık yukarı doğru büyümeye başladı.

sonuç:::: bu göbüş gerçek göbüşşşş... :teytey:

kızlar siz 11-14 testine ne zaman gitceksiniz.

ben bu cumartesi gitmeyi düşünüyorum. 11+4 olacak o zaman.

slm canlarım bende epeydir kk deyim fakat şubat annelerini ilk defa ziyaret ediyorum bende 12+3 hamişim allah herkezin bebeişin sağ salim kucağına almayı nasip etsin.a.s.a.s.

senin de bebeğin hayırlı uğurlu olsun. hoşgeldin aramıza canım

bide folik asitin 8. haftadan sonra kullanılmasının gerekmediğini okumuştum.bununla ilgili bilginiz varmı canlar...

12 haftaya kadar folik asit 12 haftadan sonra içinde folik asitte içeren demir ilacı içeceğiz ki bebişlerimiz kanlı canlı olsun

eğer öyle bişey olsa kanama olur, ağrı olur bir belirti verir diye düşünüyorum. ama böyle canını sıkma. genci yaşlısı herkesin kalbi bir anda duruveriyor ona bakarsan. aklına kötü şeyler getirme. bak hepimiz bugünlere kadar geldik bundan sonrasını da doğuma kadar tamamlıyacağız inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…